Svečias

mistakes-men-making-in-bed.jpg
 
3 komentarai
Jau esu pripratusi prie pasaulio gelbėtojos vaidmens, todėl ne itin nustebau, kai paskambinusi draugė paprašė pagloboti jos studijų laikų draugą, atvykstantį iš Ispanijos, kol ji grįš į gimtąjį miestą. Taigi, vėlų darbo dienos vakarą iš oro uosto vežiausi namo žavų ispaniūkštį. Jis buvo gan nekalbus, todėl džiaugiausi, kad laiko vos beliko vakarienei, o ryt ryte draugė jį pasiims.

Kulinariniams stebuklams ar lietuviškos virtuvės reprezentavimui nuotaikos neturėjau, todėl užsisakę į namus sušlamštėm didžiulę picą ir kurį laiką pakiurksoję prie televizoriaus nusprendėm, kad laikas į lovą. Kol jis nusiprausė, paklojau jam guolį ant sofos. Vos išgirdau jį einant iš vonios, nežinia kodėl suskubau pasiteirauti ar viskas gerai. O taip!..

Rodos, susidūrėm vos akimirką prasilenkdami tarpduryje, bet... Be tos vešlios barzdos jis atrodo kur kas patrauklesnis, o dar įkaitusi, drėgna oda ir vyriškos kosmetikos kvapas tvyrantis tirštame vonios ore... Gavusi teigiamą atsakymą staigiai užsidariau vonioje ir atsirėmiau nugara į duris – dievulėliau! Užsivedžiau taip, lyg būčiau tuojau pat nuėjusi ir sutvarkiusi jį kaip šiltą vilną.

Deja, šitai neįeina į svetingos namų šeimininkės programą. Beliko išsirengti ir atsiduoti bent jau gaivinančiai vandens srovei. Ilgainiui po dušu atsipalaidavo mano, nuo įtampos, pavargę raumenukai, išlaisvėjo mintys... Rankos pačios rado kelią žemyn, o tada užplūdo jau kitokie malonūs pojūčiai. Kaip įsiaudrinusios jūros bangos šluoja nuo pakrantės visą smulkmę, taip darėsi mano galvoj tuščia ir ramu. Akimirkai užsimiršau, kad esu ne viena ir „prisišaukiau bėdą“.

Išgirdau kažką už nugaros, o grįžtelėjusi pamačiau tas tamsias, gundančias akis, kurios tik dar labiau įkaitino atmosferą. Sustingau iš nuostabos, baimės ir susijaudinimo. O štai jis visiškai nesijaudino ir be jokių kalbų ėmėsi veiksmų lyg pareigūnas iškviestas į įvykio vietą. Nusimetęs rankšluostį visu kūnu prisiglaudė ir tvirtai apkabino mane iš nugaros. Jo vyriškos rankos, po vandens srove, lėtai tyrinėjo mano kūną, o aš vis bandžiau atgauti amą ir patikėti tuo, kas vyksta.

Netrukus jo jaukiai šiurkštus delnas nuslydo žemyn mano „užimtąja“ ranka, o ne vaikiški pirštai atkakliai grūmėsi su manaisiais sukeldami naujas malonumo bangas. Gana greitai pasidaviau šitam nuožmiam konkurentui, užsukau vandens čiaupą ir įsirėmiau į sieną jausdama kaip pamažu linksta mano kojos. Jis užtikrintai laikė mane glėbyje ir dar užtikrinčiau vedė ten, kur ką tik keliavau mintimis.

Kol jis tuo pat metu meistriškai glamonėjo mano kaklą ir pečius, jaučiau sėdmenimis jo tvirtėjantį vyriškumą. Jo padažnėjęs kvėpavimas antrino mano nedrąsioms dejonėms ir tvinksėjo mano gyslose. Lyg ugninga flamenko muzika, iš pradžių gosliais bosais, o vėliau vingriais ritmais, jaudinantys virpesiai po truputį užkariavo kiekvieną mano kūno centimetrą ir audringai šėlo. Aš tik bejėgiškai gaudžiau orą tirpdama šitam velniškam glėby, kol galiausiai neįtikėtinas O nuvilnijo mano virpančiu kūnu.

Jis švelniai glostė mano drėgną nugarą kol atgavau kvapą, o aš vos pastovėjau ant kojų. Pagaliau atsigręžusi galėjau pasigrožėti tuo saulės nubučiuotu kūnu, kurį iki šiol tik jaučiau ir su džiaugsmingu entuziazmu užsikorusi ant kaklo pasiūliau pratęsti tai miegamajame. Atrodo, šitai jis suprato kur kas geriau, nei mano bandymus paaiškinti, kodėl jį iš oro uosto pasiėmiau būtent aš, o ne seniai matyta studijų draugė. Nekantravau įsiversti šitą pietietišką mačo į savo lovą...

Monu

 
Komentarai (3)
na ir mastymas... pasinaudojo...atrodo seksas dar kazkam tabu:)
O gal tai ji pasinaudojo pasitaikiusia proga :p
Pasinaudojo tavimi ir viskas :D Siuksle :D
Naujas komentaras