Sekso istorija: Trumpam į namus

 
- Kodėl grįžai? – paklausė ji nustebusi ir sunerimusi. - Noriu tavęs, - rėžiau tiesiai šviesiai.

- Ką?.. – netikėjo ji.

- Noriu tavęs. Noriu dabar pat tave išdulkinti, - kalbėjau žiūrėdamas jai į akis.

- Ir dėl to grįžai namo? – išplėtė akis.

- Taip. Ir iškarto po to grįžtu į darbą, - užtikrintai dėsčiau savo planą.

Pakabinęs švarką ir pastūmęs į šoną batus pagaliau griebiau ją į glėbį. Mėgavausi jos švelniu, kvepiančiu kūnu, virpančiu nuo mano prisilietimų. Įsisiurbiau į jos minkštas lūpas ir glosčiau nugarą, spaudžiau delnuose jos minkštą užpakaliuką, kol mūsų liežuviai sukosi vienas aplink kitą.

- Į miegamąjį, - pasakė ji atsitraukusi ir entuziastingai krykštaudama nubėgo, o aš ėjau paskui su kelnėse kylančia erekcija.

Ji klūpėjo ant lovos jau be šortų ir žiūrėdama man į akis lėtai nusivilko marškinėlius. Aš paskubomis atsisagsčiau marškinius, kelnes ir nusirenginėjau. O ji, įsmeigusi į mane akis ir, iš nekantrumo, laižydamasi lūpas, nusiėmė liemenėlę ir ėmė žaisti su savo krūtimis: glostė, glaudė jas kartu, švelniai tampė spenelius. Man nusimovus apatinius erekcija jau styrojo rodydama kryptį – į lovą.

Man vos priėjus prie lovos, ji prišliaužė keturiomis ir paglosčiusi mano penį ir sėklides, išrietė užpakaliuką ir palinko prie jo. Man užgniaužė kvapą, kai jos drėgnas liežuvis lėtai apsuko ratą aplink galvutę ir šiltos lūpos apgaubė paimdamos ją vis giliau. Ji buvo agresyvesnė nei paprastai ir, be ilgų įžangų, mano penis greit baksnojo jai į pačią gerklės gelmę. Jos pastangos neliko neįvertintos ir ne tik mano dūsavimai, bet dar stipriau į penį plūstelėjęs kraujas išdavė mano silpnumą prieš jos sugebėjimus.

Būčiau galėjęs dar pasimėgauti ir netrukus baigti, bet žiūrėdamas, kaip siaura kelnaičių juostelė dingsta tarp jos užpakaliuko pusrutulių nekantravau ją patenkinti. Suėmiau ją už plaukų ties sprandu ir kilstelėjau galvą. Ji klusniai paleido mano penį ir mudu vėl bučiavomės. Šiek tiek sūresnis bučinys žadino mano norą kuo greičiau panerti į jos gelmes, prisiminti jos skonį.

Šiek tiek išgąsdinau ją stumtelėdamas atgal į lovą, bet greit ji vėl tirpo nuo mano glamonių. Suėmiau ją už smakro ir vėl pabučiavau, tada pasukau į šoną ir lyžtelėjau išilgai kaklo, galiausiai pabučiuodamas tiek ausimi. Mano gilūs, jausmingi atodūsiai turėjo vibruoti jos oda, nes ji po manimi nerimo ir aš kovojau su noru dabar pat tiesiog prikalti ją prie lovos. Ne, norėjau pamylėti ją taip, kad ilgai nepamirštų, todėl kulminaciją atidėliojau ir mane patį tik dar labiau jaudino jos kylantis nekantrumas. Tą patį pakartojau su kita kaklo puse ir stabtelėjau prie ausies:

- Nuo pat tada, kai palikau tave miegančią, galvojau, kaip tave dulkinsiu, - prisipažinau jai tyliai, o ji tik pakando lūpą.

Kol mikliai sukausi liežuviu aplink jos maloniai stangrų spenelį, kitą krūtį stimuliavau ranka. Jos smulkūs pirštai žaidė mano plaukuose ir, rodos, spaudė arčiau savęs. Atsargiai krimstelėjęs ėmiausi kitos krūties. Jos atodūsiai dar suintensyvėjo, kai pirštais stipriai perbraukiau per liemenį žemyn. Ji išrietė nugarą ir subangavo klubais. Jau užuodžiau jos susijaudinimą, bet delsiau, nors jaučiau, kaip ant erekcijos susiformavo prejekuliato lašas.

Keliaudamas žemyn įsitaisiau tarp jos praskėstų kojų, nusmaukiau žemyn jos mažutes, nėriniuotas kelnaites. Ji sekė mane akimis maldaudama greičiau ją paimti, o toks kankinimas mane tik dar labiau jaudino. Glosčiau jos šlaunis, kelius, blauzdas. Aukštyn ir žemyn švelnia, kvepiančia oda, įkaitusiu, sujaudintu kūnu. Galiausiai ėmiau bučiuoti jos šlaunų vidinę dalį ir mėgavausi jos aikčiojimais matydamas, kaip virpčioja jos raumenukai. Pamaži artėjau prie karštojo centro, kai ji neiškentusi spustelėjo mano galvą žemyn.

Aš tik iškišau liežuvį ir nėriau gilyn. Kartą, du, tris. Apsilaižiau lūpas patenkintas jos neišpasakytai maloniu skoniu. Vėl ėmiausi kankinimo ir lėtai, pačiu liežuvio galiuku, ėmiau laižyti jos didžiąsias lytines lūpas, aukštyn-žemyn, jos mažąsias lūpytes, netgi tarp jų, o ji po manimi šėlo ir nežymiai kilsčiojo klubus. Kelis kartus lyžtelėjau jos prisirpusį klitorį ir ji vėl stumtelėjo mane gilyn. Šįkart paklusau. Tapo sunkiau kvėpuoti, bet entuziastingai stimuliavau jos klitorį vis bandydamas liežuviu įsibrauti kuo giliau į jos makštį. Ji dūsavo aimanavo ir šaukėsi Aukščiausiąjį, nors aš visus nuopelnus susižėriau sau.

Vieną ranką uždėjęs  ant jos Veneros kalnelio tvirtai spustelėjau žemyn prie lovos, kitos du pirštus lengvai įbrukau gilyn ir ieškojau G-taško, o lūpomis apėmiau klitorį ir intensyviai darbavausi liežuviu. Jos piršai raižė man skalpą ir darėsi vis sunkiau išsilaikyti pozicijoje, kai jos visas kūnas šėlo nuo mano glamonių. Po ne ilgos kovos buvau apdovanotas pergale ir iš jos gelmių plūstelėjo dar daugiau malonios drėgmės. Lapnojau liežuviu tą tirštą skystį kol jos orgazmas pamaži aprimo.

Nelaukdamas, kol visai atsigaus, apverčiau ją ant nugaros, paprašiau ištiesti kojas, pakišau pagalvėlę jai po dubeniu ir apžergiau žemiau sėdmenų. Viena ranka pravarinėjau kraują savo primirštoje varpoje, o kita glosčiau jos  minkštučius sėdmenis. Tada ėmiausi masažuoti juos abiem rankom. Vis stipriau, vis labiau praskečiant ir vis dažniau nuslystant nykščiais gilyn. Galiausiai nusitaikiau ir vienu stipriu judesiu įbrukau savo pulsuojančią varpą į jos drėgną gelmę. Ji gailiai, bet maloniai aiktelėjo ir mano kūną perskrodė kelius pakertantis jausmas, kai jos raumenukai tvirtai spustelėjo mano penį jos viduje. Cyptelėjau mintyse ir patogiai įsitaisęs ėmiau daryti tai, ko norėjau nuo pat pradžių: negailestingai kaliau ją prie lovos vis maloniai atsimušdamas į galinę makšties sienelę.

Ji inkštė, dūsavo, aimanavo, kaip giliai smūgiuoju, o aš tik dar labiau įsijaučiau, kaip raginamas lenktyninis žirgas. Nors ne, šįkart vairavau aš. Tiesiausiu keliu orgazmo link. Nepaliaujamai baksnodamas pirmyn-atgal, kelis kartus pliaukštelėjau jai per sėdmenis, o jai dar labiau sudrėkus pagreitinau ritmą ir, spausdamas sėdmenis delnuose, nykščiais švelniai vis atakavau jos susitraukinėjančią analinę angą. Sudrėkinau pirštus jos pačios plūstančiomis sultimis ir, o man iki pat galo įkišus vidun nykštį ir vos pradėjus judinti, ji pasiekė kulminaciją.  Aš ir vėl nesilioviau, rodos, judėjau dar greičiau, bet galiausiai buvau išstumtas iš to maloniai spaudžiančio, drėgno ir karšto tuneliuko.

Dar po kelių akimirkų savarankiškos stimuliacijos baigiau aptaškydamas jos riestą užpakaliuką su tokia jėga lyg kas būtų išsiurbęs mano sėklą. Stabtelėjau ir bent pusę minutės tiesiog grožėjausi jos nuostabiu, dabar paženklintu kūnu, kuris dar virpėjo, kurį patenkinau. Pasilenkęs pabučiavau jai į skruostą ir nuskubėjau į vonią. Žaibiškai susiruošiau atgal į darbą. Taip ir palikau ją gulinčią, nualintą malonumo ir visiškai mano.

 

Magnus

 
Komentarai
Naujas komentaras