5 "Fifty Shades of Grey" dalykėliai savo vertę žinančiai moteriai

rankosss.JPG
 
Jau nieko nestebina, jog patys žymiausi meno kūriniai ir kiti atradimai sulaukia žaibiško populiarumo ir labai greit virsta pačiais mylimiausiais ir žinomiausiais pasaulio brandais. Tačiau tenka pripažinti, jog po to, kai kontraversiško romano "50 pilkų atspalvių" autorė E. L. James spaudoje paskelbė apie savo naujosios vergovės žaisliukų kolekcijos atsiradimą, suintriguoti liko net patys kūrybingiausi sekso ekspertai.

Erotinio masažo aliejai, įmantriausi sekso žaislai, erotinis apatinis trikotažas, vergovės įrankiai ir neįprasti sex atributai sužadina tiek patyrusių BDSM praktikų, tiek naujų atradimų beieškančių lovos asų dėmesį bei fantazijas. Nors "Fifty Shades of Grey"   intymių aksesuarų kainos nėra kuklios, prisilietus prie jų, tenka pripažinti, jog tai -  vienas geriausių dalykų, galinčių  nutikti miegamajame ar už jo ribų ...
 

Klitorio vibratorius Saldus Prisilietimas

Vienas iš populiariosios "Fifty Shades of Grey" kolekcijos sekso žaisliukų , tai klitorio vibratorius "Sweet Touch". Itin kokybiško silikono dešimties centimetrų daiktčiukas nepaliks nei vienos dailiosios lyties atstovės abejingos. Vibratorius puikiai prisitaiko prie moteriškų intymios vietos linkių, suteikdamas Jai neapsakomą orgazmą. Rekomenduojama naudoti kartu su lubrikantu.VIBRATORIUS SWEET TOUCH  (€ 39.95) 


Masažo aliejus Sensual Touch

Kininė simondsija yra vienas unikaliausių augalinių aliejų, tinkamas naudoti visų tipų odai (taip pat ir mišriai). Simondsijų aliejus, tai dykumų augalas, kuris puikiai sulaiko drėgmę ir pasižymi mineralų, antioksidantų ir vitaminų gausa. Šis aliejus naudojamas itin prabangios kosmetikos gamyboje, o jo poveikis kuo puikiausiai matomas ant odos. Masažo aliejus  "Fifty Shades of Grey" su simondsijų ekstraktu lengvai įsigeria į odą, suteikdamas jai švelnumo ir minkštumo pojūtį, todėl jūsų erotinis masažas pasieks dar neregėtas aukštumas.


 http://prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/masazo-aliejus-sensual-touch-100-ml/?id=7274
MASAŽO ALIEJUS SENSUAL TOUCH (€ 18.90)


Makšties  rutuliukai Beyond Aroused

"Fifty Shades of Grey" 4 vaginaliniai rutuliukai Beyond Aroused - tai Ben Wa kamuoliukai, tinkami tiek malonumui, tiek Kegel mankštai. Visi kamuoliukai yra  skirtingo svorio, todėl pačios galėsite nuspręsti kokio intensyvumo treniruočių norite. Skirtingos rutuliukų spalvos padės pasirinkti reikiamą svorį pagal individualius Jūsų poreikius. Tai universalus pasirinkimas toms damoms, kurios siekia sustiprinti makšties raumenis  po gimdymo  ir vyresniame amžiuje. Ben va kamuoliukai pagaminti iš kūnui saugaus silikono, kurio sudėtyje nėra  ftalatų ir latekso, todėl puikiai  tiks  moterims, kurias dažnai vargina  tokios ginekologinės ligos, kaip makšties kandidozė, vaginitas.


VAGINALINIAI RUTULIUKAI BEYOND AROUSED (€ 43.60)
 


Vibratorius Insatiable Deep Within

"Fifty Shades of Grey" Insatiable Deep Within  G taško vibratorius, tai puikus daikčiukas, tinkamas naudoti tiek solo žaidimuose, tiek poroje. Patogus valdymas ir medžiaginis maišelis vibratoriaus laikymui yra būtent tai, ko  reikia kiekvienai malonumų ir komforto ieškančiai miegamojo valdovei.


VIBRATORIUS DEEP WITHIN (€ 74.42)


Riešų raištis Soft Limits

Prabangus satino raištis, kuriuo galėsite būti surištos savo valdovo. Dvi kilpos, į kurias  galėsite įkišti riešus, sureguliuoti norimą stiprumą ir supančioti taip, jog nebūtų galimybės pasprukti. Tai vienas įnoringiausių "Fifty Shades of Grey" intymių aksesuarų kolekcijos  atributų. Jis tikrai praturtins jūsų turimą sekso žaisliukų kolekciją!


FIFTY SHADES OF GREY RAIŠTIS SOFT LIMITS (€ 24.78)www.prekes.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras