Sekso istorija: "Vietoj miego"

 
6 komentarai
Biure pats darbymetis ir laiko nelieka niekam. Vos grįžęs namo vėlai vakare puolu į virtuvę, kur su Mylima pavakarieniaujam ir aptariam puse lūpų vieną kitą nereikšmingą dienos įvykį. Iškart po to į vonią ir jau tiesiai į lovą. „Dar savaitė ir viskas aprims.“ – guodžiu labiau save, nei ją ir sukandęs dantis kartoju tai diena iš dienos. Jei ne savaitgaliai, tikriausiai, visai išprotėčiau. Pirmadienis, antradienis... ir dar vienas trečiadienio vakaras.

Aš, paprastai, jau giliai miegu, kai ji ateina į lovą, bet šįkart prabudau, tiesiog nenorėjau išsiduoti ir toliau gulėjau ramiai, nugara į ją. Pirmiausia ji pakštelėjo man į skruostą, o tada įsitaisiusi savo pusėje pasiėmė nuo naktinio staliuko knygą ir skaitė. Puikiai žinojau tos knygos turinį (pats ir padovanojau!), todėl vienu metu apėmė dvejopi jausmai: pirmiausia pasijutau kaltas, kad dėl mano įtempto darbo grafiko aprimo aistros mūsų miegamajame, tačiau kūnas veikė puikiai ir jutau, kaip kraujas kaista vien nuo minties, apie jos skaitomą erotinį romaną "Penkiasdešimt pilkų atspalvių".

Mano ausys gaudė kiekvieną garsą, o verčiami knygos lapai skrodė visą kūną. Galiausiai išgirdau, kaip jos ranka slysta po antklode. Vaizduotėje kuo puikiausiai regėjau, kaip dailiai styro jos sustangrėję speneliai įsirėmę į plonytę naktinių medžiagą, kaip grakščiai kilnojasi krūtinė dažnėjant kvėpavimui. Mano apatiniuose formavosi erekcija.

Dar pora puslapių. Nuo nežinojimo, kas kaitina jos vaizduotę, manyje kaupėsi įtampa. Tačiau neabejoju, kad ir veiksmas knygoje kilo į viršūnę – Mylimos ranka lėtai nuslydo žemyn ir ji, ko ne, aiktelėjo pasiekusi savo Veneros kalnelį. Aš tik prikandau apatinę lūpą, kad neišleisčiau kokios išdavikiškos dejonės ir jau delnu spustelėjau savo didėjantį vyriškumą. Ji tęsė toliau ir, lyg karščiausios glamonės, audrino mano kūną jos tankūs atodūsiai. Nežinia, girdėjau ar įsivaizdavau, kaip mikliai juda jos pirštas aplink klitorį gausiai apsipylusį jos moteriškomis sultimis, bet faktas tas, kad ji puikiai žinojo, kaip pasiekti tikslą. To paties norėjau ir aš, tačiau tik lėtai ir lengvai stimuliavau ranka per apatinius savo, jau visiškai sustangrėjusią varpą, lyg nedrįsdamas atsiduoti velniškai gundančiam malonumui.

Jaučiau, kaip vis sujuda čiužinys nuo jos spazmų, kaip ji kartkartėm truputį kilsteli klubus. Girdėjau, kaip garsėja jos aimanos. Tvinksėjo kraujas mano gyslose nuo jos solinio malonumo. Ji dar kartelį šovė klubais aukštyn ir nusileidusi, jau visam, gaudė kvapą. Užvertusi padėjo knygą ant spintelės, išjungė šviesą ir dar kartą giliai atsidususi pasivertė ant šono - nusiteikė miegui. Ore tvyrojo neapsakomai kerintis sekso kvapas. Jaučiau, kaip sudrėko mano varpos galvutė.

Visgi, bandžiau nusiraminti ir aš. Luktelėjau porą minučių, kol ji visai nutilo ir galiausiai atsisukau. Ji šypsojosi užmerktomis akimis lyg angelas. Negalėjau atsispirti. Greitosiomis nusimovęs apatinius pasislinkau arčiau jos ir prisiglaudžiau visu kūnu. Mano itin stipri erekcija rėmėsi į jos minkštą, riestą užpakaliuką. Tikriausiai, ji jau buvo užsnūdusi, bet aš nebegalėjau sustoti.

Lyg išalkęs įnamis puoliau laižyti, krimsčioti ir bučiuoti jos ramų kūną nuo ausų, kaklo ir pečių. Iš pradžių atsargiai, švelniai, bet vis intensyviau. Aiškiai nemačiau jos veido, bet dažnėjantis kvėpavimas stipriai nesiskyrė nuo miego būsenos. Bučiuodamas nugarą ranka glamonėjau jos apvalias, švelnutes krūtis ir pašėlusiai stangrius spenelius, kurie lengvai slydo tarp mano sudrėkintų pirštų. Mano varpa savaime atsidūrė tarp jos šlaunų ir, vos priartėjęs arčiau makšties, jaučiau, kaip labai ji sudrėkusi ten viduje. Nedrįsau taip akiplėšiškai brautis vidun, todėl iš pradžių, braukdamas žemyn ranka jos nugaros linkiu ir minkštais šonais pasiekiau žavų gaktiplaukių trikampėlį. Klubais dar labiau prisiglaudęs leidausi žemyn ir mano pirštas lengvai slystelėjo tarp jos lytinių lūpų. Ji, rodos, suspurdėjo glėbyje man užkliudžius klitorį.

Nėriau giliau. Ji buvo neįtikėtinai drėgna ir karšta. Vis dar labai įsitempusi, ten apačioje. Kaskart man grįžus prie klitorio ji vis labiau klubais glaudėsi prie manęs. Troškau pamatyti jos šypseną, užlieti tą nuostabų kūną palaima ir tiesiog susilieti tame beprotiškame žaidime, kur abu galim būti nugalėtojais. Pagaliau buvau tikras, kad ji aimanuoja ne per sapną ir pirštais sukdamas apskritimus aplink jos išbrinkusį klitorį įsikniaubiau jai į petį ties ausimi ir tyliai kuždėjau: “ Tai linksminiesi be manęs?... Ach, tu išdykėle... Tuoj aš tau parodysiu...“.

Ji tik dar labiau įsidrąsino ir garsėjančiomis aimanomis signalizavo, kad nesustočiau. Aš net neketinau. Dar kartelį sudrėkinęs pirštus jos pačios sultyse vėl susikoncentravau ties pačiu centru ir netrukus išrietusi nugarą ji smarkokai grybštelėjo mane už plaukų atžiagaria ranka. Kovojau ligi pat tada, kol ji taip suspaudė šlaunis, jog negalėjau pajudinti nė pirštų galiukų.

Kiek aprimusi leido man išsivaduoti ir stipriai nesipriešino, kai dar plačiau praskėčiau jos virpančias kojas. Įsitaisiau tarp jų ir gėrėjausi jos veidu: užmerktos akys, pravertos lūpos... Lyg nujausdama, kad stebiu, begėdiškai apsilaižė ir pakando apatinę lūpą. Pabučiavau jos lėtai besikilnojantį pilvelį ir glostydamas šlaunis leidausi žemiau. Jau vien pajutusi mano karštą kvėpavimą savo drėgnomis lūpomis ji pabandė suglausti kojas, bet aš kaip mat ją sustabdžiau. Kankinančiai lėtai plokščiu liežuviu braukiau per jos lūpytes nuo pat to jautraus taško virš išangės iki pūpsančio klitorio. Ir atgal. Ir dar kartą. Ir dar. Jaučiau jos puikiai pažįstamą skonį ir norėjau daugiau. Ji irgi. Galiausiai liežuviu prasibroviau pro jos lūpytes ir pajutau, kaip ji kilstelėjo klubus leisdama man įsiskverbti giliau. Laižiau viską, ką galėjau pasiekti, bet jai to buvo maža – netrukus sugriebusi mane už plaukų ji vėl stumtelėjo mane giliau. Nosim ko ne baksnojau jos klitorį, mano smakru tekėjo jos sultys, o ji toliau siūbavo klubais lyg dulkinčiau ją liežuviu. Dabar jau suėmiau rankomis jos kubus ir, dar kartą viską kruopščiai išlaižęs, palikau jos pulsuojančią makštį.

Pagaliau akis į akį galėjau pamatyti tą palaimingą šypseną, bet ji neleido man nė prasižioti – kaip mat įsisiurbė į lūpas ir su pasimėgavimu nučiulpė nuo mano liežuvio savo skonį. Aistringai besibučiuojant ji sugriebė mano varpą ranka ir užuot nurodžiusi teisingą kelią, nukreipė prieš mane mano paties padiktuotas taisykles. Lyg naudodamasi kokiu sekso žaisliuku, ji mano jautria galvute ėmė stimuliuoti savo klitorį. Velniškos ugnelės buvo jos akyse, ji mėgavosi tuo, kad mane erzina, kad man vis sunkiau sulaikyti ejekuliaciją.

Mėgavausi ir aš jos dejonėmis, jos giliais atodūsiais, jos šypsena, jos degančiomis akimis... Prieš pat savo orgazmą ji nukreipė mano varpą tarp savo virpančių drėgnučių lūpyčių, kurios kaip mat mane sučiupo ir, rodos, norėjo iščiulpti iš manęs visą gyvastį. Ji buvo tokia įsitempusi, kad vargiai begalėjau judėti viduje, tačiau nuo menkiausio judesio, stiprėjo jos spazmai ir ji netrukus vėl garsiai aimanavo kūną skrodžiant orgazmui. Aš ilgiau nebeišsilaikiau ir, jai pritarus žvilgsniu, po akimirkos mano karšta sėkla išryško ant jos virpančio pilvelio lydint giliam, pirmykščiam, vyriškam atodūsiui. Kritau be jėgų ir pabudau jau tik ryte suskambus žadintuvui.

Magnus

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (6)
Įdomu pasiskaityti. : p
dievaite .lt - merginu nuotraukos atgaivinsiančios visus jausmus
Šita istorija tikrai gera.
Labai patiko :)
Tasty one..:)
mmm... patiko :)
Naujas komentaras