Analinio sekso žaisliukai

 
8 komentarai
Nepaisant įvairių visuomenės stereotipų, kad analinis seksas skirtas tik seksualinėms mažumoms, jį atranda ir mėgaujasi vis daugiau žmonių - moterų, vyrų, porų. Ne veltui - tai labai malonu! Jūsų anuse yra daugybė jautrių nervinių galūnėlių, o jų stimuliavimas tokiais žaisliukais kaip analiniai vibratoriai, kamuoliukai ir kaiščiai gali būti iš tiesų fantastiškas! Beje, vyrų prostata gali būti pasiekiama tik per išangę – tam nuostabių pojūčių gali suteikti analiniai žaisliukai. Moterų G-taškas taip pat gali būti labai maloniai stimuliuojamas analinių žaidimų metu.

Sekso žaisliukai – puikus būdas išmokti analinio sekso subtilybių, tam pasitarnauti gali tiek analinė masturbacija, tiek eksperimentai su partneriu. Šie žaisliukai gali būti labai naudingi siekiant atrasti analinius malonumus:

  • Analiniai kaiščiai – dažniausiai briliantinės formos, turintys ploną kaklelį ir platesnį pagrindą (apsaugantį nuo nuslydimo į išangę) žaisliukai. Praplatėjimas viduryje padeda ne tik išlaikyti žaisliuką vietoje, bet taip pat puikiai stimuliuoja prostatą. Beje, norėdami rasti prostatą, įkiškite pirštą ar analinį žaisliuką į išangę kokius 5 centimetrus ir spustelėkite link penio – neabejotinai rasite jautriąją vietelę. Pradėti siūlome nuo mažųjų analinių kaiščių, kurie tik švelniai stimuliuos ir bus puiki įžanga analiniams žaidimėliams, tokių kaip Analinis pirštukas, Ledkalnis, pereinant prie didesnių, tokių kaip Bokštas. Nepamirškite lubrikantų ir neskubėkite.
  • Analiniai kamuoliukai priverčia raumenis susitraukti, o tai daugeliui žmonių dovanoja nepaprastą orgazmą. Galite rasti įvairių dydžių bei įvairaus ilgio kamuoliukų, surištų specialia virvele bei su mazgu gale. Jie suteiks visiškai kitokių pojūčių nei kaiščiai, galėsite stimuliuoti giliau analinę angą, taip pat bus labai patogu mylėtis įprastu būdu ir tuo pačiu metu mėgautis kamuoliukų teikiamais malonumais. Pradėti taip pat siūlome nuo mažesnių kamuoliukų, tokių kaip Penki perliukai, Obuoliukai, pereinant prie kamuoliukų lazdelių, tokių kaip Juodieji perlai, mėgstantiems aštresnius pojūčius, ypatingų pojūčių suteiks ir didesni kamuoliukai, tokie kaip Aistros rapsodija. Atkreipkite dėmesį, kad analiniam stimuliavimui netinka vaginaliniai rutuliukai, nebent nurodyta kitaip, pvz.: Spygliukai. Eksperimentuokite ir mėgaukitės!
  • Falo imitacijos bei vibratoriai dovanos nepaprastą įsiskverbimą, masturbuojantis padės atrasti analinio sekso malonumus. Šiuos žaisliukus galite naudoti ir eksperimentams su partneriu. Tinkami norintiems gilesnio, platesnio, tikroviškesnio stimuliavimo, taip pat papildomo malonumo dėl vibracijos. Pasirinkimas yra itin platus, pradedant panašiais į kamščius vibratoriais kaip Dangoraižis, Boulingas, ar panašiais į kamuoliukus vibratoriais kaip Rodeo, Keturi karoliai. Taip pat galite rinktis ir visiškai natūraliai atrodančius vibratorius kaip Saldi realybė. Norime atkreipti dėmesį, kad dauguma vibratorių tinkami tiek vaginaliniam, tiek analiniam stimuliavimui. Jei nesate tikri, ar pasirinktas vibratorius tinkamas analiniam seksui, visada galite prieš pirkdami pasikonsultuoti ir įsitikinti. Falo imitacijos (dildo) neretai gaminamos iš stiklo pvz.: Nakties tyloje, slidžios želinės medžiagos pvz.: Galaktika, o tai suteikia visiškai kitokį slydimą nei vibratoriai. Drąsesniems siūlome išbandyti ir visiškai netikėtus variantus – prisegamas varpas (pvz.: Nakties Valdovė, kurios leis moteriai dominuoti, užvaldyti vyrą (ar kitą moterį), taip pat dvigubus dildo (pvz.: Dvigubas Malonumas), kurie suteiks porai netikėtų pojūčių.

DĖMESIO! Analinis stimuliavimas negalimas be analiniam seksui skirtų lubrikantų, nes kitu atveju rizikuojate susižeisti ar sužeisti partnerį. Taip pat niekada neskubėkite ir įsitikinkite, kad partneris neprieštarauja Jūsų veiksmams.

Svarbu – atsipalaidavimas ir pasitikėjimas partneriu, žaisliukai iš tiesų gali dovanoti kelią į nepaprastą analinį orgazmą!

Suaugusiems.lt

Jūsų nuomonė apie sekso žaisliukus:
 
Komentarai (8)
O kas bendro tarp vidurių užkietėjimo ir išangės raumens suglebimo? Du absoliučiai skirtingi dalykai.
O išmatų nelaikymas ateityje - garantuotas dalykas. Ir patikėk, Arnoldai, taip tikrai būna.
Nesu girdejes apie toki sutrikima, kaip ismatu nelaikymas. Slapimo - taip, ismatu, hm... Na, nebent kasdien, ir daug metu, gal tada ir atsirastu kokiu problemu. Viską reik daryt su saiku ir gyvent bus gera :)
tai tiem pas ka viduriai uzkieteje reiskia pats tas? :D
Neuzsiiminekit tuom ko gamta nesutvere kad darytumete ir busite laimingi ir sveiki. Siaip sia tema labai placiai pasisako gydytojai, kurie akcentuoja ismatu nelaikyma ateityje...
man tai vyro lytinis organas sukelia tik skausma, per didelis. taciau su visokiais analiniais mazais zaisliukais zaidziant - rojus
Super gazas gaunas!
Saunuole, o as galvojau , kad po pirmos patirties nelabai besinori kazka ten kišt.
taip mes galime truputi issiriesti :) o siaip tai turejau dvi analinio sekso patirtis - pirma buvo su vyru, siek tiek susikauscius, tai nelabai patiko, o kita su daikciuku panasiu i analini pirstuka ir vibratoriumi. AU MAI GAD! Del to porelems patariu pradeti nuo visokiu smulkiu zaisliuku, o paskui jau tik kisti ten kai ka solidesnio ;)
Naujas komentaras