Ekstravagantiškas žaisliukas įprastiems Jūsų poreikiams

mh-shutterstock_303137849.jpg
 
Strap –On – itin ekstravagantiškas sex žaisliukas poroms. Tačiau kai kurie žmonės prisegamą varpą naudoja dėl labai paprastų priežasčių, pavyzdžiui tada, kai dirbtinė varpa yra vienintelis būdas gauti seksualinį pasitenkinimą.

Taigi, apsvarstykime situacijas, kada Strap – on įsigijimas  tampa tiesiog būtinybe...
 

Dviejų  merginų sąjunga

Poros, kurias sudaro dailiosios lyties atstovės, nieko nestebina. Tačiau ne visi supranta sunkumus, su kuriomis susiduria netradicinės seksualinės orientacijos merginos. Kunilingas, fistingas ar petingas ranka – tai puikus būtas gauti seksualinį pasitenkinimą. Tačiau nepaisant to, netradicinės orientacijos moterys trokšta patirti įprastą įsiskverbimo į makštį malonumą. Be abejo, klasikiniai sekso žaislai tokie kaip dildo ar vibratorius yra gan populiarus tradicinio akto pakaitalas, tačiau šie sex žaisliukai neišpildo visų moters seksualinių troškimų. Diržas su prisegama varpa leidžia patirti šį tą panašesnio į įprastinį heteroseksualių porų seksą, nes Strap - on dėvėjimas suteikia moterims galimybę užmegzti  glaudesnę komunikaciją, kada intensyvūs klubų judesiai leidžia patirti stiprią ir galingą skverbtį, o tuo pat metu tai sustiprina ir dominavimo reikšmę. Ypač tada, kada naudojamas vadinamasis dvigubas dirželis.
 


Vyrai, kenčiantys nuo erekcijos sutrikimų 

Pasaulyje yra  nemažai  porų, kurios turi seksualinių problemų. Starp- on gali padėti išspręsti intymias bėdas, kada partneris turi problemų su erekcija ar kenčia nuo impotencijos. Kartais vyrai negali pasigirti tvirta ar ilgiau nei dvi minutes trunkančia erekcija, tad tuščiaviduris Strap -on, tokioms poroms tampa vieninteliu būdu pasiekti seksualinį pasitenkinimą. Faktas, kad naudojant klasikinį dirželį, vyras gali visiškai patenkinti savo moterį, net kai visiškai nėra erekcijos. Tačiau kartais nutinka ir taip, jog prisegamos varpos naudojimas  vyrui padeda išspręsti susijaudinimo problemą, ypač tais atvejais jei per silpna erekcija ar jos nebuvimas yra susijęs su psichologiniu aspektu (vyrą persekioja įvairios baimės, nepasitikima savo jėgomis ir pan.)

Centimetrų kompensacija ir laikas

Nors varpos dydis nėra svarbiausia, tačiau ką daryti jei moteris akto metu šaukia giliau, o jūs negalite? O gal vis dėlto galite? Šiuo atveju Strap – on gali prailginti ne tik penį, bet ir paties lytinio akto trukmę. Ypač tais atvejai, kuomet vyras kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Prisegama tuščiavidurė  varpa sumažina vyro fiziologinius pojūčius ir trinities jutimą, todėl seksas truks ilgiau ,o galimybė suteikti jai orgazmą nepriklausys nuo laiko trukmės. Galėsite tęsti aktą net po sėklos išsiliejimo.  

Visuomenėje paplitusi nuomonė, kad dirbtinę varpą naudoja tik neįprastų seksualinių fantazijų turintys asmenys (itin didelis penis, dviguba ar net triguba skverbtis, vergovės žaidimai). Tačiau iš tiesų, šis egzotiškas daikčiukas gali padėti išspręsti  porų problemas, kada tiesiog trokštama patirti įprasto sekso džiaugsmą. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras