Vietoj gėlių

1(16).jpg
 
5 komentarai
Darbe su merginomis padūsavome, kad „riterių“ laikai baigėsi, kad niekas dėl mūsų jokių žygdarbių nedaro, kalnų neverčia. Piktinomės, kad vyrai – savanaudžiai, kad jiems ne tik jaukių namų, šiltų pietų reikia, bet dar ir gero sekso. Reikia, o kitaip... ras tokią, kuriai vyro reikia labiau ir liksim prie suskilusios geldos.

Nurimus kalboms bandžiau prisiminti, kada aš džiuginau savąjį. Ne eiline skania vakariene abiems, ne užkandžiais prie alaus pagal naują receptą, kurį smalsu išbandyti pačiai, ne išplautomis ir surūšiuotomis kojinėmis stalčiuje... Hm... Neprisiminiau. Teko atmesti naujus seksualius apatinius – jie buvo man, kad pasijausčiau gražesnė, masažo aliejus ir vaisinis lubrikantas irgi suteikė malonumo man gal net daugiau, nei jam. Susigėdau.

Paskutinę valandą darbe skaičiau patarimus apie oralinį seksą ir mintyse dėliojau scenarijų. Likus dvidešimčiai minučių iki darbo pabaigos pabėgau pasiteisindama, kad reikia nupirkti gėlių. Na, žinoma, gėlių aš jam nedovanosiu... Žinojau, kad rasiu jį namie, ką sakysiu, ką darysiu... Ir meldžiausi, kad planas išdegtų. Vos pravėrusi duris išgirdau jo balsą ir artėjančius žingsnius:

- Labas! O tu – ankstyva... – kalbėjo jis nustebęs.

- Padaryk kavos, prašau, - elgiausi kuo abejingiau.

Jis nuėjo į virtuvę ir pradėjo ruošti virdulį. Pasikabinau paltą, nusimoviau batus, pasimaiviau prieš veidrodį ir ryžtingai pirmyn. Eidama pro svetainę prigriebiau pagalvėlę ir nuėjusi į virtuvę tiesiu taikymu puoliau prie jo. Klubais spausdama prie spintelės krašto ėmiau aistringai bučiuoti. Jis nesimuistydamas atsakė tuo pačiu, bet kiek sutriko, kai neleidau apsikabinti. Pamečiau pagalvėlę jam prie kojų ir atsiklaupiau įsitvėrusi į jo treninginių kelnių liemenį. Jos, su apatiniais, vienu stipriu mostelėjimu buvo nusmauktos žemyn. Jo lūpose stringančius žodžius kaip mat sustabdžiau rimtu: „Šššš...“

Apsilaižiau lūpas ir suėmusi jo varpą delnu ėmiau čiulpčioti ir laižyti galvutę, ranka stimuliuodama pagrindą. Jis vis dar žiūrėjo įsižiojęs ir aš mėgavausi jį šitaip stebindama. Jo varpa greit sustangrėjo ir bandžiau paimti ją kuo giliau. Springau, bet keitinėdama burną su ranka, paimdavau vis daugiau. Girdėjau, kaip tankėja jo atodūsiai, mačiau, kaip jis vis stipriau kimbasi į spintelės kraštą ir visa tai skatino mane stengtis dar labiau. Užmerkiau akis, įsisiurbiau į jo pulsuojantį organą ir, užmiršusi visas instrukcijas, tiesiog čiulpiau judindama galvą pirmyn - atgal. Pailsusi stabtelėjau, paplekšnojau prisirpusia galvute per liežuvį, žiūrėdama į jo vis dar netikinčias akis, ir toliau suėmusi sėklides ranka, burna bandžiau viską, kas man atrodė tinkama.

Akyse kaupėsi ašaros, gerklės gelmes kuteno nuo kiekvieno prisilietimo, kartą vos susilaikiau neatpildama pietų, bet vis nesilioviau. Judėjau intensyviai ir nuoširdžiai norėjau jį patenkinti. Po dar kelių akimirkų šlapio čiulpimo, pajutau, kad skysčių burnoje padaugėjo (iš nuostabos, matyt, strigo gerklėje jo įprastinis pergalingas atodūsis), o jis švelniai suėmęs mane už plaukų, bandė sulėtinti ritmą. Atsargiai atsitraukiau, akivaizdžiai nurijau pamėgto skonio turinį ir dar kelis kartus spėjau čiulptelėti galvutę, kol jis paprašė liautis.

Atsistojau, pabučiavau jį į, vis dar be žado pravertas, lūpas ir patenkinta išsišiepiau:

- Užpilk kavą – vanduo užvirė. Pieną pati pasiimsiu.

Monu

 
Komentarai (5)
as kasdien ciulpiu ,nes man tai patinka ir zinoma jam
Auguste, galim padaryti geriau, jei tik nori. :)
Visai neidu:-( esu nusivylusI:-( BLOGAI:-(
super kad man taip kas vakar...kava taisyciau kiekviena vakara
Greita, tvirta ir viskas aišku :)
Naujas komentaras