Išmanusis seksas – pagunda kiekvienam

ismanusis.jpg
 
Dar visai neseniai visame pasaulyje išpopuliarėjo frazė "Smart Sex" arba "Protingas seksas". Gal tai skamba pernelyg moderniai, bet iš tikrųjų, tai pačios naujausios technologijos sukuria tokias mados ir malonumo tendencijas. Tai nėra svetima žmogui ir tokia pagunda prieinama kiekvienam iš mūsų!

Taigi, kas tas "Protingas seksas". Išgirdus šią frazę galima pamanyti, kad tai tam tikros apriboto lytinio akto taisyklės ar rekomendacijos, kaip mylėtis nepažeidžiant moralės normų. Visai ne, ir moralė čia niekuo dėta. "Smart sex” reiškia žmogaus ar poros lankstumą ir gebėjimą intymią realybę perkelti į kitas plotmes. Kiekvienas vyras, moteris ar porelė turi teisę į išmanųjį seksą, nes nauji atradimai intymioje sferoje reiškia stipresnę meilę  ir  geresnius tarpusavio  santykius. 


Kur meilė ir aistra, ten ir protingas seksas


Jausmai – tai pamatas, ant kurio turėtų būti statomas intymus gyvenimas. Galbūt sakote, kad meilė ir seksas yra neatskiriami dalykai, bet tuo pačiu suvokiate, kad naujovių reikia visur. Tas pats seksas, tos pačios pozos ir tie patys intymūs žaidimai. Viskas su laiku pabosta ir tenka ieškoti kažko, kas jūsų asmeniniam gyvenimui suteiktų daugiau spalvų ir jaudulio. Tad galima tik pasidžiaugti, kad gyvename technologijų amžiuje ir pati erotinių prekių rinka žino, ką pasiūlyti mums, kad seksas netaptų pilka kasdienybe.
 

Išmanaus sekso taisyklės ir principai:

 

  • Seksas , tai neatsiejama santykių dalis. Čia nėra vietos paslaptims, drovumui ir kompleksams.
     
  • Pagrindinis principas: ne suteikti malonumą, o juo dalintis kartu!
     
  • Seksas, tai ne laikinas dviejų žmonių laisvalaikio praleidimo kartu būdas, bet  tai nesenstantis meilės procesas ir pareiga.
     
  • Kiekvienas orgazmas – ne trumpalaikis pasitenkinimo momentas, o begalinė grandinė, jungianti du mylinčius žmones. 

 


Išmanieji sekso žaislai

Kaitrusis (Vibratorius Leslie)

Stilingas vibratorius, kurį galima naudoti tiek vidiniai, tiek išoriniai stimuliacijai. Vibratoriaus išskirtinumas tas, jog veiksmui intensyvėjant žaisliuko temperatūra kyla. Vibratorius pasiekia 38 - 40 temperatūrą. Vibratoriaus galvutė idealiai pritaikyti G taško stimuliacijai. 
 

Nuotolinis seksas (Vibratorius Gaga)

Novatoriško dizaino vibratorius, kuris leidžia atskleisti slapčiausias moters paslaptis. Sumaniai suprojektuotas, jo viduje įmontuota vaizdo kamera, aplink kurią yra lemputės. Tiesios formos, todėl galėsite naudoti tiek išorinei, tiek vidinei stimuliacijai. Vibratorius USB jungtimi prijungiamas prie kompiuterio,o į jį perduodamas vaizdas, kurį galės matyti jūsų antroji pusė net ir būdamas už tūkstančių kilometrų.


 

Užfiksuota fantazija (Vibratorius Siime Eye )

Aukštos kokybės vibratorius, valdomas bevieliu ryšiu, o jo išskirtinė savybė - viduje įmontuota vaizdo kamera, turinti 4 LED lemputes, esančias aplink ją ir suteikiančias blykstės efektą. Šios kameros dėka galėsite filmuoti ir fotografuoti partnerės makštį, klitorių, ar ką tik panorėsite, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos.


 

Dabar pamirškite viską ir pažvelkite į mylimojo akis. Kaip manote, ką jos pasakytų apie išmanųjį seksą?www.suaugusiems.lt

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras