Silkė pataluose

754773-661538.jpg
 
1 komentaras
Jei tas nuolatinis bėgimas paskutinėmis darbo dienomis neišvarė iš proto ir dar liko bent kiek jėgų, tai teks jas atiduoti šeimai. Gal čia toks archajiškas mazochizmas, nes man jau ir galvoti sunku, kaip teks pusdienį suktis virtuvėje su uošviene. Taip, šiemet tapau didžiąja Didžiosios namų šeimininkės padėjėja: „Jūs juk be vaikų...“. Būtent dėl to vakar, po darbo, su krepšiais ir ryšuliais nusitrenkėme į kitą šalies kraštą. Į kaimo gelmę, kur vienoje pusėje prūdelis, kitoje miškelis, o per vidurį rojaus sodas ir namai be dūmų.

Prabudau ne nuo paukštelių čiulbėjimo, nors vaizdas už lango ir panašus į pavasarį. Pažadino Mylimo barzdos spygliukai kutenantys nuogą kaklą. Gulėjau, tylėjau ir mėgavausi. Gal ne tiek mikro masažu, kiek tuo, kad atsivežiau savo pagalvę. Pripažink, kartais tiek nedaug reikia, kad prabustum su šypsena. Ir dar tas murklys šalia... Nesu ekstrasensė, bet puikiai žinojau, kas sukosi jo galvoje, jei šitaip meilinasi. Spręsdama iš šviesos kambaryje įtariau, kad jau ne ankstyvas rytas ir gal jau tik minučių klausimas, kada ponia Nuostabioji namų šeimininkė pakvies pusryčiauti.


Mylimas prisiglaudė visu kūnu. Per plonyčius naktinius jaučiau jo krūtinės augmeniją, o į mano putlius sėdmenis buvo įremta ne kas kita, kaip rytinė erekcija. Net šiurpuliukai nubėgo per kūną, kai jis toliau mane užvedinėjo. Išties jau buvau užsivedusi, tik neišsidaviau. Galvoje šaukė: „Ne! Ne-ne-ne! Tik ne čia! Tik ne dabar!“ Iš paskutiniųjų stengiausi atsispirti, bet stengėsi ir jis. Atkaklūs pirštai prasisukę ties mano krūtų speneliais keliavo žemyn. Dar pasimuisčiau, bet nugalėjo jis – noras pasitenkinti.


Pasidaviau. Pasiverčiau ant nugaros, įsipatoginau, kad ir jam būtų patogu ir įsistebeilijusi jam į akis pridėjau pirštą prie lūpų. Suprask: „Jokio garso.“ Jis velniškai išsišiepė ir nėrė pirštais giliau, o man teko prikąsti lūpą. Pradžioje klausa buvo įsitempusi. Rodos, girdėjau žingsnius, indų tarškėjimą... galiausiai jau tik du alsuojančius kūnus. Pasiekiau pirmąjį orgazmą jam užčiuopus mano g-tašką ir baigiau suleisdama nagus jam į petį. Jis bučiavo mane, kad nepradėčiau triukšmauti.

Pasirengusi intervencijai pasiverčiau ant šono ir išriečiau užpakaliuką. Jis patraukė kelnaites ir netruko įbrukti savo kietą kotą tarp mano sudrėkusių lūpyčių. Pamaži, pamaži... vis greičiau ir greičiau. Netrukus pasiekėme ritmą, nuo kurio lova ima girgždėti. Būčiau mielai nusimetusi antklodę, užlipusi ant viršaus ir su visais pilvo šokio privalumais privertusi tą lovą girgždėti taip, kad ir kaimynams būtų aišku, kaip ilgai mes galim išlaikyti intensyvų ritmą, bet... sukomės, kaip silkė pataluose. Tylutėliai nusijuokėme - teko apsiraminti. Po dar kelių tylių, bet stiprių ir gilių frikcijų pasiverčiau ant pilvo. Jis pakišo pagalvėlę man po klubais ir atsargiai (kad lova negirgždėtų), bet stipriai mane dulkino.


Įspraudžiau ranką po savim ir užčiuopusi klitorį pagreitinau procesą. Galiausiai, jau ir antklodės trynimasis į mūsų kūnus man atrodė pernelyg garsus. Vos pradėjus spazmuoti mano orgazmui, jis užčiaupė man burną ir baigė viduje tyliai alsuodamas man prie ausies. Man lyg ir paskutinės ciklo dienos, bet neatmečiau minties apie Šventinį stebuklą ir ta mintis visai negąsdino. Priešingai, bučiau apsidžiaugusi ne aš viena.


Į dušą kartu eiti nedrįsome, bet į virtuvę įžengti norėjau dviese. Uošvis dar pajuokavo, kad tai tyras, kaimiškas oras ir ramuma aplink leido taip ilgai miegoti. Nežinia, ta šypsena jo veide reiškė, kad jis nutuokė, ką veikėme po patalais, ar tikrai tikėjo, kad miegojome. Mes tik pritariamai mykėm, kad puikiai pailsėjome – esą daug geriau, nei mieste. Kažkaip jau susitaikiau artimiausiu metu neturėti griežtos nuomonės tokiomis bendromis temomis. Žinoma, pritariau ir uošvei, kai ji garsiai vardino būsimą meniu. „Sikė su svogūnais, silkė su baravykais ir silkė pataluose, gerai?“ - pažvelgė į mus, besimėgaujančius kava. „Labai gerai,“- linktelėjau ir po stalu spustelėjau Mylimam šlaunį. Jis apkabino mane per pečius ir prisiglaudęs pakštelėjo į kaktą. Supratau, kad štai ir turime mėgstamiausią šių metų švenčių patiekalą!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Bet pizdiec, visose tose istorijose pas visas po penkis daugkarinius visų rūšių orgazmus. Vieno akto metu patiria klitorinį, vaginalinį, g taško, analinį ir dar po to dar vieną vaginalinį su ejakuliacija. Skaitalai 15 metų mergaitėms.
Naujas komentaras