Sugedęs dušas

shower-sex.jpg
 
6 komentarai
Buvau namie vienas. Pats vienas ir visiškoje ramybėje. Atsidariau butelį vyno, šviesa buvo pritemdyta, man tereikėjo išsirinkti filmą ir tų daugybės DVD, kuriuos sukaupiau per metus, arba... ką nors iš tos slaptos kolekcijos miegamajame.

Tylą netikėtai sujaukė skambutis į duris, ir čirškavo įkyriai, kol atidaręs pamačiau už jų ne kokius religinius fanatus su biblijomis, o savo kaimynę.

„Sveikas!” – maloniai nusišypsojo ji. „Atleisk, kad trukdau, bet pas mane sugedo dušas, o aš ką tik grįžau iš sporto klubo, ir meistras gali ateiti tik pirmadienį. Gal galėčiau pasinaudoti Tavo dušu?“

Ir ji stovėjo tarpduryje  žavingai išsitaršiusiais plaukais ir sportiniais drabužiais, rodos, dar įkaitusi nuo treniruotės.

„Um...“ – nutęsiau užsižiopsojęs, - „Taip, žinoma. Užeik!“.

„O, ačiū. Aš tik pasiimsiu rankšluostį ir chalatą. Tuoj grįšiu.“

Ji nubėgo prie savo durų, esančių laiptinėje priešais mano butą. Žavėjausi ja nuo tada, kai atsikraustė: neaukšta, liekna, panašaus amžiaus kaip aš, riestas užpakaliukas, aptemptas jogos kelnėmis, prigludę marškinėliai išryškinantys jos mažus, bet dailius papukus, šviesūs plaukai iki pečių ir dieviška šypsena. Ji gyveno su vaikinu, o aš su mergina, todėl pasimatydavome nebent lifte ar laiptinėje.

Netrukus ji grįžo.

„Dar kartą dėkoju, kad mane išgelbėjai. Aš po treniruotės visada parbėgu namo. Na, tai kaip dar viena dalis... Tik šiandien dušas mane pavedė – purškia tik karštą vandenį.“

„Nėra už ką. Kada tik tau reikės. Einam, parodysiu, kaip ten kas.“ – šypsojausi grožėdamasis jos kūnu.

„Na, štai...“ – parodžiau jai vonią, dušo kabiną ir prieš išeidamas žaismingai pasiūliau nutrinti nugarą.

„Ačiū, ne.“ – nusipypsojo ji ir jau darė duris, kai pasiūliau masažą raumenų atpalaidavimui. Nieko neatsakė ir man prieš nosį uždarė duris.

Mintys apie filmą išgaravo iš galvos, ir nieko negalėjau padaryti, bet fantazija pati piešė vaizdus, kas dabar vyksta vonioje. Kaip vanduo teka tuo nuostabiu kūnu, kaip sustangrėja speneliai, o ji muiluoja aplink. Jaučiau, kaip kyla erekcija nuo minties, kaip ji prausiasi tarp kojų. Spėliojau, ar ji nusidepiliavusi ten... o gal nevisai? Išgirdęs, kaip nutilo vanduo duše, stengiausi nusiraminti. Išgirdau ją ateinant.

„Tas masažo pasiūlymas dar galioja?...“ – nutęsė ji gundančiai.

„Žinoma!” – nevykusiai stengiausi nuslėpti entuziazmą negalėdamas atitraukti nuo jos akių.

Nieko neklausdama ji nuėjo į miegamąjį, šalia vonios, ir atsigulė ant pilvo, ant lovos, tik su rankšluosčiu ant klubų ir liemenėle.

„Kad nebūtų jokių nesusipratimų: tik masažas, supratai?“ – neįtikėtinai rimtai ir valdingai nuskambėjo iš jos lūpų.

„Puikiai.“ – atsakiau negalėdamas galvoti apie nieką kitą, tik apie jos pasakišką kūną.

Kai atsitokėjau, nuėjau į vonią. Nusiploviau rankas šiltu vandeniu, kad nebūtų šaltos ir grįžau su kūno aliejaus buteliuku.

„Tinka?“ – pasiteiravau.

„Tikriausiai. Tik būk geras...“ -

Įsipyliau truputį aliejaus į delną, sušildžiau tarp delnų ir pradėjau lėtai trinti jos pečius.

„Gerai?“ – taktiškai pasiteiravau.

„Mhm...“ – ji numykė patenkinta.

Pradėjau leistis žemyn jos kaklu, ir stengiausi neištepti aliejumi jos liemenėlės petnešėlių. Perskaičiusi mano mintis, ji atsisegė liemenėlę ir, šiek tiek pakilusi, nusviedė ją toliau.

„Geriau?“ – paklausė ji.

„Taip. Daug geriau.“

Lėtai braukiau žemyn jai per stuburą iki ten, kur jos užpakaliuką dengė rankšluostis. Užsipylęs dar šiek tiek aliejaus ant delnų ėmiausi jos šonų ir masažavau stengdamasis nepaliesti jos nepridengtų krūtų, bet negalėjau jų nematyti...

„Taip malonu... Tik nesustok... Tavo mergina turėtų būti labai laiminga.“ – dūsavo ji iš malonumo.

„Ačiū,“ – sumurmėjau. -„Norėtum , kad pamasažuočiau kojas?“

„O taip... Tik ne pėdas – aš bijau kutenimo.“ – nusijuokė ji žavingai.

„Gerai.“ – ir nuėjau prie lovos galo.

Vėl sutepiau rankas aliejumi ir pradėjau nuo kairės kojos. Masažavau kulną ir pajutau, kad ji šiek tiek praskėtė kojas, palengvindama man prieigą. Pamažu aukštyn nuo kulno iki kelio vidaus, tada kiek aukščiau šlaunį, kol nykščiai palindo po rankšluosčiu. Vėl pajutau, kaip ji skėsteli kojas.

„O taip...“

Tada tą patį pakartojau su dešine. Lėtai ir švelniai. Rankšluostis šiek tiek nusmuko ir galėjau matyti, kad po juo ji dar turi siaurutes kelnaites.

„Atleisk,“ – tepasakiau, kai rankšluostis nuslydo dar labiau.

„Nieko tokio. Jis trukdo. Geriau visai jį nuimk.“ – pasakė ji lyg per miegus.

Aš tik padariau tai, ką ji liepė, ir toliau masažavau jos šlaunis, spėliodamas, kaip toli išdrįsiu eiti. Nejučiom mano rankos atsidūrė vos per keletą centimetrų nuo paties viršaus. Jei būčiau dar pajudėjęs, būčiau prilietęs jos putytę, bet prisiminiau, jog pažadėjau gražiai elgtis ir nepaisydamas beprotiško troškimo, leidausi šlaunimi atgal, link kelio. O tada vėl aukšty...

„Tu sakei, kad neišdykausi...“

„Atsiprašau.“

„Nereikia, tik manau, kad čia ir turėtume sustoti.“

„Gerai.“ – atsakiau, kai mano rankos vėl slydo žemyn jos kojomis. Tačiau netrukus jos grįžo ten, kur taip norėjo būti.

„O taip... Kaip gera...“ – dūsavo ji ir vėl plačiau praskėtė kojas.

Jau beveik galėjau matyti jos lūpyčių formą per plonas kelnaites, ir drėgna dėmelė negalėjo prasprūsti pro mano akis. Buvo akivaizdu, kad masažas ją užvedė. Priėmiau tai kaip paskatinimą ir vėl ėmiausi jos šlaunų. Rodos, kiekvieną kartą, kai mano aliejuoti pirštai nuslysdavo ties ten, kur prasideda jos kojos, ji jas dar labiau praskėsdavo. Nebuvo jokio ženklo, kad ji bandytų mane sustabdyti, kai aš vėl ir vėl nuklydau ten, kur nebuvo galima.

Netrukus pabandžiau brūkštelėti tarp jos kojų, visai šalia lytinių lūpų. Mačiau, kaip ji vis labiau drėksta. Jos kelnaitės mažai ką dengė. Jaudinausi ir aš.

„Taip gerai?“ – pasiteiravau jausdamasis šiek tiek nusikaltęs.

„Mmmmm... O ką tu manai?“

Nieko neatsakiau, tik patryniau jos lūpytes per kelnaites.

„O taip... taip...“ – ji pritariamai dejavo.

Užkišau pirštą po ta drėgna dėmele ir braukdamas jau tiesiai per lūpytes jaučiau, kokia ji susijaudinusi ir kaip vėl skečia kojas, kad įsiskverbčiau giliau. Taip ir padariau. Mano vidurinis pirštas lengvai slystelėjo tarp jos sudrėkusių lūpyčių.

„O dieve… Taip!” – ji tiesiog riktelėjo, kai pridėjęs dar vieną pirštą nėriau giliau. Jaučiau, kaip jos raumenukai sugriebė mano pirštus. Įtraukiau juos, ir toliau tyrinėjau jos drėgną putytę, kai kita ranka patraukiau jos kelnaites į šoną.

Radau jos išbrinkusį klitorį, ir ėmiau švelniai jį masažuoti. Jaučiau, kaip jos raumenys trūkčioja, o ji pasimėgaudama dūsauja.

„O taip... čia...“

„Leisk man jas nuimti.“ – ir ji kilstelėjo užpakaliuką man padėdama numauti kelnaites.

Netrukus vėl masažavau jos jautriausią kūno vietą. Jos dejonės tolydžio stiprėjo, o aš nesilioviau. Jaučiau, kad ji jau visai arti orgazmo. Dviem pirštais  giliai jos viduje judėjau  pirmyn-atgal, lyg ir užčiuopdamas jos G-tašką. Kita ranka energingai stimuliavau klitorį.

Vėl ištraukiau pirštus ir masažavau jos lytines lūpas, nenustodamas žaisti  klitoriu. Vis labiau susijaudinusi ji atsistojo ant visų keturių pateikdama mano akims stulbinantį vaizdą. Vis stimuliuodamas jos putytę, pirmą kartą pastebėjau jos mažutę analinę angą. Svarsčiau, ar išdrįsčiau...

Po akimirkos jau drėkinau jos skylutę jos pačios nektaru.  Mačiau, kaip ji atsiveria ir užsiveria, nuo mano prisilietimų. Jos dejonės signalizavo apie artėjantį orgazmą, o aš švelniai įbrukau drėgną pirštą gilyn jausdamas, kaip svetingai priima mane jos „uždraustoji“ skylutė.

„O taip! Taip! Aš...“ – ir strigo žodžiai jos gerklėje, kai pakando lūpą. Jaučiau, kaip stipriai jos kūnas surakino mano įsibrovėlius pirštus. Kaip ji visa sustingo, kai orgazmas užliejo kiekvieną jos nervų galūnėlę. Kai ji galiausiai šiek tiek nurimo, lioviausi masažuoti jos klitorį ir ištraukiau pirštus.

Ji bejėgiškai nukrito ant lovos.

„Tu pažadėjai, kad būsi geras...“ – žiūrėdama į mane ir beprotiškai šypsodamasi, kaip visos moterys po orgazmo.

Magnus

 
Komentarai (6)
Aš po treniruotės visada parbėgu namo... Mokat skaityti?
Geriau būtų parašyta ne po sporto klubo, o po krosiuko lauke. Nes rimtai, kuris sporto klubas neturi dušo?
ei chebra einam vieni pas kitus i dusa prasytis:D
koks gyvenimas aistringas taps:)
Koks dar sporto klubas, kuriame nebutu duso?
Tikrai liuks!:)
na liuks istorija, norėtųsi įgyvendinti :)
Naujas komentaras