Ką dėvėti, norint jį sužavėti?

e63fcff7f58aca4128ac79034ef3d150.jpg
 
2 komentarai
Vaikinas tau atrodo patrauklus? Tu taip pat nori jam tokia būti? Seksualus įvaizdis yra būtent tai, kas padės atkreipti jo dėmesį.

Po to jis tikriausiai pastebės, kad esi protinga, kad turi labai gerą humoro jausmą, tačiau pirmiausia jis įvertins tavo išvaizdą. Tu tai puikiai supranti, todėl stengiesi dėvėti kuo seksualesnius drabužius. Taip atrodo tau, tačiau ar tokia apranga taip pat traukia vyrų akį? Taip būna ne visada, todėl šiame  straipsnyje pabandysime paaiškinti, ką derėtų dėvėti, o ko reikėtų vengti, norint sužavėti svajonių vyrą ar bent jau dailų vyriškį, kuri kiekvieną dieną sutinki biure.

Nereikia per daug apsinuoginti

Tikriausiai gali kiek nustebinti, bet labai paplitusi nuomonė apie seksualią aprangą – „mažiau medžiagos, daugiau odos“, yra klaidinga. Seksologai tikina, kad per daug apsinuoginus vyro seksualinį potraukį galima ir sumažinti. Didžioji dalis moters kūno atrodo seksualesnė, jei yra pridengta drabužiais, nes tai verčia vyrus pasitelkti fantaziją. Taigi gražios moters kojos atrodo patrauklesnės pridengtos ilgu aukšto liemens sijonu, o ne mini sijonėliu. Suknelės jaudina dar labiau, nors iš šiuolaikinių moterų spintų jos jau beveik išnyko.

Spalvos ir struktūros

Užmirškite apie agresyvių gyvūnų struktūras, dryžuotus ir taškuotus drabužius. Šios struktūros atkreipia vyrų dėmesį, tačiau tuo pačiu yra ir varginančios. Geriau yra rinktis gėlių motyvais pagražintus drabužius – jie patys seksualiausi.

Vyrai mėgsta šviesias spalvas, nes tokios spalvos drabužiais pasidabinusios moterys išsiskiria iš aplinkos. Juoda spalva nėra labai seksuali, tačiau suderinta su kitomis (pavyzdžiui, raudona), tikriausiai sužadins vyro aistras. Juoda spalva moteriai suteikia šarmo ir daro ją paslaptingesne.

Slaptas ginklas – apatiniai

Maždaug 80 proc. vyrų stipriai susijaudina matydami mylimą moterį su erotiškais apatiniais. Be to, kiekvienas vyras skirtingai vertina moterišką apatinį trikotažą ir kitokius seksualius drabužėlius. Kai kurie netgi mėgsta tai išrinkti ir nupirkti savo partnerėms. Įdomu tai, kad pirkdami moteriai apatinį trikotažą jie renkasi labai erotiškus dalykėlius ir kartais net priverčia savo partnerę jaustis kiek nejaukiai. Net jei manai, kad siūlomi drabužėliai labiau tiktų prostitutei, neatsisakyk. Tai tavo mylimas vyras, kuris bus laimingas matydamas tave juos apsivilkusią. Neatsisakyk nieko, ko jis prašo tave apsirengti, net jei tai būtų vibruojančios kelnaitės.

Prisiminkite, per daug apatinio trikotažo – nebūna. Amerikiečių psichologai atskleidė, kad moterys, dažnai keičiančios savo apatinį trikotažą, yra išduodamos rečiau. Vyrams patinka įvairus seksualinis gyvenimas, taigi viena ir ta pati moteris, kiekvieną dieną keičianti savo apatinį trikotažą sėkmingai sukuria įvairovės iliuziją ir taip išsaugo savo patrauklumą.

Labai svarbu ir apatinio trikotažo spalva. Labiausiai jaudinanti yra raudona, seksualinės agresijos spalva, tačiau gali būti, kad konservatyvų ir pasitikėjimo savimi stokojantį vyrą ši spalva gali išgąsdinti. Raudona gali varžytis nebent su juoda. Juodą apatinį trikotažą pirkti tikrai verta!

Egzistuoja nerašyta taisyklė, kad tokių spalvų kaip rožinė, mėlyna, violetinė, pilka ir ruda apatinis trikotažas nėra viliojantis. Balta spalva – neutrali. Kai kuriems vyrams tai asocijuojasi su nekaltybe. Tai gražu, tačiau balti apatiniai paryškina odos trūkumus.

Tau pavyko jį suvilioti. Kas toliau?

Nei drabužiai, nei apatinis trikotažas nesužavės jokio vyro taip, kaip tavo elgesys. Įrodyk, kad esi puiki meilužė! Būk aktyvi. Papasakok jam savo seksualines fantazijas, pasiūlyk jam mylėjimosi pozų, sekso žaisliukų – vibratorių, dildo, penio žiedų ar bet ko naujo. Vyrams patinka įvairovė, tad kiekvieną kartą būk vis kitokia.  

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
prasidėjo straipsnis ''kaip rengtis kad patraukti vaikino-vyro dėmesį'' įpusėjo tuo kokios spalvos apatinius dėvėt(lyg nepažystamasis kiš galvą po ta tavo gėlėta suknele žiūrėt kokiosspalvos tavo apatiniai?).o baigėsi straipsnis tuo, kad pagaliau sužavėjus vyrą reikia iškart demonstruoti savo seksualinius sugebėjimus ir naudoti įvairius dildo, nes kitaip tu jam neįdomi..
gerai formuoja paauglių požiūrį ir vertybes-piskis, kitaip žavaus vaikino nesudominsi.
ir visas šitas straipsnis, tik tam, kad kažkas nupirktų dildo, vibratorių ir apatinių..
Norint sužavėti šiais laikais reikia nieko nedėvėti. Kitaip mafijozi neužkibs. Nesvarbu koks: politikos ar biznio, ar Ex-komisarų biuro. Net prokuroras neatkreiptų dėmesio, jei būsit dėvinčios. Na nebent kai tos dienos - tada daroma išimtis.
Naujas komentaras