Sekso istorija: „Video“

 
4 komentarai
Man patinka fantazuoti apie įvairias seksualias situacijas. Ne retai susigalvoju scenarijų grupiniam seksui, kažkam su vojerizmo elementais ar net kankinimais... Na, bet kol viskas tik mano galvoje, svarbu, kad teigiamai veikia atitinkamas kūno dalis. O taip... Skamba neblogai, tačiau bėda ta, kad esu monogamiškuose santykiuose su labai pavydžiu vyru. Taip, mūsų santykiai pašėlusiai geri, ir aš jį myliu. Nesidrovim patenkinti vienas kito troškimus, bet apie savo slapčiausias svajones dar neišdrįsau jam pasakoti. Nenutuokiau, ar jis pritars tam bent fantazijose. Ilgai ieškojau būdo, kaip tai įtraukti į mūsų seksualinį gyvenimą jo neišgąsdinant. Ilgainiui ryžausi eit taip toli, kaip tik įmanoma.

Netrukau pastebėti, kad jam patinka į mane žiūrėti. Geriausia to dalis, jog jis iš tų vyrų, kurie pasitenkina patenkinę moterį, tad gaunu labai daug dėmesio. Mūsų meilės žaidimai gali tęstis ištisas valandas, ir atrodo, kad jam visai paprasta sukelti man stiprų orgazmą. Ir ne vieną, ir ne du... Niekad nesijaučiu „palikta ant ledo“, nes ir jo pasitenkinimas sukelia man ne menkesnį malonumą.

Jis akivaizdžiai mėgaujasi, kai aš pasiekiu orgazmą, ir mėgsta matyti, kaip tvinkčioja mano raumenukai, kaip plūsta kūno sultys.... Nusprendžiau tai panaudoti prieš jį. Pasiūliau jam telefonu nufilmuoti mano karštąją vietelę. Susukti filmuką, kur matytųsi tik tai, kas tarp mano kojų. Iš labai arti. Pasakiau, jog jam turėtų patikti turėti išsaugotą tą vaizdą, kai pasiekiu orgazmą, kad jau taip mėgsta stebėti. Jis entuziastingai priėmė mano pasiūlymą, ir aš pati buvau labai sujaudinta vien nuo minties apie savo slaptus ketinimus.

Taigi, tą vakarą mes atsakingai tam ruošėmės: pasirūpinome, kad į kadrą nepapultų jokios smulkmenos, kurios leistų mus identifikuoti, jei netyčia, tai papultų į negeras rankas. Parūpinau jam juodo latekso pirštines be pirštų galų, ir jis buvo labiau nei patenkintas, galėdamas įbrukti savo lateksu pridengtus pirštus į mano putytę, stimuliuodamas mano klitorį stipriai ir greitai, kaip man patinka, ir praskėsdamas lūpytes man patiriant orgazmą. Tada įtrynė mano pačios sultis nuo mano klitorio iki išangės, kad vėl pasiekčiau orgazmą. Viskas taip ir tęsėsi: man vis stipriau virpant nuo kiekvieno orgazmo jis, lyg užhipnotizuotas, fiksavo, kaip tvinkčioja mano raumenukai ir kaip plūsta kūno skysčiai.

Galiausiai, kai baigė savo pasirodymą pietuose, be jokios įžangos įgrūdo savo plieno tvirtumo penį man į gerklę taip giliai, kad net pradėjau springti, bet jis nekreipė dėmesio į mano kūno pasipriešinimą ir uoliai pumpavo man savo meilės įrankį, laikydamas mano galvą taip, kaip jam norisi. Pakutinę akimirką, ištraukė savo penį man iš burnos, grubiai mane apsuko, ir nuleido savo sėklą ant mano praskėsto užpakaliuko, kas užvedė mane taip, jog, rodos, pati baigiau dar kartą.

Visą kitą savaitę jis pasakojo man, kaip jam patinka žiūrėti tą filmuką ir prasitarė, kad jau turi idėjų kitam. Netrukus atėjo savaitgalis, ir mes vėl netrukdomi leidome laiką miegamajame. Suėmusi jo penį ir sėklides meiliai pasiteiravau, kokios idėjos sukosi jo galvoje. Velniškai užsižiebė jo akys,  ir iš spintelės prie lovos jis ištraukė odinę kaukę. „Šįkart aš noriu kunilingo!“ – jis džiaugsmingai paaiškino. Kaukė turėjo apsaugoti nuo atpažinimo, bet mane veikė ir kaip afrodiziakas. Po jausmingo mineto uždėjau jam kaukę, o jis įjungė kamerą. Praskėtęs kojas įsitaisė labai arti mano Veneros kalnelio, ir ėmė stimuliuoti mane pirštais. Jo pirštai ir mano vaginoje, ir mano išangėje, o liežuvis vis greičiau judėjo ant klitorio, kol galiausiai įsisiurbė lūpomis, nenuilstamai judindamas pirštus.

Nejučiom išriečiau nugarą ir, bandžiau priešintis, kai orgazmas smogė visu stiprumu. Vos spėjau įsikąsti pagalvę, kai jo pirštai pasidengė mano sultimis. Jis ištvermingai laikė mano kojas praskėstas ir toliau pumpavo sudrėkintus pirštus vidun. Tada šiek tiek kilstelėjo veidą į kamerą, ir netikėtai spjovė ant mano klitorio. Dar kartelį pliaukštelėjo į mano atvirą putytę,  ir liovėsi mane stimuliuoti. Bandžiau išlaikyti spaudimą suspausdama ir trindama klubus, bet jis neleido man šitaip baigti. Vėl spjovė ir vėl pliaukštelėjo klausdamas, ar aš esu ištvirkėlė, kuri nori būti šitaip filmuojama. Nuostaba gniaužė man kvapą ir negalėjau nieko atsakyti, o jis tęsė. Vis pliauškėjo per mano drėgnas lūpytes ir galiausiai, orgazmas buvo stipresnis, nei galėjau tikėtis. Dabar buvau daug labiau susijaudinusi, nei tada, kai pradėjom ir norėjau daugiau. Daug daugiau.

Jis irgi buvo ne mažiau įsijautęs, todėl stengiausi pažengti dar bent kiek toliau. Lyg ką tik sugalvojusi ėmiau suokti, kad jau esame tame video neatpažįstami, galbūt būtų smagu patalpinti filmuką į internetą, į vieną iš tų mėgėjiškų pornografijos tinklapių... Akimirką atrodė, kad jis paprieštaraus, bet tik akimirką. Jis pasiteiravo manęs, ar aš tikrai to noriu ir aš, žinoma, atsakiau, jog tai būtų lyg kitų žmonių įtraukimas be realaus dalinimosi. Jam patiko ta mintis ir jis sutiko.

Vos tik įkėlėme savo filmuką, pradėjome gauti žinutes iš žmonių, kurie sujaudinti ir nori pamatyti daugiau. Vieni iš jų norėjo sužinoti, ar galėtume, jų prašymu, padaryti kai ką ypatingo, kiti – ar pasirodysime „online“. Negalėjau patikėti, kad mano idėja taip puikiai veikia. Jį užvedė mintis, kad mus stebi žmonės ir buvo pasiryžęs toliau eksperimentuoti.

Nekantriai laukiu kito karšto savaitgalio.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (4)
O gal fantazijos?
VIDUTINISKA ISTORIJA.
Noreciau nuorodos i ta video, nes man irgi kilusi panasi mintis buvo. Butu saunu pasisemt patirties :)
Istorija intriguojanti, bet padrika... Nera nuoseklumo, grazaus pletojimo, zodziai atsikartoja, tad nuo vidurio visa intriga pastatyta pradzioje ima blesti... Ir galiausiai pabaiga kaip pabaiga - banali... Aisku, tai yra sekso istorija, gal nereikia ilgai ir laimingai gyveno, bet galbut reikejo kazkokios kitokios pabaigos. ;)
Naujas komentaras