Štai kaip susigrąžinau mane išdavusį vyrą

4790596.jpeg
 
3 komentarai
Mano istorija labai paprasta - sužinojau, kad mano vyras neištikimas. Tuo iš pradžių nepatikėjau. KAIP JIS GALĖJO TAIP PASIELGTI??? Jis žinojo, kad neištikimybės aš tikrai neatleisiu, ypač kai esi susituokęs. Kartą, kai mes dar draugaudami išsiskyrėm, pasimylėjau su vienu vaikinu, tačiau dėl to labai graužiau save. Oficialiai buvau laisva, tačiau širdis mane ėdė iš vidaus. Ką tu padarei, juk dar myli jį!!

Su kita susirašinėdavo elektroniniais laiškais. Atrodė, kad jis lyg ir tyčia paliko įjungtą elektroninį paštą… O gal buvo tikrai žioplas ir negalvojo, kad pasinaudosiu jo kompiuteriu.

Man užvirė kraujas. Jie susirašinėjo labai daug. Ta šlykšti kalė apsimetė ta gerąja moterimi, kuri supranta, kad mano vyras negauna pakankamai dėmesio iš manęs! Rašė, kad aš jo nepalaikau, esu atšalusi ir visiškai neinicijuoju sekso! 

Durnius, pagalvojau, tikras asilas! Jis juk žinojo, kad pastaruoju metu sunkiai dirbau dėl paaukštinimo, todėl ir sekso buvo mažai… Nuoširdžiai susierzinau, bet po butelio vyno nusiraminau ir kai ką sugalvojau.

Skirtis nenorėjau. Aišku, neištikimybės faktai buvo labai aiškūs, tačiau žinojau, kad jis mane myli. Pasidulkino su kita, nes aš nedaviau. Dabar, kai vėl tai prisimenu, net pradedu jį teisinti - jis tik pasinaudojo kitos kūnu, nes pati jį ignoravau. O vyrai, visai kaip vaikai, reikalauja dėmesio ir pamatę naują žaisliuką visada juo susižavi. 

Sugalvojau, kad reikia pasimylėti su vyru. Ne paskubomis, bet ilgai (jam patinka ilgos glamonės), vilkint seksualius apatinius, kokioje nors neutralioje vietoje. Mąsčiau apie viešbutį, bet galiausiai apsigalvojau. Nusipirkau naują patalynę, apatinius, daug žvakių (visada norėjau tai išbandyti žvakių šviesoje), feromoninių kvepalų (draugė sakė, kad jie kelia aistrą) ir pradėjau ruoštis.

Ketvirtadienį apsimečiau, kad sergu ir pasilikau namie. Paprašiau jo, kad iš darbo niekur kitur nevažiuotų ir parvežtų man sriubos. Jis geras žmogus, todėl iškart sutiko ir labai buvo susirūpinęs, kai pasakiau, kad turiu temperatūros.

Turėjau visą dieną pasiruošimui. Susitvarkiau namus, dar spėjau nubėgti į grožio saloną ir susitvarkyti save. Grįžusi į namus pradėjau ruoštis vakarui, nes apie pusę šešių turėjo grįžti jis.

Jis grįžo šeštą. Jau pradėjau nervintis, kai užtruko (gal su savo meiluže susitikęs buvo), bet pasirodo teko ilgiau laukti sriubos restorane.

Taigi, jis grįžo ir pamatė mane. Juodas chalatėlis, o po juo naujas apatinis trikotažas. Prisegamos kojinės, juodi aukštakulniai, raudonai dažytos lūpos -  atrodžiau tikrai gerai ir jaučiausi seksuali.

Atrodė, kad jis nelabai suprato, kas vyksta. Norėjau jam pasakyti kažką panašaus į išdulkink savo žmoną, bet jis to neleido. Priėjo arčiau, pirštu pridengė lūpas. Aš užkišau ranką jam už kelnių ir pajaučiau vis labai kietėjantį jo penį.

Mes mylėjomės. Nors teisingiau pasakius, jis mane prievartavo. Panašiai kaip per Penkiasdešimt pilkų atspalvių - jis surišo man rankas ir liepė jam tarnauti. Buvo labai keista, nes anksčiau niekada to nedarėm. Kelis kartus nusijuokiau ir jis mane nubaudė - parklupdė ant kelių ir liepė čiulpti penį. Retai tai darydavau ir man apskritai nepatikdavo, kai man kažką liepdavo daryti, bet tą akimirką buvau labai užsivedus. Pirmą kartą gyvenime taip nuoširdžiai jam čiulpiau ir net visai nepykau, kai jis man baigė į burną! Labai keistas jausmas buvo, bet man patiko.

Daug nesiplėsiu ir visų detalių nepasakosiu, bet galiu patikinti, kad seksas buvo nuostabus. Atrodė, kad vis dar ant jo pykstu dėl išdavystės, tačiau jo aistra mane visiškai palaužė. Mėgavausi kiekviena akimirka ir atrodė, kad galėčiau būti taip dulkinama visą laiką.

Po sekso pasikalbėjom apie tą kitą moterį. Pats prisipažino, bet sakė, jog darė tai tik dėl to, kad manęs ilgėjosi. Labai kvailas pasiaiškinimas, bet pati supratau, kad buvau tikrai kvaila. Pamiršau, kad turiu vyrą. Jis manęs nepamiršo ir tikrai mylėjo, tačiau pati jį atstūmiau.

Mielos moterys, iš savo patirties galiu pasakyti, kad išdavystė gali būti labai skaudi. Skauda, kai tave išduoda fiziškai, tačiau tai reikia atleisti ir netgi iš to pasimokyti. Kai tave išduoda dvasiškai ir tavęs visiškai atsisako, skauda daug daugiau ir to atleisti neįmanoma. Tačiau jei nuklysta tik dėl to, kad tu jam nedavei sekso, pykti tikrai neverta. Reikia pykti ant savęs, kad leidai tam nutikti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Na jo pimpukas pabuvojo meilužės skylej,o poto ji jam ji nuciulpe.cool tiesiog
Straipsnis dirbtinis. Susigražinti išdavusį vyrą? Kuriam galui?
Bullshit. Ar jus matot ka rasot? Atleisti vyrui uz isdavyste ir kaltinti save. Retai tenka skaityti tokius seksistiskus tekstus, zeminancius moteris....
Naujas komentaras