Fun Factory - žaismas, įkūnijantis malonumą

Fun-Factory-Amorino-3-750x429.jpg
 
Geriausi Vokietijos erotiniai žaisliukai Fun Factory – neįprasti ir labai įdomūs. Kai kurie jų yra pelnę gulbės vardą, nes turi grakštų ir elegantišką kaklą nuo kurio tiesiog neįmanoma atplėšti akių, kiti – išgirti tarp moterų ir puikuojasi tikro mačo statusu. O ar gali būti kitaip, juk pats Fun Factory pavadinimas paženklintas žaismu, žavesiu ir tikromis linksmybėmis!

Tačiau tai dar ne viskas, be spalvingo dizaino Fun  Factory gaminiai pasižymi išskirtinėmis funkcinėmis ir technologinėmis galimybėmis. Šie smagūs ir itin aukštos kokybės daikčiukai patenkins tiek jo, tiek jos poreikius arba taps nepakeičiamais kompanionais jūsų santykiuose. 

 

Pristatome keletą sex dalykėlių, sukėlusių  tikrą perversmą sekso žaislų industrijos pasaulyje. 
 

 

Pulstatoriai iš Fun Factory

Esminis skirtumas tarp vibratoriaus ir pulsatoriaus yra tas, jog pulsatorius suteikia galimybę pajusti frikcijas - judesius pirmyn ir atgal. Tad tos damos, kurios siekia pajusti kuo tikroviškesnius veiksmus, atliekamus lytinio akto metu, šias užgaidas gali įgyvendinti su tokiais Fun Factory gaminiais,  kaip Stonic Drey, Bi Stronic Fusion ar Stronic Eins. Kiekvienas pulsatorius turiu unikalių savybių ir kiekvienas jų  išsiskiria savo išvaizda, tam tikromis  techninėmis  galimybėmis ar  valdymu.


Pulsatorius Stronic Eins


Vibratorius  Galingas Orgazmas

Šis Fun Factory intymus masažuoklis yra sukurtas dviejų lygių malonumui,  klitorio ir G-taško stimuliacijai. Tai tikras atradimas dvigubą orgazmą dievinančioms moterims! Elegantiškas ir stilingas, anatomiškai pritaikytas prie moteriškų linkių. Šis vibratorius jau yra pelnęs apdovanojimą už išskirtinį dizainą, kokybę bei funkcionalumą, tad ,be abejonės, tai vienas sėkmingiausių Fun factory gaminių. Vibratorius turi net 8 vibracijos režimus, tačiau veikia itin tyliai. 


Fun Factory vibratorius Galingas Orgazmas

 

Landūnas

Tai puiki dovanėlė merginai arba porelei. Vibratorius gali būti naudojamas ne tik vaginalinei, bet ir klitorio, penio,spenelių, analinės angos ar kitų erogeninių zonų stimuliacijai. Landūno forma  nesukuria "konkurento" įvaizdžio, todėl vyrai paprastai mielai leidžiasi į draugystę su šiuo linksmuoliu. 


Fun Factory vibratorius Landūnas
 

Bejuostis Strap – On Share

Dvigubas, lengvai pritvirtinamas Strap-On Share idealus žaislas poroms, mėgstančioms eksperimentuoti ir neturinčioms tabu. Lankstus, bet  išlaikantis savo formą, anatomiškai pritaikytas abiems partneriams ir siūlantis galybę stimuliacijos galimybių. Trumpesnis galas skirtas dominuojančiai moteriai (lenktas, todėl puikiai masažuoja G tašką). Ilgesnis galas tinkamas abiems, tiek jai, tiek jam. Daikčiukas itin patogus  ir lengvai įterpiamas, todėl jūsų pojūčiai taps ryškūs ir tikroviški. 


Bejuostis Strap - On Share


Analinis kaištis  Boosty

Stilingas ir pašėlęs analinis kaištis Boosty, puikiai tiks jai ir jam. Išskirtinio dizaino kaištis  suteiks švelnias ir intensyvias stimuliacijas. Lankstus ir tvirtas, turintis patogią rankenėlę, kuri užtikrina saugią skverbtį. Bangelės garantuoja lengvą įvedimą ir audringas akimirkas. Puiki priemonė tiems, kurie trokšta įgyvendinti analinio sekso fantazijas. 


Analinis kaištis Boosty


www.prekes.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras