Atrask savo G-taštą

52947-60-coco-de-mer.png
 
5 komentarai
Tai ne mitas, G taškas – iš tiesų egzistuoja ir... gaudamas dėmesio, suteikia moteriai begalinį malonumą! Nors visos dailiosios lyties atstovės G tašką turi, ne visas jaudina vienoda jo stimuliacija, tačiau atradus sau tinkamą... tikrai nepasigailėsite! Kelią į iš proto varančio orgazmo šalį Jums atrasti padės nuostabūs G-taško žaisliukai. Tad pradėkime kelionę:

1. Suraskite jį

 G-taškas yra priekinėje vaginos dalyje, priklausomai nuo moters,  gali būti 2,5 - 5cm gylyje,  kartais ir giliau. Tai mažytė ir grublėta pupelės dydžio liauka, analogiška vyrų prostatai. Lytiškai susijaudinus G - taško pupelė gali padidėti iki riešuto dydžio, būti juntama net pro vaginos sienelę. Kai kurioms moterims tas padidėjimo jausmas primena norą šlapintis, tad patogiau jausitės, jei prieš žaidimus apsilankysite tualete. Beje, kai kurios dailiosios lyties atstovės dėl G - taško stimuliacijos patiria ejakuliaciją! Pasiruoškite sprogimui!

2. Sujaudinkite save

Susijaudinus paslaptingąjį G - tašką rasti paprasčiau, beje, ir stimuliacija bus malonesnė. Taigi, įsijunkite mėgstamą erotinį filmą ar pasinerkite į seksualinių fantazijų pasaulį ir po truputį pradėkite glostyti savo intymiąją vietelę. Tam puikiausiai tiks išorinė stimuliacija pvz.: su stimuliatoriumi Layaspot, nes klitorio jaudinimas greičiausias kelias į susijaudinimą.

3. Įveskite žaisliuką

Jeigu jaučiatės nedrąsiai, visų pirma G - tašką užčiuopti galite pabandyti pirštu. Tačiau gilesnę ir stipresnę stimuliaciją padės patirti tik specialiai tam sukurti žaisliukai. Bus patogiau, nereikės jokių Jūsų pastangų ir malonumas garantuotas. Greičiausiai po ranka pasitaikys vibratorius ir jei jis lenktas, toks kaip pvz.: Didysi GDesire MeLotusas ar bent kaip G - taško vibratorius, Geriausias Draugas  tai kuo puikiausiai tiks G - taško atradimams ir stimuliavimui.

4. Tvirti brūkštelėjimai

Prisilietę prie G - taško suprasite tai iš savito, neįprastai jautraus ir jaudinančio pojūčio. Atminkite, jog jausti turite ne vaginos sienelės prisilietimus, o G - tašką, kuris yra už sienelės – nebijokite kiek tvirčiau paspausti. Paslaptingojo taško tekstūra – šiek tiek nelygi, raukšlėta, paviršius tikrai skirsis nuo visos sienelės. Pirštais stipriai spustelėkite link taško. Su vibratoriumi, kuris lenktas kaip Galingas orgazmas viskas bus paprasčiau – pirštu tokio kampo nepasieksite, todėl įvairūs stimuliacijos lygiai suteiks daugiau malonumo!

5. Eksperimentuokite

Nėra vienos teisingos technikos, kaip rasti ar stimuliuoti G - tašką, turite eksperimentuoti. Sekso žaisliukų pasirinkimas platus. Ne tik lenkti ar užsilenkiantys vibratoriai, kuriuos aptarėme, bet ir stimuliatoriai pvz.: Violetinė Austrė, tinkantys moterims, kurioms būtina klitorio stimuliacija, falo imitacijos kaip G - taško šaukštelis, Melsvasis delfinas tinkančios moterims, kurios nenori stimuliavimo vibracija, taip pat vibratoriai, kurie visiškai nepanašūs į varpą, tačiau sukurti specialiai G - taškui, pradedant mažesniais malonumais su Karališka stimuliacija  ir baigiant tikrai galinga malonumų banga su Charles.  Norime pabrėžti, kad būtent šie vibratoriai gali padėti neįtikėtinai ejakuliacijai, nes sukelia didžiausią spaudimą G - taškui.

6. Pasiekite orgazmą!

G - taško spaudimas ir stimuliacija gali lemti moters ejakuliaciją. Taip, ir moterys tai patiria! Skystis išsiskiria per šlaplę, tačiau jis kitoks nei šlapimas, kiek primena vyrų prostatos sekretą. Dažniausiai moterims išsiskiria vos kelių šaukštelių tūris, tačiau gausa gali būti įvairi. Vos tik pajusite itin intensyvų norą šlapintis, stipriai spustelėkite G-tašką pvz. tokiu vibratoriumi kaip Gino ir ištraukite jį. Jei nepavyko, tęskite stimuliaciją ir pajuskite, kada noras šlapintis sustiprėja, kartokite spaudimo ir ištraukimo techniką.

Prieš maloniuosius žaidimus patariame nusišlapinti – taip jausitės saugesnė, ramesnė, galėsite atsipalaiduoti ir būti tikra, kad tai ne šlapimas, o ejakuliacija.

7. Partneriai ir sekso pozos

Yra specialiai G-taško atradimams skirtų pozų (kuriose vyro varpos galvutė labiau spaudžiasi į priekinę makšties sienelę), tačiau specialius išlinkimus turintys žaisliukai iš tiesų stimuliuoja stipriau ir paprasčiau. Nepamirškite, kad tokius vibratorius kaip SimfonijaTransformer  galite drąsiai naudoti ir poroje – itin kokybiški, dailūs žaislai gali tapti puikia dovana partnerei ir taip paįvairinti santykius, sustiprinti pojūčius, padėti greičiau susijaudinti bei pasiekti orgazmą!

G - taško jautrumas – individualus dalykas, tad nėra visiems tinkančio kelio į didįjį orgazmą. Išsirinkite sau patinkantį ir troškimus atitinkantį žaisliuką, eksperimentuokite...

Primename, kad didžiausią malonumą patirsite, jei žaisliukus naudosite kartu su lubrikantais, G - taško malonumams rekomenduojame vaginaliniam seksui skirtus lubrikantus. Daugiau lubrikantų rasite kategorijoje vaginaliniai lubrikantai.

Laimingų seksualinių nuotykių!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
galim padet ieskoti Emi
O kas man ji padės surasti?
Aš jo neturiu, bet norinčioms paieškoti galiu.
paskaicius toki straipsni susudaro nuomone tokia , kad "G" taskui atrasti reikalynga visas arsenalas vibratoriu , lubrikantu ir dar velnes zino ko :))
reikės ieškoti pas žmoną :) juk savaitgalis ilgas, o ir vibratoriu neseniai isigijom :)
Naujas komentaras