Žmonos laiškas meilužei: Aš nepykstu, tačiau noriu įspėti

neistikimybe-57b7136cb07c4.jpg
 
2 komentarai
Sveika, gyvate. Taip, gyvate. Tik ant popieriaus išdrįstu tave taip vadinti, nes vos tik tave pamačius sustingstu. Ir ne dėl to, kad bijočiau. Pavargau kariauti dėl Jo. Seniai pasidaviau, nes supratau, kad gaišti laiko neverta.

Greičiausiai Jis pasakojo tau apie mane. Ir gana daug. Žinau, apie ką dažniausiai sutuoktinis kalba su meiluže. Apie tą nevykėlę žmoną, kuri visiškai nieko nesupranta. Ji nemoka Jo paguosti, visiškai Jo nepalaiko ir apskritai, ji yra gyvatė, nori tik Jo pinigų. Plius, jai amžinai skauda galvą, todėl apie seksą tik galima pasvajoti.

Iš kur aš tai žinau? Pati buvau meilužė. Tiksliau, Jo meilužė.

Taip, tu gerai perskaitei. Jis paliko pirmąją žmoną dėl manęs. Vėliau sužinojau, kad paliko ir dvi kitas meilužes. Ne veltui Jis toks sportiškas - juk tekdavo patenkinti tiek daug moterų! Po pirmų kelių kartų pasirodė, kad Jis priklausomas nuo sekso, tačiau mane patikino, kad žmona seniai jam davė.

Taip, davė… Davė jam per snukį.

Mylėjomės kaip pakvaišę. Tikrai taip, davėmės visur kaip kokie triušiai. Man tai tiko ir patiko. Pati buvau seniai išsiskyrusi su ilgamečiu draugu, todėl buvau pasiilgusi sekso. Greičiausiai dėl to sutikau su Jo sąlygomis jau pirmo pasimatymo metu. Jis norėjo dulkintis, o aš norėjau būti dulkinama. Ironiška tai, kad mane pačią buvo išdavęs vaikinas, o Jo skundai apie tai, kaip žmona neduoda, mane įtikino. Nes, kaip ir minėjau, abiems reikėjo sekso.

Nemylėjau Jo. Turbūt niekada Jo nemylėjau. Man patiko Jo six pack’as (buvęs to neturėjo), o dar tas penis… Milžinas! Greičiausiai ir tau paliko įspūdį. Štai dėl ko Jam pati rašiau, netgi skambinau (gėda tai prisiminti). Jis žinojo, kaip pasiekti didįjį O, o man to beprotiškai reikėjo.

Bet žmonos sugadina visus reikalus. Galiausiai ji mus susekė. Panašiai kaip ir aš judu. Tik tuo metu mes gulėjom viename Palangos viešbutyje, o jūs mašinoje. 

Ir kaip tyčia aš dariau Jam oralinį, kai duris atidarė žmona. Buvau nusisukus, bet tai nesutrukdė man užuosti jos kvepalų aromato. Greitai atsisukau, pažiūrėjau į ją ir pabėgau. Nuoširdžiai buvo gėda. Net stebėjausi, kodėl tu nesidengei akių, bjaurybe.

Bet ji nebuvo labai nustebusi. Net pasirodė, kad ji dėl to nepyksta. Kaip vėliau sužinojau, buvau ne pirmoji meilužė, taip su ja susipažinusi. Tačiau pirmoji, dėl kurios Jis metė ją.

Pamačiusi tave su Juo aš supykau. Nuoširdžiai supykau. Tekėdama už Jo pasižadėjau, kad darysiu viską, kad Jam užtektų tik manęs. Pildžiau visas seksualines fantazijas. Netgi krūtų implantus įsidėjau. Tapau dažna sekso prekių parduotuvių lankytoja ir pirkdavau įvairias sekso prekes. Bet Jis to neįvertino ir dulkino tave.

Aš ant tavęs nepykstu, nes judu pamačiusi supratau, kad stengtis neapsimoka. Jam visada reikės kitų. Nepadės nei perukai ar botagėliai. Jeigu Jis norės, bus ištikimu sutuoktiniu. Tačiau to nenori.

Juokiausi iš pirmosios žmonos įspėjimo. Esą, ant svetimų griuvėsių tvirtų namų nepastatysi. Maniau, kad mano atveju bus kitaip. Esu gudresnė, esu nugalėtoja. Klydau.

Jis jau buvo nusukęs į kairę ir kelis kartus. Apgaudinėjo pirmą žmoną su manimi ir galiausiai mane vedė. Todėl negalvok, kad tu išskirtinė. Tu tik dar viena Jo kalė.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Čia istorija kitokia bet... tiesa tokia kad merginos renkasi ir renkasi blogai nes joms reikia ne paprastu vyrų bet kažkokiu asilų su six packu. Todėl tokios ir pabaigos
Galiu palinket moterims turėt daugiau savigarbos ir neprasidės su visokiais "kabieliais". Seksas seksu, bet savigarba aukščiau visko
Naujas komentaras