Sekso istorija: Tarp kitko

 
Po dušo užsimečiau chalatą, susiraičiau ant lovos ir pasiėmiau knygą. Pa-ga-liau! Tyla ir ramybė... Mėgavausi grįžusi į, seniai ant naktinio stalelio gulėjusią, romantišką istoriją. Puslapis po puslapio taip įtraukė, kad negirdėjau, kaip įėjai į kambarį.

Tik žvilgtelėjau tau į akis ir grįžau prie teksto, kai mirktelėjai atleisdamas už nedėmesingumą. Mano mintys vos spėjo paskui įtampą keliančias eilutes, o tu katiniškai užlipai ant lovos prie mano sulenktų kojų. Tik dabar suvokiau, kad nedėviu kelnaičių ir tai tu galėjai pamatyti dar stovėdamas tarpduryje.

Kūną perbėgo karštis, kurį sekė tavo švelnūs prisilietimai. Ėmei glostyti mano kojas nuo čiurnų, aukštyn per blauzdas, per šlaunis... Aš vis bandžiau apsimesti, kad skaitau, bet tu pažadinai susidomėjimą ir aš jau spėliojau, kuo tai baigsis. Kaip mat užverčiau knygą ir padėjau ant spintelės, kai delnus uždėjęs ant kelių prakėtei mano kojas ir įsitaisei tarp jų. Tavo atsargūs, drėgni lyžtelėjimai privertė norėti daugiau ir pati stipriau praskėčiau kojas. Tu išsišiepei ir iškišęs liežuvį nėrei gilyn. Aš negalėjau necyptelėti iš nuostabos. Kūne užvirė tikros aistros. Vos tik lūpomis sučiupai mano klitorį, nesusivaldžiau ir spustelėjau Tave žemyn. Tu kilstelėjai akis, bet tik tam, kad pasidžiaugtum savo darbu, o aš pamaži tirpau. Norėjau tavęs greičiau, giliau, stipriau...

Tu nenuilstamai darbavaisi, o aš tik dūsavau iš malonumo sukišusi pirštus tau į plaukus. Tavo pirštai lengvai slidinėjo tarp mano sudrėkusių lūpyčių ir jaučiau, kaip artėja orgazmas. Mano raumenukai ėmė vis dažniau susitraukinėti, lyg bandydami sučiupti tavo pirštus, bet tu tik dar stipriau įsisiurbei man į klitorį. Nesiliovei, net kai ėmiau prašyti. Buvau geras, kaip niekada. Ėmiau šauktis dievus ir užmerkusi akis mačiau kažką panašaus į žvaigždes (o gal fejerverkus?). Stiprus orgazmas trumpam surakino tavo pirštus mano viduje ir tu vos spėjai atsitraukti, kai mano spazmuojantys raumenys privertė suglausti šlaunis. Taip ir nusvirau ant šono, prie krūtinės priglaustais keliais. Bandžiau atgauti kvapą ir patenkinta garsiai dūsavau.

Kiek atsigavusi pajutau tik, kaip tavo stangrus penis, braunasi tarp mano drėgnų, vis dar virpčiojančių lūpyčių. Vėl kūną parskrodė nuostaba. Pakėliau į tave akis, o tu tik nusišypsojai ir paglostei mano išriestą užpakaliuką, lyg ramindamas baikštų  žvėrelį. Nė nepajudėjau, tik garsiai aiktelėjau, kai Tavo penis užpildė mano vaginą. Įsitvėrei man į klubą ir ėmė dulkinti. Pažodžiui: greitai, stipriai ir giliai. Jaučiausi išnaudojama. Pačiu geriausiu būdu. Mano raumenukai greit ėmė stipriau spausti tave viduje. Po dar vieno svaiginančio karščio antplūdžio, iš tavo gilių aimanų spėjau, kad artėja ejakuliacija. Įbrukau delną sau tarp kojų ir ėmiau stimuliuoti klitorį. Žinojau, kad nebeištversi, o ir pati jau skendau palaimoje. Mano mergaitiški dūsavimai susiliejo su tavo atodūsiai ir pajutau, kaip ištraukei savo penį. Po kelių akimirkų baigei man ant nugaros, o širdis plakė lyg pašėlusi. Ramybės valandėlė, vadinasi.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras