Trumpas languotas sijonėlis

languotas.jpg
 
Dilemą „ką rengtis“ norėjosi išspręsti iš vakaro, kad ryte turėčiau apsčiai laiko visoms kitoms būtinoms ir nebūtinoms procedūroms. Diena nei labai svarbi, nei nesvarbi, tiesiog... nejau reikia ypatingos progos norit puoštis? Taip „per kančias į žvaigždes“ guodžiau save vaikščiodama tarp spintos ir veidrodžio negailestingai bėgant laikui. Beviltiškai dūsaudama patraukiau į lovą susiruošusio Mylimojo dėmesį. Norėdamas pagreitinti procesą jis viskame atrado savų privalumų. Tinkamo varianto neradome, bet nors pradėjau juoktis ir ieškoti žaismingesnių variantų jau vien dėl juoko.

„O jeigu baltus marškinius ir... tą sijoną?“ – pasiūlė jis ir aš jau būčiau puolusi aiškinti, kad sijonas ne mano, kad rytoj ryte jo atvažiuos pasiimti mano gimnazistė sesuo, bet būtent tada pagavau jo mintį. Užsisagsčiau marškinius, kurie kažkodėl sunkiai sulaikė turinį ties krūtine ir supratau, kad viskas neišvengiamai atrodys nepadoru. Maloniai nustebau tilpusi į jaunėlės sesers sijoną. Mačiau, kaip jis stebi mane besikraipančią veidrodyje, bet visiškai tyli. Neskubėdama stalčiuje susiradau baltas kojinaites jau beveik jausdama jo žvilgsnį ant savo išriesto užpakaliuko.

Priėjusi arčiau radau patį geriausią savo mokykliškos aprangos įvertinimą – apatiniuose iškilusią tvirtą erekciją. Pasikeitėme reikšmingais žvilgsniais ir jis atsikrenkštęs bandė nutaisyti kuo rimčiausią balsą: „Panele ...aite, vis dar negavau pernai praleistų pamokų pateisinimų. Negalėsiu jūsų perkelti į aukštesnę klasę.“ Nors jam tiesiai prieš akis pūpsojo mano marškiniuose įkaltintos krūtys, galiausiai jis įsijautė į vaidmenį ir taip griežtai žiūrėjo į mane, jog nebegalėjau atsistojusi priešais trintis jam į šlaunį.

Žengiau žingsnį atgal, bet jis grubokai čiupo mane už rankos. „Ne, ne... Viską turime išspręsti šiandien. Rytoj bus per vėlu.“ Vienu rankos judesiu jis privertė mane atsiklaupti, o pats atsistojo. Dabar jo apatiniuose styrantis kraujo pritvinkęs penis beveik badė man akis ir siūlė tik viena – kuo greičiau praverti lūpas. Galėjau tuojau pat jį patenkinti, tačiau... juk nemoku. Galvodama apie tai, kad dar niekada nesu mačiusi penio pažvelgiau jam į akis ir jis suprato, kad teks vaidinti toliau.

Ponas griežtasis mokytojas (o gal net direktorius) paglostė man galvą ir pats nusismaukė apatinius. Paėmė savo penį ir priglaudė man prie lūpų prašydamas išsižioti. Aš dar akimirką pavaidinau išsigandusią, bet tuojau pat iškišau liežuvį pamačiusi prejekuliatą. Net numykiau iš malonumo... Mielai būčiau perėmusi valdymą, bet mačiau, kaip jam patinka. Jis prašė manęs iškišti liežuvį, paskui išsižioti. Viena ranka laikydamas savo penį, o kita prilaikydamas mano galvą, naudojosi mano burnyte kaip įmanydamas. Liepė kvėpuoti per nosį, atsipalaiduoti ir nebijoti. Pasyviai sekiau jo nurodymus ir mėgavausi velniškais žiburėliais jo akyse.

Jis vėl atsisėdo ant lovos, o aš likau klūpoti priešais. Man buvo liepta atsisegti marškinius. Jis stebėjo ir pats stimuliavo savo erekciją. Kaip gera mergaitė turėjau pakabinti juos ant kėdės. Tada nusiimti liemenėlę, nusimauti sijoną, kelnaites, net kojinaites... Taip įsakmiai apnuoginta ėmiau šiek tiek gėdytis, o gal vaidmens drovumas paėmėm viršų. Tiesiog jaučiausi nejaukiai. Jis toliau nurodinėjo. Liepė gultis jam ant kelių, kad galėtų mane, neklaužadą, išperti. Sutikau tik todėl, kad pliaukštelėjimai man patinka, bet tokia situacija kėlė keistus jausmus. Jaučiau kūnu jo tvirtą erekciją, bet nebesinorėjo ant jos šokti. Jaučiausi sugėdinta lyg išties būčiau nusikaltusi.

Jis glostė mano sėdmenis kažką kalbėdamas, bet aš skendau savo mintyse – bandžiau suprasti, kur dingo mano viduje viręs žaismingumas. Pliaukšt! Ore čaižiai nuskambėjo stiprus ir netikėtas mostas. Jis vėl glostė pasakodamas, kad esu gera mergaitė, tik mane reikia pamokyti. Pliaukšt! Gal man tik rodėsi, bet nutvilkė išties labai stipriai. Jau maniau, kad dar vienas toks smūgis ir imsiu inkšti sugadindama vaidinimą. Pliaukšt! Vėl labai stipriai, bet... jis iš karto ėmė trinti mano lytines lūpas. Nustebome abu – jau buvau sudrėkusi. Vėl vadinama bloga mergaite džiaugiausi savimi ir mėgavausi jo gilyn besibraunančiais pirštais. Malonumas išblaškė visas nereikalingas mintis.

Kai mano aimanos ėmė signalizuoti apie artėjantį orgazmą, į ataką buvo įtraukta ir išangė. Mylimasis ėmė pasakoti apie mano tariamą skaistybę, kurią saugojant teks brautis kitur. Nes taip reikia. Nes buvau negera, nes jį nuvyliau, nes dabar turiu progą jį patenkinti. Vykdydama nuoseklius nurodymus greitai jau stovėjau ant keturių su lubrikantu ištepta išange. Jis vėl pirma išmasažavo mane pirštais, o tik paskui ėmė brautis gilyn. Ypatingai lėtai, atidžiai ir pasakodamas, ką daro.

Įsiskverbęs gilyn net įsigudrino pažaisti su mano krūtimis, o jo bučiniai ir barzdos trynimasis man į kaklą mane dar labiau sujaudino. Neatsiklaususi ėmiau trinti sau klitorį. Tai pajutęs jis ėmė greičiau judėti mano viduje ir vadinti mane bloga mergaite. Man niekas nerūpėjo, atsidaviau geiduliams. Netrukus pasiekiau orgazmą, o kūno spazmai pasiekė ir išangę. Aimanuodamas jis dar spėjo pasakyti, kad mane nubaus už tai, jog žaidžiu su savimi ir baigė viduje.
 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras