Kaip naudoti Lelo Sona – jūsų svajonių klitorio stimuliatorių

recensione-lelo-sona-featured-1-1170x780.jpg
 
Įsigijote Lelo Sona ir norite apie šį žaislą daugiau sužinoti? Atsakysime į svarbiausius klausimus: kas yra Sona, kaip naudotis, kokia šio klitorio stimuliatoriaus technologija, kaip jį valyti ir dar daugiau.

Kaip greičiausiai jau girdėjote, Sona yra pirmasis garso bangų stimuliatorius, kuris apima 75% ar daugiau klitorio. Tai nuostabus ginklas moterims, kurios patiria klitorio orgazmus ar mieliau renkasi siurbiančius žaisliukus. Jei susidomėjote, skaitykite toliau.

Kaip veikia Lelo Cruise Control technologija

SONA pagaminta iš 100% kūnui saugaus silikono. Šis klitorio stimuliatorius ergonomiško dizaino ir natūraliai tinka moters kūnui, jį ypač paprasta valdyti. „SenSonic“ technologija sutelkia stimuliaciją į vidinę klitoriaus dalį, pasitelkiant garso bangas. Kiti sekso žaisliukai dažniausiai turi motorą, na o Sona turi garso padą, kuris sukuria intensyvias garso bangas.

Yra du šio klitorio stimuliatoriaus modeliai: SONA ir SONA Cruise. Ši ekskliuzyvinė LELO „Cruise Control“ technologija išprendžia dažniausią sekso žaisliukų problemą – galios praradimą orgazmo metu. Ši technologija sukurta, kad išsaugotų 20% bendros galios, kai žaisliukas stipriau spaudžiamas prie kūno. Tai reiškia, kad žaisliukas palaikys pastovią galią jums pasiekus orgazmą.

Kas pasikeitė naujajame SONA 2

Kodėl gi nepaėmus geriausio LELO produkto ir jo dar nepagerinti? Su pasaulio moterų pagalba, LELO būtent tai ir padarė. Antrosios kartos Sona 2 ir Sona 2 Cruise turi net 12 skirtingų vibracijos funkcijų, platesnę galvutę klitoriui, o baterija gyvuoja dar ilgiau. Taip pat šie modeliai pasižymi didesniu intensyvumo pasirinkimu, kad atitiktų visų poreikius.

Kaip naudotis Sona klitorio stimuliatoriumi

Neskubėkite, įsitikinkite, kad nepersistengiate ir visada naudokite lubrikantą. Moterų klitoriuose yra per 8000 nervų galūnių, tai dvigubai daugiau, nei visoje penio galvutėje! Jei šios priežasties nepakanka būti ypač švelniai, nepamirškite, kad klitorio audinys yra plonas ir jautrus, todėl neklausydama savo kūnu ir persistengdama galite sudirginti šią vietą, o kai kuriais atvejais, galite sukelti net ir kraujavimą. Sutinkame, kad lengva greitai pasiekti finišą, ypač su tokiais stimuliatoriais kaip Sona, tačiau turime sutikti, kad kraujuojančio klitorio verčiau vengti bet kokia kaina.

Kai kurioms moterims labiau patinka tiesioginė klitorio stimuliacija, o kitoms maloniau stimuliuoti mažąsias lytines lūpas. Kai kurioms maloni net spenelių stimuliacija. Todėl nebijokite eksperimentuoti! Taip pat, Sona yra 100% atspari vandeniui, o tai reiškia, kad šį stimuliatorių galėsite naudoti duše, vonioje ar baseine.

Kaip valyti Sona

Rekomenduojame žaisliuką valyti prieš ir po kiekvieno naudojimo. Tai padaryti galite išplovusi jį su muilu ir vandeniu bei panaudodama žaisliukų valiklį, taip pat galite naudoti ir antibakterinį muilą. Naudokite vatos pagaliuką, kad švelniai išvalytumėte galvutės vidų. Nerekomenduojame valymui naudoti alkoholį, aliejų ar acetoną. Laikykite savo Sona maišelyje, kurį rasite pakuotėje, tačiau nepalikite jo tiesioginėse saulės spinduliuose ar netoli karščio šaltinio. Kai jūsų sekso žaisliukas pasens, prašome išmesti jį kaip ir bet kurią kitą elektronikos atlieką.

Kaip valdyti Sona

Kiekvienas LELO Sona klitorio stimuliatorius yra užrakintas tam, kad nepradėtų veikti transportavimo metu. Tam, kad jį atrakintumėte, paprasčiausiai vienu metu spauskite + ir – arba prijunkite žaisliuką prie įkroviklio. Prieš pirmą naudojimą rekomenduojame pilnai žaisliuką pakrauti. Kad įjungtumėte, spauskite +, o norint išjungti spauskite – ir mažinkite galią. Vidurinis mygtukas kontroliuoja pulsacijos režimus. 

Norint įkrauti stimuliatorių, prijunkite kroviklį į USB lizdą, o kitą dalį laido prie žaisliuko. Kai baterija bus kraunama, žaisliuku mygtukai mirksės baltai, o kai baterija bus pilnai įkrauta, mygtukai švies nepertraukiamai.

Pirmoji Sona versija gali būti naudojama 1 valandą, krovimo laikas 2 valandos, o antroji versija gali būti naudojama iki 2 valandų, o jos krovimas trunka 2,5 valandos. Nesijaudinkite, nes šio žaisliuko laukimo režimas trunka iki 90 dienų.

Koks jausmas naudoti Sona klitorio stimuliatorių

Na, į šį klausimą sudėtinga atsakyti. Tai panašu, jei mėgintumėte apibūdinti kas yra orgazmas tam, kuris niekad jo nejuto. Įsivaizduokite, kad stovite priešais labai didelį mikrofoną koncerte, kai stimuliacija apima jus visą. Tai kažkas panašaus.

Tai nėra klitoriaus siurbtukas. Sona turi plokščią plokštelę viduje, kuri juda pirmyn ir atgal siųsdama rezonuojančias bangas į klitorį.

Kviečiame apžiūrėti, išsirinkti ir įsigyti mylimiausią klitorio stimuliatorių:

SONA

SONA Cruise

SONA 2

SONA 2 Cruise

Linkime geriausių orgazmų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras