Už gerą geru

seksas-64927709.jpg
 
Tą vakarą turėjome važiuoti pas draugus. Žinojau, kad jis ims spyriotis paskutinę minutę – akivaizdžiai rodė nenorą vos išgirdęs kvietimą, tik nieko nesakė. Galbūt todėl sulaukusi skambučio dėl atšaukiamų planų visai nenuliūdau. Priešingai, apėmė azartas nutylėti šitą informaciją ir patikrinti: jis tiesiog važiuos ar ims išsisukinėti. Vienu atveju ruošiausi jį apdovanoti, o kitu – nubausti. Abiem – pasilinksminti ir pasimėgauti laiku dviese.


Viskas klostėsi puikiai. Jo nuotaika buvo gan gera, o aš tyčia nieko nepriminiau apie planuotą susitikimą. Bet jis nepamiršo – pasiteiravo, kada išvykstame iš namų. Mintyse juokdamasi (ne, ne piktai, labiau su susižavėjimu) iš jo pareigingumo sučiulbėjau, kad einu įdušą, apsirengiu ir galėsime judėti. Džiaugiausi, kad jam rūpi mano pasižadėjimai ir draugai, todėl nedelsiau ir išsiunčiau jam karštutėlę, šlapią nuotrauką iš dušo.

 

Galbūt todėl sulaukusi skambučio dėl atšaukiamų planų visai nenuliūdau. Priešingai, apėmė azartas nutylėti šitą informaciją ir patikrinti: jis tiesiog važiuos ar ims išsisukinėti. Vienu atveju ruošiausi jį apdovanoti, o kitu – nubausti. Abiem – pasilinksminti ir pasimėgauti laiku dviese.

 


„Reikia pagalbos?“ – atsakė jis su velniška šypsena. Brūkštelėjau „verkdama“, kad nėra laiko ir atsakymo nebelaukiau. Ruošiausi kitam žingsniui. Pasipuošiau baltutėliais apatiniais ir baltomis kojinėmis. Susisukau valiūkiškus kuodukus. Pasiryškinau lūpas, akis ir skruostus. Saikingai pasikvėpinau jo mėgstamais kvepalais. Finalui užsidėjau spindinčią karūnėlę ir pasiėmiau burtų lazdelę – šlovė kūrybiškumą žadinančiam kalėdinių atributų išpardavimui.


Pravėrusi vonios duris vėl norėjau juoktis. Susivaldžiau, bet šysojausi kaip gavusi saldainį. Jis spintoje ieškojo marškinių. „Tuos šviesius languotus ar tamsius su taškiukais?“ – konsultavosi atsisukdamas ir sustingo. „Paukštelis pačiulbėjo, kad buvai labai geras berniukas...“ – murkiau jausdama, kaip kaista mano skruostai nuo tokio neįprasto vaidmens. Mačiau, kaip nuostabą jo veide keičia pasigėrėjimas ir jis vis dar renka žodžius.

 

Pravėrusi vonios duris vėl norėjau juoktis. Susivaldžiau, bet šysojausi kaip gavusi saldainį. Jis spintoje ieškojo marškinių. „Tuos šviesius languotus ar tamsius su taškiukais?“ – konsultavosi atsisukdamas ir sustingo. „Paukštelis pačiulbėjo, kad buvai labai geras berniukas...“ – murkiau jausdama, kaip kaista mano skruostai nuo tokio neįprasto vaidmens. 


„Galiu išpidyti vieną tavo norą,“ – tęsiau savo valdingą pasirodymą. Jis plačiai išsišiepė ir aš nutuokiau, kad teks daryti ką nors, ko jau buvau atsisakiusi. Kelio atgal nebebuvo. Jis prieėjo artyn, o aš atsitraukiau per žingsnį ir drausdama kontaktą pamojavau lazdele. „Tik vieną?“ – paklausė jis rydamas mane akimis. „Tik vieną,“ – atsakiau puošniu lazdelės galiuku braukdama jam per marškinėliais pridengtą krūtinę. Neprašytas jis nusirengė juos per galvą ir mano širdis ėmė plakti dar stipriau. Ne, ne tik dėl kūno linijų, o dėl žaidimo sukurtos įtampos.
 

Jis žengė žingsnį artyn, o aš vėl atitolau. Lazdele bakstelėjau į sportinių kelnių liemenį ir jau po akimirkos jos, kartu su apatiniais, gulėjo ant žemės. Mano Brangiausiasis Adomo kostiumu jau buvo pasipuošęs puikiausia erekciją ir aš nekantravau ja pasinaudoti, todėl darėsi vis sunkiau veikti lėtai. Jis vėl žengė arčiau ir pajutusi jo karštą, pulsuojančią varpą savo nuoga oda nebenorėjau trauktis. Dabar jau jis mane erzino. Elegantiškai bėrė komplimentus už tokį neįprastą pasirodymą lūpomis vos vos liesdamas man ausis. Degiau.

 

Lazdele bakstelėjau į sportinių kelnių liemenį ir jau po akimirkos jos, kartu su apatiniais, gulėjo ant žemės. Mano Brangiausiasis Adomo kostiumu jau buvo pasipuošęs puikiausia erekciją ir aš nekantravau ja pasinaudoti, todėl darėsi vis sunkiau veikti lėtai. 

 

Sukaupusi jėgas ketinau grįžti prie savo scenarijaus. „Na, tai... sugalvojai norą?“ – bandžiau likti dalykiška. Dabar jau jis pirštu lėtai braukė žemyn man nuo kaklo, per krūtinkaulį, krūtų tarpelį, pilvą ir... užkišęs pirštus už kelnaičių liemens tarė: „Šitų čia tai nenoriu...“ Mane labai jaudino jo entuziaztingas įsijautimas. Atsukau nugarą ir išrietusi subinaitę lėtai nusimoviau kelnaites. Jam patiko. Ėmė glostyti mano putlų užpakaliuką ir ramiai dėstė, kas bus toliau. Klausiausi ir tirpau. Net nepriartėdamas prie jautriausių mano kūno vietų taip jaudino, kad jaučiau kaip drėkstu.
 

Gavęs mano sutikimą ėmė veikti. Jis uždegė kelias žvakes, o aš išjungiau šviesą. Virpanti, blausi šviesa ir nekalti prisilietimai sukūrė labai jaukią atmosferą. Tik staiga... Jis vienu stipriu mostu atitraukė balkono duris dengiančią, tankią užuolaidą. Mane nukrėtė lengvas šiurpas. Jis, matyt, pajuto mano nesmagią reakciją ir priėjęs vėl ėmė švelniai galmonėti. Dabar jau be žodžių. Šildė švelniais prisilietimais ir bučiniais. Jau lyg visai sušvelnėjo, bet nejučiom nuleido mano rankas ant savo varpos ir gestu nurodė stimuliuoti – visiškai neprarado budrumo.

 

Mane labai jaudino jo entuziaztingas įsijautimas. Atsukau nugarą ir išrietusi subinaitę lėtai nusimoviau kelnaites. Jam patiko. Ėmė glostyti mano putlų užpakaliuką ir ramiai dėstė, kas bus toliau.

 

Naivus entuziazmas nuvedė mane į gudraus vilko pinkles... Tiksliau, jis nusivedė mane prie balkono durų. Nežymus temperatūros pokytis, o gal sustiprėjęs jaudulys, nubėgo per odą šiurpuliukais. Jis nurodė kaip man įsiremti ir pritūpė tarp mano praskėstų kojų. Jo šiltas, drėgnas liežuvis meistriškai vinguriavo tarp mano lytinių lūpų ir mintys apie tai, kad galbūt kas nors mus stebi, nuslinko į antrą planą. Jis vis įnirtingiau atakavo mano tarpkojį, skverbėsi vis giliau ir aš vis labiau troškau, kad jo penis mane užpildytų. Sunkiai laikiausi ant kojų, todėl įsikibau jam į plaukus ir krečiama lengvo orgazmo ėmiau prašyti, kad mane paimtų, kad išdulkintų prispaudęs prie šalto balkono stiklo.
 

Nors ne dėl mano noro išpildymo tarėmės, suveikė. Jis atsitojo, glostydamas mano įsiaudrinusį kūną rado sau patogią poziciją ir, gerai nusitaikęs, įėjo vienu stipriu bakstelėjimu. Skausmingai aiktelėjau. Kiti judesiai buvo kiek silpnesni, bet taip pat gilūs. Stovėjau išsirietusi, įsirėmusi į langą ir krečiama pasitenkinimo. Kitą akimirką jau virpėjau nuo stiklo šalčio jausdama jį savo įkaitusia, nuoga oda. Jis judėjo jau nebe taip grubiai, tačiau itin ritmingai ir tiksliai. Aimanavau iš pasitenkinimo vargiai begalvodama apie kaimynus už sienos ar už lango.

 

Stovėjau išsirietusi, įsirėmusi į langą ir krečiama pasitenkinimo. Kitą akimirką jau virpėjau nuo stiklo šalčio jausdama jį savo įkaitusia, nuoga oda. Jis judėjo jau nebe taip grubiai, tačiau itin ritmingai ir tiksliai. Aimanavau iš pasitenkinimo vargiai begalvodama apie kaimynus už sienos ar už lango.

 

Netrukus jis davė papildomus nurodymus: klauptis ir išsižioti. Su nekantrumu laukiau ejekuliacijos, todėl nustebau ir nespėjau suvokti, kai suėmęs už galvos jis porą ar trejetą kartų sukišo man savo penį taip giliai, kad ėmiau dusti, o akys paplūdo ašaromis. Užtenka išgirsti jo pasitenkinimą ir viskas atrodo labiau nei normalu. Su žvėriška jėga jis aptaškė man lūpytes ir vos spėjau išsižioti, kad paragaučiau to gėrio. Tokią puikiai išdulkintą mane jis dar sugebėjo apipilti komplimentais ir įsivilioti į dušą kartu, nors jau žinojau, kuo tai baigsis.

 

Tokią puikiai išdulkintą mane jis dar sugebėjo apipilti komplimentais ir įsivilioti į dušą kartu, nors jau žinojau, kuo tai baigsis.

 

-    Tai pas draugus nebevažiuosim? – paklausiau juokdamasi.
-    Cha cha... Tomas man pats paskambino. Aš irgi su tavim žaidžiau, - prisipažino jis. Akimirką pyktelėjau, bet jis netruko pasitaisyti, - Žinau, kad ir tu turi norų, kuriuos galėtume išpildyti.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras