Svetimų nuodėmių išpirkimas

08-121545-11_body_parts_women_want_you_to_touch.jpg
 
14 komentarai
Ėjau kur kojos nešė. Negalėjau tokios būklės grįžti namo. Juk negaliu namiškiams sakyti, kad viskas gerai, kai mano širdį ką tik sudaužė į šipulius. Pro ašaras vargiai bemačiau kelią, o ir taip nepažinojau šito rajono. Paliko mane pačioje bjauriausioje vietoje... juk negalėjau ilgiau išsėdėti automobilyje. Po tiek metų...

Norėjau prasmegti skradžiai žemėn. Veikiausiai ir bažnyčion mane atvedė ne tikėjimas, o tiesiog noras pasislėpti nuo praeivių akių. Mano laimei šventovė buvo tuščia kaip niekad. Lygiai taip niekad nedrįsdavau sėstis priekyje, o dabar nebuvo ko drovėtis. Atrodė, kad čia tik aš ir ta neaprėpiama ramybė. Norėjau joje paskęsti, bet tas skausmo gniužulas gerklėje veikė ne kaip akmuo, o kaip plūduras: smaugė, bet kankinančiai traukė aukštyn viską, kas per tiek laiko buvo susikaupę. Raudojau kaip baisiausia nusidėjėlė.

Netikėtai atsipeikėjau pajutusi ranką ant peties. Pakėliau nuo ašarų užtinusias akis – šalia prisėdo kunigas. Jo rūpestingas veidas nereikalavo jokių paaiškinimų. Stebėjausi, kaip tokiose jaunose akyse gali tilpti tiek daug išminties, tiek tikėjimo, tiek atsidavimo. Gėdijausi savo žemiško silpnumo, nuleidau akis, o ašaros toliau riedėjo kaip pupos. Vargiai begaudžiau orą tarp pasikūkčiojimų.

Jis švelniai glostė man nugarą, ramino. Jaučiau keistai malonią šilumą, augančią su kiekvienu prisilietimu ir po truputį rimau. Aptilo mano rauda, pripratau prie jo prisilietimų. Kai apkabino mane per pečius, pagaliau išdrįsau vėl pakelti akis. Jis nubraukė nuo mano skruosto nepaklusnią sruogą, asketiškai šyptelėjo lūpų kampučiais. Kaip pernykštis sniegas tirpo mano neapykanta vyrams.

Nepalikdama nė menkiausio ženklo jauname, skaisčiame veide, jo ranka atsidūrė ant mano nuogo kelio. Aš nustebau, bet nesipriešinau. Palaikęs tai žalia šviesa, jis ėjo toliau. Jaučiau kaip šiurpsta mano oda nuo jo šilkinio prisilietimo, kaip bėgioja virpulys per nugarą. Akimirkai pamiršau kur esu, su kuo...

Svetingai skėstelėjau kojas ir jis sėkmingai skynėsi kelią po mano vasarišku sijonėliu. Po kankinančiai malonių klaidžiojimų aplink, jis galiausiai užtiko mano sudrėkusias kelnaites. Neabejoju, kad mano akys degė lyg pragariškos liepsnos, o jis lyg patyręs egzorcistas be baimės žiūrėjo į jas taip giliai, lyg matytų kiaurai – pačią sielą.

Įsielektrinusia oda, net ten žemai, jaučiau kiekvieną minkštų pirštų galiukų prisilietimą. Mano kvėpavimas dažnėjo, širdis plakė pasiutusiu ritmu, tikriausiai, jau suvokdama, kad bet kurią akimirką galim būti užklupti, o kūnas veikė savaime. Pasislinkau arčiau suolo krašto, atsilošiau, dar kartą skėstelėjau kojas, o jis entuziastingai priėmė mano kvietimą ir nuščiuvau pajutusi jo pirštus savyje.

Nežinau, ar labiau kaitino nuostaba, kad jis puikiai darbuojasi, ar meistriški judesiai, bet karštligiškai kandžiojau lūpas, kad begėdė aimana nenuaidėtų šventovės skliautuose. Jis spustelėjo man petį prieš spustelėdamas karščiausią tašką, o aš įsitvėriau suolo ir užsimerkiau. Tikriausiai pats velnias šėlo mano gyslose ir pasiutusiais raumenų virpčiojimais skraidino mane į viršūnę.

Prieš išsprūstant pasitenkinimo aimanai išgirdau kažką krenkštelint ir spėjau įsikasti pirštą, kad nedejuočiau balsu. Tai buvo mano guodėjas. Jis atsitraukė kiek galėjo, nors jo ranką dar tvirtai spaudžiau tarp šlaunų. „Taip, būtinai ateikite savaitės pabaigoje, kad galėtume aptarti visas smulkmenas.“ – tarė jis kiek įmanydamas ramesniu balsu, o aš grįžtelėjusi pamačiau pora moterėlių klibikščiuojančių altoriaus link.

Persigandau, atsitiesiau ir keldamasi nuo suolo pabučiavau jo ką tik išsilaisvinusią ranką, kaip kokia sena davatka vyskupo žiedą, bet dėkoti juk buvo už ką. Nuo susijaudinimo dar virpančiom kojom skubiai žingsniavau pro tetules bijodama pakelti savo degančias akis ir tiesiog jaučiau, kaip mano nugaros linkiais slysta dievobaimingas jaunojo kunigo žvilgsnis, o galvoje jau sukosi mintys apie sekmadienines pamaldas...

Monu

 
Komentarai (14)
na tokia perdetai saldi fantazija:D
Vatikanas uz tokias rasalyne sant inkvizicijos lauzo sudegintu:D
cia pokstas.bet siaip istorija visiskai netikroviskai skaitosi:)
na kaip kai kurie veikejai raso,na be abejo dekui uz parasyma,vis geriau nei nieko.:))
Cia sena istorija,pries kelis metus jau buvo ideta...
Ui kaip norėciau kad mane taip užvestu.
Kažkaip jau nusaldinta labai. ...:))
o bus tesinys ar nea?:)
tai blet neskaitykite jei kam nepatinka,kam cia savo nepasitenkinima rodote,smagu kad isvis kazkas sugeba kurti,dzin isgalvota istorija ar ne ,svarbiausia kad kazka tai sudomina,o durnelius kurie cia komentuoja savo nepasitenkinima dinkit is cia isvis ,ka cia mazvaikiai veiket,galvojat kad protingai labai atrodot? atvirksciai,tad uzciaukit savo srebtuves ,kam nepatinka!!!!!!!!
Dvi shliuxos susitiko bardake
ir as noreciau buti tuo kunigu
sekmes ,laukiui tesnio!!!
laukiu tesinio:)
man patiko,laukiu tesinio:))))
is kokio romano istrauka? neidomu.
na vaizduote turi,knygu apie romanus daug skaite ir aisku gramatiskai taisyklingai parasyta...bet cia ryskiai tik fantazija sita tema,gal ir ysimylejo koky jauna,sexualu kunigely :))o siaip,skaityti galima!
nesvarbu isgalvota ji ar ne, taciau labai gili ir isvaizdi istorija.. uzburianti istorija..
absurdiskai isgalvota istorija ...
Naujas komentaras