Sekso istorija "Žinau, jog nebesusitiksim"

 
10 komentarai
Visi vakarai atrodė vienodi, tad ir šis neišsiskyrė iš kitų. O ir išsiskirti nebuvo kuo... Tas pats darbas, tas pats kelias namo, tas pats žmogus laukiantis namuose. Tą vakarą nenorėjau namo. Gal dėl to, jog giliai viduje žinojau, kad jis bus kitoks, ar bent norėjau, kad toks būtų. Sugalvojau pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, kuriomis, atrodo, taip senai žavėjausi...

Kažkodėl, kai lieki viena su savo mintimis, laikas labai greitai prabėga... Pradėjo temti, telefonas nerimastingai vibravo.  „Aš gi tau sakiau, kad išgersiu kavos su drauge!“ – pagalvojau ir spustelėjau išjungimo mygtuką. Gi būna kartais, jog baterija išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu, ypač išmaniųjų. Nelemtasis grąžino mane iš minčių, kuriose buvau paskendusi, tad išgirdau tolumoje sodraus vyriško juoko aidą. Juokas garsėjo, supratau, jog nepažįstamas balsas kalba telefonu. Neskubėdama ėjau toliau ir klausiausi svetimo pokalbio. Neprisimenu,  ką tiksliai jis kalbėjo, gal dėl to, jog iš tikrųjų klausiausi sodraus, seksualaus vyriško balso. „Iki“ išgirdau, kai jis buvo visai šalia. Esu smalsi, todėl atsisukau, kad išvysčiau balso, kuriuo susižavėjau, savininką. Mūsų žvilgsniai susitiko, jo lūpų kampučiai kilstelėjo į viršų. Aukštas, tamsiaplaukis, žavia šypsena ir nuostabiu balsu... Jaučiau, jog stebi mane ir tas jaudino. Nežinau, kodėl atsisukau dar kartą ir pamerkiau akį. „O Dieve, aš juk taip nedarau!” – sukosi galvoje.

Siaurose senamiesčio gatvelėse apstu atokių bromų ir vienas iš jų kaip tik pasitaikė kelyje. Nežinau, kodėl įėjau į pirmą pasitaikiusį kelyje… gal tikėjausi, kad kuo greičiau tą padarysiu po mirktelėjimo, tuo greičiau jis supras mano mintį. Sustojau. Širdis, rodėsi, nusiris į kulnus, kai girdėjau vis labiau artėjančius jo žingsnius… tai pagreitėjančius, tai sulėtėjančius –  lyg abejotų. Paskutiniai žingsniai iki manęs buvo užtikrinti.

Nepamenu, kad mane kas nors šitaip būtų bučiavęs. Mūsų liežuviai šoko vieną šokį, kaip ilgai kartu dirbančių šokio partnerių… Man patiko, jog supratome vienas kito ritmą. Jo tvirtos vyriškos rankos glamonėjo krūtis, storos lūpos aistringai bučiavo kaklą. Svaigau nuo kiekvieno jo nuodėmingo prisilietimo, virpančios kojos išdavikės jį dar labiau skatino tęsti. Kai glamonėjo apnuogintas šlaunis, mintyse maldavau, kad greičiau palytėtų pulsuojančią vietelę, kuri prašėsi būti išvaduota nuo šlapių kelnaičių. Ponas tobulas balsas atsuko mane į sieną ir spustelėjo… Supratau, jog nesuklydau šįryt užsidėjusi sijoną. Jis kilstelėjo jį į viršų, patraukė kelnaites ir klausiamai stabtelėjo.

“O Dieve, kodėl tu sustojai” – surėkiau mintyse ir išlemenau maldaujantį “tęsk”. Stipriai suėmęs už palaidų plaukų įėjo į vidų nenuėmęs kelnaičių… Žinojo, jog neištversiu, jei reikės laukti bent minute ilgiau. Svaigino bučiniais, pasitikinčiu savimi ritmu ir kaskart giliau įeidamas timptelėdavo už plaukų, taip demonstruodamas valdžią, kurios aš taip troškau. Su kiekvienu įėjimu artėjau link palaimos… Neprisimenu, ar garsiai aimanavau, ar iš vis bandžiau tvardytis, tik pasiekusi viršūnę norėjau kažko stipriai įsitverti. Išgirdau, kaip nagais perbraukiau sieną…

Pakštelėjusi į žandą pasileidau bėgti.  “Palauk, kur tu??”- jis manęs nesuprato. O aš ir nenorėjau, kad suprastų, todėl bėgdama pamojavau ir sušukau “IKI!”. Tik įsiliejusi į žmonių pilną gatvę pagalvojau: “Kodėl iki? Juk mes daugiau niekada nebepasimatysim…”

Ele

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (10)
Super istorija. Ir visai jokio skirtumo ar isgalvota. Romantiska, aistringa ir jaudinanti.. mmmmm...
Įdomu, dėl ko visiems kirba klausimas išgalvota tai ar ne? Gal tokių būdų norisi pateisinti savo mažytes nuodėmes? Liūdniausia, kad daugelio vyrų komentarai kupini negatyvaus vertinimo. Gal leiskite sau į apsakymą žiūrėti kaip į apsakymą, o ne kaip į kažkokią realiai vykusią istoriją, be to, koks mūsų reikalas, kas ir kaip gyvena? Ir apskritai, gal leiskime sau kažkaip keisti požiūrį į moteris. Gal kai kuriems keista, bet moterys irgi jaučia, moterims irgi skauda, ir galu gale jos turi teisę į tokį pat elgesį, kokį sau leidžia vyrai. O švaistytis autorės adresu žodžiais kekšė ir pan. mažu mažiausiai vaikiška, amoralu ir labai nevyriška. Ačiū autorei už pasidalinimą ir linkiu visokeriopo gerbūvio kūryboje bei asmeniniame gyvenime.
Koks tau cia seksas per pirma pasimatyma, kur tau cia pasimatymas ??? :DDDDD
man labai patiko istorija, saunuole Ele, su nekantrumu lauksiu daugiau ;)
Nėra tokių žodžių kaip "kekšė", "k**va" ir pan., nebent kaip komplimentus juos sakyti norint apibūdinti itin stipriai išreikštą seksualumą. Yra tiesiog pilka masė, nesugebanti gyventi laisvai ir taip, kaip nori, o yra savimi pasitikinčių ir šiuolaikiškų žmonių, kurie pasiima iš kiekvienos akimirkos viską, kas jiems tą akimirką geriausia. Gera ir dažnai pasitaikanti istorija, seksas per pirmą pasimatymą (kartais ir paskutinį) jau tikrai dabar yra įprastas ir tapęs norma, tiesiog gal aplinkybės kiek skiriasi, nes įprastai bent susipažįstama prie kavos ir tada pasimylima.
Išgalvota :) Garantuotai, 90 proc. čia esančių istorijų išgalvotos...
Jei vyras atsibodo,kodel gi ne!
Net garsiai nusijuokiau paskaiciusi komentarus :D Istorija kaip istorija, tik butu neblogai prierasas isgalvota ar tikra? :)
kuo daugiau tokių, tuo vyrams tik geriau...
tavo vyro vietoj tiesiog nušaučiau tave, gerb. Ele ;] o ir istorija tavo kaip iš kokios pasakos, bet gražiai čia sukūrei, dar filmą reikėtų pastatyt :))
Naujas komentaras