Sekso istorija "Vyras virtuvėje"

 
6 komentarai
Buvau bebaigianti plauti indus, kai už nugaros išgirdau Mylimą. Jau ketinau bartis, kad nevalgytų taip vėlai, bet jis nesibrovė į šaldytuvą, o priėjęs tvirtai apkabino mane iš už nugaros. Be žodžių pradėjo glamonėti man kaklą. Aš dar bandžiau muistytis ir vyti jį šalin guminėmis pirštinėmis, bet kai ėmė bučiuoti ausis, tiesiog užsukau vandenį, įsitvėriau kriauklės ir mėgavausi. Dievinu, kai jo savaitgalinė barzdelė bado mano jautrų kaklą.

Pagaliau ir aš norėjau atsakyti į netikėtą ataką, bet man pabandžius atsigręžti jis tik dar tvirčiau prispaudė mane prie virtuvinės spintelės. Dar kartą aiktelėjau iš nuostabos, kai jis spustelėjo mano krūtis savo delnuose. Jaučiau jo rankas visur: ant klubų, ant liemens, ant pilvo... Girdėjau jo gilų alsavimą, kuriam norom nenorom antrinau pati.

Visą šitą malonią preliudiją į viršūnę kilstelėjo krimstelėjimas į petį ir meistriškai žemyn nėrusios Mylimo rankos. Man beliko tik dar tvirčiau įsitverti kriauklės. Jis greit aptiko karštąjį tašką, tačiau dar paklaidžiojo aplink, lyg norėdamas man parodyti, kaip smarkiai sudrėkau. Galiausiai susikoncentravo ties viena ir man beliko atsakančiai masažuoti jį sėdmenimis. Jaučiau kaip nuo pilvo apačios kylančios malonumo bangos užlieja visą kūną, kaip stangrėja jo pulsuojantis vyriškumas. Pakandau lūpą, dar tvirčiau įsikibau į kriauklės kraštus ir... ! Dievaži, jei jis nebūtų prilaikęs būčiau susmukusi ant grindų.

Kol bandžiau atgauti kvapą jis staigiu judesiu nusmaukė man ir kelnes, ir kelnaites, o kai porą kartų pliaukštelėjo per užpakaliuką net pastėrau iš nuostabos. Iš to netikėtumo net nepastebėjau, kada jis pats išsivadavo iš drabužių, tik pajutau jo pasididžiavimą tarp savo vis dar virpančių kojų. Klusniai išriečiau užpakaliuką, o jis tyčia dar paklaidžiojo aplink, užuot nėręs ten, kur jo seniai laukė mano tvinkčiojantys raumenys.

Jis nusitaikė ir vienu ypu slystelėjo vidun. Nebetramdžiau aimanų. Mylimas įsitvėrė mano klubų ir energingais pirmyn-atgal vedė mus abu viršūnės link. Šėlau lyg kaskart iš naujo perskrodžiama gaivališko malonumo. Galiausiai impulsyviai suspaudžiau šlaunis ir tikriausiai vėl pusbalsiu šaukiausi Aukščiausiojo, nors iš tiesų reikėjo dėkoti už tą dangišką jausmą.

Kai tik didysis kaltininkas ištrūko iš manęs, atsisukau, pritūpiau ir nežinia, ar greičiau mano begėdiškas žvilgsnis, ar miklus liežuvis privedė jį prie krašto, bet netrukus pajutau įkaitusią sėklą ant savo krūtinės. Godžiai ir kruopščiai nulaižiau galiuką lygiai taip nenutraukdama akių kontakto. Tada atsistojau, nusilaižiau lūpas, sugriebiau Mylimą už neskusto smakro: „Tu...“ ir kaip geriausią atlygį už puikiai atliktą vaidmenį gavau aistringą bučinį. Man beliko pakuždėti jam į ausį: „Tu - pats geriausias“-, nes žinojau, kad naktis tuo nesibaigs.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (6)
ne tik manasis nuostabus kulinaras bet ir nuostabus meiluzis mmm ;)))))
manau išgalvota istorija... nepatiko pabaiga... o šiaip visai nieko jai vyras ar mylimasis šitaip pasielgtų, reišktų, kad jis tavęs geidžia kiekvieną akimirką ...
Švelniai jaudinanti istorija:)
man normali, nu zinai, gali buti belekokia, bet neigyvendinima, o si bet kurios poros kasdienybe praskaidintu!
Kazkaip skystoka man ta istorija. gyvenimiska taip, bet lekstoka :)
superine istorija - labai gyvenimiska :)
Naujas komentaras