Išsamiai apie vibratorių: kaip išsirinkti tinkamiausią

pensive-woman-biting-lips.jpg
 
Vibratorius – elektrinis įrenginys, skirtas masažuoti vaginai, klitoriui ir analinei angai. Vibratoriaus pagalba, intymūs raumenys pradeda greičiau dirbti ir yra pasiekiamas išsvajotasis orgazmas.

Šiek tiek istorijos

Nedaug žmonių žino, tačiau iš pradžių vibratorius buvo išrastas  vyrams. Jis buvo sukurtas siekiant sumažinti raumenų įtampą . Tačiau paskutinę minutę išradėjas pabijojo pristatyti savo vaiką ir nurodė, kad produktas yra skirtas  moterų isterijos gydymui  (ilgą laiką buvo manoma, kad gimda yra didžiausia kaltininkė visų migrenos priepuolių) .

Ponioms buvo didelė garbė lankytis pas gydytojus, kurie atliko stimuliaciją, bent kartą per savaitę. Būtent tokiu dažniu ir buvo taikoma procedūra. Anot liudijimų, moterys  po tokios terapijos jausdavosi labai laimingos.
 

Iki mechaninio vibratoriaus atsiradimo, Indijoje, Azijos šalyse buvo populiarūs dildo. Žymūs žmonės galėjo sau leisti naudoti auksinius, bronzinius ar dramblio kaulo dildo, o eiliniai gyventojai  rinkdavosi medinius ar geležinius falo imitatorius.

XXV amžiuje dildo buvo naudojamas kaip medicinos prietaisas gydant moterų nemigą, nervingumą ir kitus nervų sutrikimus. Anuomet, šis medicininis prietaisas buvo nedidelė medinė lazda, kuri skatindavo makšties susitraukimus. Tačiau, net ir šiandien, ginekologija nepamiršo šio medicininio instrumento ir  savo pacientėms gydytojai rekomenduoja vibratorių, jeigu yra įtariamas nevaisingumas ar kitos ginekologinės ligos. Po erogeninių zonų  stimuliacijos padidėja kraujo apytaka į genitalijas, todėl gerėja dubens ir lyties organų funkcijos. 


Kaip pasirinkti ir naudoti?

Sekso prekių parduotuvės pristato daugybę pačių įvairiausių vibratorių: nuo valdomų pultu, su besisukančia galvute iki vandeniui atsparių, kuriuos drąsiai galima naudoti vonioje ar duše.

Tad, kokį  pasirinkti? Taip, vibratoriaus funkcionalumas vienas svarbiausių kriterijų, tačiau nepamirškite atsižvelgti ir į kitus parametrus. Todėl prieš įsigydamos vibratorių, naudinga būtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:


Medžiaga

Šiandien galima pasirinkti vibratorių pagamintą iš gumos, plastiko, medicininio silikono, o taip pat vadinamosios CyberSkin medžiagos, kuri yra nepaprastai panaši į tikrą odą. Medicininio silikono žaislai neturi jokios įtakos makšties mikroflorai ir yra rekomenduojami alergiškiems žmonėms.


Pavidalas

Pirmiausia nuspręskite, kokios stimuliacijos norite – klitorio ar makšties skverbties, o gal visko kartu. Priklausomai nuo to, pasirinkite žaisliuko formą.


Populiariausios formos:
 

Tikroviški vibratoriai. Skirti vaginaliniai stimuliacijai. Tačiau daugelį jų galima naudoti ir analiniam seksui. Šie vibratoriai primena realų penį  ir turi tikrovišką galvutę. Galima rinktis įvairaus dydžio ir formos, tiesius ir kiek lenktus. Tobulesni šio tipo vibratoriai gali turėti rankenėlę, kuri leidžia pasiekti manevringumo ir yra paprasta pasirinkti vibracijos intensyvumą. 

Norinčioms kuo daugiau autentiškumo, galima rinktis tokius, kurie ne tik yra panašūs į tikrą penį, tačiau atlieka ir skysčio išsiliejimo funkciją. Tokie, jausmingi vibratoriai nesunkiai leis įsivaizduoti spermos įsiliejimą makštyje, o jūs galėsite likti ramios, kad tikrai nepastosite.
Mini vibratoriai. Šie vibratoriai dažnai naudojami preliudijai, siekiant susijaudinimo. Jais galima stimuliuoti išorinius arba vidinius lyties organus. Dėl negilaus įsiskverbimo mylimi moterų, nes skatina susitraukinėti raumenis ir atlieka vaginos raumenų treniruotės funkciją. Pabandykite įsivaizduoti, kaip galingi virpesiai gali sujaudinti negiliu įsiskverbimu. O kas po to? Tikros varpos įsiskverbimas ar kito, didesnio vibratoriaus skverbtis, leis mėgautis stimuliacija iki pabaigos. 
 

G tašką stimuliuojantys vibratoriai. Šių vibratorių forma gali skirtis, tačiau pagal paskirtį yra pritaikyti G taško zonai stimuliuoti. Dažnai šio tipo vibratoriai turi ir papildomą klitoriaus stimuliavimo funkciją, o norinčioms neatrastų pojūčių , rekomanduojame išbandyti vibratorių su dviem vibruojančiomis atšakomis. Jis skirtas vaginaliniai stimuliacijai ir yra sukurtas atsižvelgiant į moters anatomiją. Todėl pasiekti reikiamą tašką dar niekada nebuvo taip paprasta.
Vibratoriai – triušiai.  Šis moterų draugas žaibiškai išpopuliarėjo po savo pirmojo pasirodymo filme “Seksas ir miestas”. Jų skiriamasis bruožas – atšakėlė, kuri yra skirta klitoriaus stimuliacijai. Todėl jums nereikia papildomai stimuliuoti klitorio pirštais. Visa tai padarys maža triušio atšakėlė tuo pat metu, kada mėgausitės norimo galingumo ir dydžio, falo įsiskverbimu. Renkantis šio tipo vibratorių atsižvelkite ir į galvutės formą bei funkcijas. Tikri moterų numylėtiniai, vibratoriai triušiai su besisukančia galvute arba nelygūs, spygliuoti triušiukai.


 


Analiniai vibratoriai. Šio tipo vibratoriai skirti ne tik moterims, bet ir vyrams. Moterų mėgiami tiek mažesni, tiek didesni, analiniai stimuliacijai skirti vibratoriai. Vyriški vibratoriai dar žinomi kaip prostatos masažuokliai. Šiuos žaisliukus poros mėgsta naudoti sekso metu. Jei norite  tokiu  žaisliuku paįvairinti lytinį aktą kartu su partneriu,  rekomenduojama rinktis universalų vibratorių, kuris yra skirtas tiek vyrui, tiek moteriai.


 

Vyrai šiuos žaislus mėgsta ne tik dėl stipresnių potyrių, bet juos naudoja ir sveikatingumo tikslais. Prostatos masažas gali padėti išvengti problemų, susijusių su prostata ateityje arba yra rekomenduojami gydytojų, esant prostatos problemoms, tokiomis kaip šlapinimosi problemos. Netaikykite šio žaisliuko kaip vienintelės gydymo priemonės, jeigu įtariate, kad uždegimą sukėlė bakterinė infekcija. Tuomet kuo skubiau kreipkitės į gydytoją. 
 

Vibratorių būna pačių įvairiasių ir kokį pasirinkti, geriausiai žino tik  jūsų kūnas. Taip pat vertėtų žinoti, kad sekso žaislams reikia ir  tinkamos priežiūros . Prieš ir po naudojimo, dezinfekuokite žaisliuką tam skirtomis priemonėmis ir jokiu būdu nenaudokite tam neskirtų priemonių sutepimui. Geriausia rinktis vandens pagrindo lubrikantus. Ir atminkite, su silikoniniais sekso žaislais  nenaudokite silikoninio pagrindo lubrikantų. Jie gali  sugadinti žaisliuką. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras