Dalykai, kurių nežinojote apie sekso žaisliukus

maxresdefault(3).jpg
 
1 komentaras
Daugybė žmonių mano, kad sekso žaisliukai skirti tik savo seksualiniu gyvenimu nepatenkintiems žmonėms, tačiau juos naudojantys žmonės su tokia nuomone tikrai nesutiktų.

Klaidinga nuomonė dažniausiai atsiranda dėl neteisingų interpretacijų. Dėl šios priežasties dauguma vyrų tiesiog nesuvokia, kodėl moterys naudoja sekso žaisliukus. Pabandykime kelias paslaptis atskleisti kartu.

1. Ji naudoja sekso žaisliukus!

Tai stebina? Atmerkite akis. Kad ir kokios padorios atrodytų moterys, jos naudoja sekso žaisliukus. Deja, dažniausiai jos nepasakoja apie tai savo partneriams, nes bijo, jog jie ims laikyti jas „nepatenkintomis“, „nešvankiomis“ ar panašiai. Negana to, jos slepia savo mėgstamiausius žaisliukus, nes nenori, kad vyrai jas sugautų.

2. Kaip jos tai daro?

Yra daugybė būdų, kaip suteikti moteriai malonumą, ir sekso žaisliukai čia atlieka pakankamai svarbų vaidmenį. Akivaizdu, kad nors masturbuojasi ir vyrai, ir moterys, bet būdai, kaip jie tai daro, skiriasi. Vyrai dažniausiai susikoncentruoja ties vyriškumo organu, o moterys, kaip taisyklė, naudodamos sekso žaisliukus ar tiesiog rankas įtraukia daugybę erogeninių zonų. Šiuo atžvilgiu klitoris tampa pagrindine karšta zona. Moterys taip pat mėgsta stimuliuoti savo vaginą, ypač G-tašką, ir krūtis. Dauguma moterų klitorinį orgazmą pasiekia lengviau, todėl ir skiria jam daugiausiai dėmesio.

3. Kodėl ji naudoja sekso žaisliukus?

Gali nebūti ir jokios priežasties, tačiau dažniausiai pasitaikančios yra šios:

- Ji vieniša. Neturėdama rimtų santykių, ji nenori užsiiminėti atsitiktiniu seksu. Surasti vienintelį, su kuriuo ji galėtų mėgautis pilnavertiškais intymiais santykiais gali užtrukti nemažai laiko. Šiuo atveju vibratorius gali būti laikinu vyro „pavaduotoju“.

- Ji ieško naujų pojūčių. Galbūt ji paprasčiausiai ieško naujų dalykėlių arba jai tiesiog smalsu, kas gi tie sekso žaisliukai. Jei ji jau išbandė daugumą sekso pozų, galbūt ji nori patirti dar kažką tikrai jaudinančio ir įdomaus. Jei visos jos draugės jau išbandė tą nuostabųjį moterišką vibratorių, tad kodėl nepamėginti ir jai?

- Ji labai karšta. Nimfomanės bruožų turinčios moterys tikriausiai yra diždiausia vyrų svajonė, tačiau turėdamos „tokį apetitą“ moterys gali būti nelabai patenkintos. Sėkmė aplankė tas karšto temperamento moteris, kurios sutiko tokio pat lygio libido turinčius vyrus, nes kitu atveju jausti visišką pasitenkinimą įmanoma ne visada. Nenustebkite tokios moters stalčiuje radę brangią sekso žaisliukų kolekciją: vibratorių, visų dydžių dildo, BDSM reikmenų ir panašiai.

- Partneris nesuteikia jai to, ko ji nori. Deja, tik nedidelė dalis moterų išdrįsta paaiškinti savo partneriui, ką lovoje jos iš tikrųjų mėgsta ar ko nemėgsta. Pavyzdžiui, partneris įpratęs viską atlikti greitai, o moteriai trūksta preliudijos. Taigi į pagalbą ateina įrenginys, kuris tikrai patenkins jos poreikius – vibratorius. Jis nekaltins moters dėl to, kad ji per šalta ar nejautri, vibratorius visada pasirengęs „atlikti savo darbą“.

Dildo ar vibratorius?

Daugelis vyrų mano, kad moterys yra pamišusios dėl dildo, o jų pasirinkimas varijuoja maždaug ties dideliu ir milžinišku. Tačiau iš tikrųjų dauguma moterų pirmenybę teikia vibratoriui, nes dažniausiai naudoja jį kaip išorinį stimuliatorių. Vibratoriai varijuoja nuo klitorio iki G taško vibratorių ir visi jie yra sukurti geriausiai įmanomai stimuliacijai.

Nekaltinkite savęs, jei netikėtai radote savo partnerės sekso žaisliukus, o naudokite juos drauge!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Turiu vibratoriu ir megaujuosi juo kartu su savo vyru, jis tirpsta, kai perbraukiu juo per pulsuojancias seklides, o darydama oralini perbraukiu salia analiuko. Uh... jam labai patinka ir man ;)
Naujas komentaras