Ekskursija: Intriguojanti šventė berniukams ir mergaitėms

merginos(1).jpg
 
Šilti orai ir atėjęs pavasaris taip ir taikosi į mus ieškoti kažko smagaus, įdomaus, intriguojančio ir seksualaus! Taip pat pavasaris ir vasara, tai vestuvių, mergvakarių, bernvakarių ir pačių įvairiausių susibūrimų bei vakarėlių metas! Na, o jeigu nežinote, kaip įdomiai, turiningai praleisti ypatingą šventę ar norite savo geriausiam draugui ar draugei surengti nepamirštamą staigmeną, teminė ir interaktyvi ekskursija taps vienu geriausiu jūsų sprendimu!

www.prekes.suaugusiems.lt turi ką pasiūlyti ir šiuo klausimu! Tiek vyrukai, tiek merginos, atsižvelgiant į savo šventės tematiką, įnorius ir pageidavimus gali pasirinkti pramogą, kuri maloniai nustebins net pačius didžiausius skeptikus. Taigi, pristatome TOP 3 populiariausias pramogas kolektyvams, porelėms ir visiems, trokštantiems kažko intriguojančio bei įdomaus. 


Ekskursija erotinių prekių parduotuvėje

N-18 ekskursija po sexshop`ą visiems mylintiems ir besidomintiems erotinių prekių naujienomis ir tiems, kurie nori smagiai praleisti laiką dviese ar draugų kompanijoje. Jūs turėsite išskirtinę galimybę išgirsti erotinių žaisliukų kilmės istoriją, susipažinti su jų veikimo principu bei kiekvieną iš jų paliesti savo rankomis! Išgirsite išsamius atsakymus į visus intymius klausimus apie erotinių prekių naujienas, sužinote gluminančios informacijos apie pirmuosius pasaulyje sex žaisliukus ir net gi turėsite galimybę paliesti sekso atributus plikomis rankomis! Ekskursija po erotinių prekių parduotuvę, tai puiki dovana jaunavedžiams, trokštančios įvairovės miegamajame porelėms ar visiems smalsiems pilnamečiams!
 


Grėjaus apartamentai

Tai puikus pasirinkimas norintiems iš labai arti susipažinti su „50 pilkų atspalvių“. Pabėgimo kambaryje „Grėjaus apartamentai“ jūs ne tik turėsite galimybę susipažinti su pikantiškais dalykėliais iš BDSM pasaulio, bet ir  patys, savomis jėgomis, privalėsite surasti 1,5 milijono eurų įvertintą Grėjaus botagą! Tiesa, jums prireiks įžvalgumo, analitinių sugebėjimų ir noro dirbti komandoje! Pabėgimas iš Grėjaus apartamentų, tai puiki pramoga darbo kolektyvui, mergvakariui, bernvakariui ar gimtadienio šventei.


Girls night

„Girls night“, tai išskirtinė pramoga moterims ir merginoms! Vakarėlis skirtas įvairaus amžiaus ir interesų turinčioms damoms. Šventės metu renginio vedėja jus supažindins su erotinėmis naujienomis, turėsite galimybę atvirai padiskutuoti intymiausiomis temomis tik tarp mergaičių. Tai puiki pramoga moterims, norinčioms paįvairinti savo kasdienybę ir toms, kurios trokšta praleisti laiką linksmai ir nekasdieniškai. Vakarėlio metu vakaro viešnios  vaišinamos putojančiais gėrimais!
 

Daugiau informacijos apie visas mūsų ekskursijas rasite čia:
http://prekes.suaugusiems.lt/ekskursijos/

   www.suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras