Sekso istorija: Vestuvės

 
1 komentaras
Tai buvo jo pusseserės vestuvės. Svetimas šventinis džiaugsmas greit išblėso ir jis nuobodžiavo vaikščiodamas tarp žmonių, kuriuos vargiai pažįsta. Jau ėmė kurti planą, kaip mandagiau pasišalinti, kai pamatė Ją.

Blondinę stilingai trumpais plaukais, ryškiai pridažytomis akimis ir mėlynos suknelės puikiai išryškinta figūra. Jo akys mėgavosi jos kūno vingiais, kol buvo pričiuptos. Ji žiūrėjo tiesiai į jį. Jis nebegalėjo atitraukti akių. Ji artėjo, o jis bandė prisiminti, ar ją pažįsta. Dar apsižvalgė, ar ji tikrai žiūri į jį, bet šalia nieko nebuvo.

- „Nuobodžiauji?“ – tarė ji tyliai priėjusi ji gerokai per arti.

Jis neatsakė. Stovėjo sustingęs iki ji įsitvėrusi jam į parankę nusivedė į namą. Jo galvoje šėlo galimi scenarijai, bet visi atrodė pernelyg neįtikėtini. Vedamas laiptais ir tolin koridoriumi jis godžiai gėrė jos viliojantį kvapą ir kelnės darėsi vis ankštesnės. Ji atidarė siauras baltas duris ir įleido jį pirmą.

„Tiesiog... vestuvės mane... jaudina. O tavo tokios dailios rankos... Gal tu....?“ – nuo jaudulio virpančiu balsu kalbėjo ji. Jis neleido jai pabaigti, pasakyti, ko nori. Jis žinojo, kad nori jos. Jos gailus atodūsis sutirpo jų lūpoms susiliejus. Apkabinęs jis spaudė ją glėbyje, kuo arčiau savęs, rankoms vis slystant žemyn.

Jis pamiršo viską aplink ir, aistringai bučiuodamas saldžias lūpas, spaudė delnuose jos krūtis. Ji dūsavo ir virpėjo jo glėbyje. Šiurpuliukai bėgo jos kūnu, kai jis glamonėjo jos kaklą ir krūtinę, kai nepriekaištingos barzdos šereliai kuteno jos šilkinę odą.
Jos nekantrumas augo su kiekvienu bučiniu, kiekvienu prisilietimu. Ji lyžtelėjo jam ausį ir atsisėdo ant spintelės, prie kurios jis iki šiol ją spaudė. Vėsus, glotnus paviršius suvirpino įkaitusią odą. Jaudulys tekėjo jos venomis ir pulsavo ties malonumo centru visiškai užliedamas protą.

- „Aš noriu tavęs,“ – pakuždėjo ji lyg slaptažodį lūpomis vos liesdama jo ausį.

Jo rankos mikliai atsidūrė jo jos suknele. Po ploniausiomis ir švelniausiomis kelnaitėmis jis rado ją įkaitusią ir sudrėkusią. Jis glostė jos minkštas lytines lūpas, o ji nekantraudama judino klubus, kad jis paskubėtų gilyn. Jis pakluso. Jos pirštai dar stipriau įsirėžė jam į sprandą, kai jis ėmė tyrinėti jos drėgną ir švelnią putytę. Jo mintys skubėjo pirmyn, bet ne rankos. Jis suko ratus aplink jos prisirpusį klitorį, braukė drėgnais pirštais aukšty-žemyn iki pat išangės. Ji dūsavo prašydama daugiau.
Jis lengvai įbruko vidun vieną pirštą, tada ištraukė iš vėl apsuko kelis ratus aplink klitorį. Taip pat su dviem pirštais. Ji spurdėjo ant spintelės krašto, visai arti orgazmo, bet dar ne. Jai reikėjo jo viduje, ji prašė, kad jis ją paimtų. Jis neskubėjo. Mėgavosi tokiu saldžiu kankinimu ir neketino greit pasiduoti.

Stipriai suėmė ją už kelių ir braukdamas delnais per vidinę šlaunų dalį, praskėtė jos kojas dar labiau. Tada palinko prie pačio centro. Virpėdama iš susijaudinimo ji kandžiojo sau lūpas ir stengėsi išsilaikyti ant spintelės tirpdama nuo jo neįtikėtinų gabumų. Tai laižė lėtai, tai čiulpčiojo, tai lyžčiojo. Tai sukosi aplink klitorį, tai brovėsi gilyn. Ji norėjo, kad jis niekad nesiliautų ir jis atkakliai darbavosi. Ir staiga ji buvo stumtelėta toliau. Lyg nuo uolos krašto. Į kitą dimensiją. Į protą svaiginančią ir kūną sukrečiančią ekstazę. O jis godžiai lyžčiojo jos virpančias lytines lūpas iki orgazmas aprimo.

Jis padėjo jai nulipti nuo spintelės ir apsuko. Veidrodyje stebėdamas jos veidą jis, be jokių ceremonijų, įbruko savo tvirtą erekciją į jos verdantį katiliuką. Skubindamas veiksmą jis atkakliai stimuliavo jos klitorį ir tik vos vos judino klubus. Jis vėl mėgavosi varydamas ją iš proto. Ji dūsavo, aikčiojo, nerimo ir šokčiojo ant jo erekcijos vidiniams raumenims spazmuojant. Jis mėgavosi jos kūno virptelėjimais, tačiau žinojo, kad nėra laiko žaidimams. Stipriai suėmė ją už klubų ir ėmė darbuotis, kaip tikras eržilas. Pumpavo be perstojo, kol jos virpančios šlaunys susirakino dar vieno stipraus orgazmo krečiamos. Neatlaikė ir jis – ištraukė.

Ji mikliai apsisuko, priklaupė ir čiupo jo penį minkštomis lūpomis. Jo stambi erekcija lengvai judėjo pirmyn-atgal. Ji masažavo jam sėklides ir nekontroliuojami spazmai nuvilnijo jo kūnu. Ji pagavo kiekvieną šiltos sėklos lašą ir nurijo. Abu stovėjo vos laikydamiesi ant kojų ir negalėdami patikėti tuo, kas ką tik įvyko.

 

Monu

 

 
Komentarai (1)
Vau
Naujas komentaras