Kokį vibratorių turi tavo kaimynė?

 
5 komentarai
Rasti tinkamą ir patinkantį sekso žaislą gali būti ne taip paprasta. Pasirinkimas itin didelis, skirtingų dydžių, formų ir funkcijų sekso prekės, kaip žinoti, ko tau reikia? Mes sudarėme penkioliktuką geriausiai perkamų vibratorių per pusę metų prekes.suaugusiems.lt. Juk taip įdomu pažiūrėti, ką perka mūsų kaimynai.

15 vieta. Nekaltas pasirinkimas – Vibruojanti antytė

Tikriausiai dėl mielos ir žaismingos išvaizdos taip mėgstamas ir perkamas mini vibratoriukas bus Jūsų geriausas draugas vonioje ir kiekvieną maudymąsi pavers nesibaigiančiu malonumu. Leiskite ančiuko uodegytei Jus pakutenti! Geriausias draugas, tinkantis meilės žaidimų įžangoms, klitorio sujaudinimui. Švelniai braukite per kaklą, krūtis, pilvą ir kitas jautrias kūno vietas. Puikiai tinka moterims, kurios nenori slėpti vibratoriaus po lova - antytė vienas iš labiausiai diskretiškų sekso žaislų.

 

14 vieta. Stimuliatorius Rožiniai Dantukai  - stipresniems pojūčiams.

Keturiolikta vieta taip pat atiteko erotinio masažo funkcijas atliekančiam žaisliukui. Su šiuo stimuliatoriumi orgazmas garantuotas. Ranka reguliuodamos spaudimą ir judesių kryptį bei greitį, patirsite neįtikėtiną malonumą. Dėl ypatingos formos, stimuliatoriaus kampą galima įvesti į vaginą ar analinę angą – įsiskverbimo gylis vos keli centimetrai, bet jų užteks, kad kūnas pradėtų virpėti.

 

13 vieta. Vibruojantis kiaušinis Pumpurėlis – švelnaus įsiskverbimo mėgėjoms

Mažas vibratorius tinkamas tiek išorinei, tiek vidinei stimuliacijai. Švelnus, bet galingas ir giliai įsiskverbiantis, patogiai valdomas bei itin malonaus paviršiaus. Keturių lygių vibracija patenkina kiekvienos poreikius. Puikiausiai tinka moterims, kurioms nepatinka didelių gabaritų vibratoriai, nes kiaušinėlio ilgis tik 5,5 cm, o skersmuo 3,5cm. Žaislo privalumas - atsparumas vandeniui, todėl malonumais galėsite mėgautis ir vonioje arba duše. Šiuo metu "Pumpurėliui" taikoma nuolaida ir už šią erotinę prekę mokėsite tik 59 Lt vietoj 131 Lt.

 

12 vieta. Jauki Klasika – mažasis draugas

Klasikos pasididžiavimas mini vibratorius - masažuoklis taip pat mėgstamas moterų, kurioms nepriimtini dideli žaislai. Tik 8 cm ilgio ir apie 2 - 2,5 cm skersmens, itin kokybiškas, klasikinis, pagamintas iš silikono, daugiafunkcinis, subtilus bei švelnus vibratorius gali lydėti Jus visur ir visada, taip pat ir vonioje ar duše. Tinka naudoti ir su partneriu, jei norisi dvigubo (galingesnio) įsiskverbimo, taip pat ir meilės įžangoms švelniai masažuojant jautriausias kūno vietas.  Į pakuotę įeina ir dailus juodas medžiaginis maišelis žaislo laikymui.

 

 

11 vieta. Klasika mini – Sidabrinė kulka

Klasikinės, kulką primenančios, formos, nedidelis, kompaktiškas, 12 cm ilgio ir 2,5 cm skersmens vibratorius turi net penkis vibravimo lygius - kiekvieną kartą paspaudus mygtuką, įsijungs vis kitokia vibracija, todėl norėdamos išjungti, paspausite ir palaikysite mygtuką ilgiau. Vibratorius atrodo lyg metalinis, yra žvilgus ir slidus, sušylantis ir prisitaikantis prie kūno temperatūros laikant rankose. Pagamintas iš ABS medžiagos (termoplastiko), pasižyminčios cheminiu atsparumu ir tvirtumu, suteikiančios gaminiui galingumo, kietumo, blizgesio, garantuojančios lengvą priežiūrą. Pasimėgaukite vienumoje arba leiskite partneriui pažinti Jūsų kūną šiuo, intensyvius pojūčius garantuojančiu, vibratoriumi.

 

10 vieta. Aksominė Rožė – dar vienas vibratorius iš klasikos serijos

Ne veltui klasika – daugeliui moterų priimtiniausias pasirinkimas – tiek apimtimi, ilgiu bei forma, galintis sukelti didžiausius orgazmus. Šis žaisliukas siekia 18 cm, yra 2 - 2,5 cm skersmens. Įmantrios formos ne visada gali tiek daug kiek šis vibratorius, kuris savo forma labiausiai primena žvakę. Pagamintas iš jau minėtos ABS medžiagos, tačiau visiškai kitokios išvaizdos nei Sidabrinė kulka - glotnus, švelnus, matinės spalvos. Taip pat atsparus vandeniui, lengvai valdomas, ypatingos priežiūros nereikalaujantis vibratorius. Be to, tai puikus kainos ir kokybės derinys!

 

 

9 vieta. Įmantri klasika -  Fantazijų Šalis

Svarbiausia šio vibratoriaus ypatybė – sraigtiniai sukiniai, kurie stimuliuoja vaginos sieneles, visus jautriausius ir maloniausius taškus. Ypač tinkamas klitorio, spenelių stimuliacijai, pažadinantis Jūsų G-tašką. Tai lyg mini laipteliai į devintą dangų, į kūniškų malonumų šalį. Ilgis patinka daugeliui moterų - vibratorius siekia 15 cm, būtent tiek, kiek moteriai komfortabiliausia, skersmuo taip pat neišgąsdins - 2,5 cm. Pagamintas iš silikono, todėl itin malonumus odai. Atsparumas vandeniui leis mėgautis malonumais vonioje. Kintanti vibracija užtikrins didžiausią palaimą.

 

 

 

8 vieta. Klasiką užbaigsime ypatingu vibratoriumi Lady Love

Ilgiu panašus į kitus klasikinius vibratorius, siekia 16,5 cm ilgį, tačiau nėra tokios aptakios formos kaip Aksominė Rožė bei nėra toks grublėtas kaip Fantazijų Šalis. Lengvai banguotas, švelnus, malonus liesti ir ne tik. Skersmuo nesiekia 2 cm, todėl vertinamas mėgstančių mažučius sekso žaisliukus, tinkamas meilės įžangoms, nereikalaujantis didelio lubrikacijos kiekio įvedimui. Vibracijos intensyvumas nėra reguliuojamas, tačiau ji pakankamai galinga, kad suprastumėte, kodėl šis vibratorius toks populiarus. Jūsų patogumui, taip pat atsparus vandeniui.

 

 

 

7 vieta. Realistiškas vibratorius – Slaptas Pažadas

Realistiški vibratoriai pasižymi ne tik natūralia išvaizda, bet ir ypatinga tekstūra, sukuriančia tikros varpos pojūčius. Slaptas pažadas yra vidutiniško ilgio - 16,5 cm, tačiau storesnis nei daugelis varpų, skersmuo siekia iki 4 cm. Vien liečiant ranka kūnu perbėgs malonūs šiurpuliukai, įsivaizduojant, ką patirsite. Nuotrauka negali perteikti to, ką gali šis aukščiausios kokybės vibratorius. Taip pat atsparus vandeniui, tinkamas naudoti duše. Turbūt, nieko stebėtino, kad moterys trokšta natūralių pojūčių!

 

6 vieta. Dvigubas malonumas – Piktasis triušiukas

Minkštas, tačiau tvirtas želinis paviršius, didele galvute, grublėtu pagrindu ir turintis "kiškutį" intensyviam klitorio stimuliavimui. Užsienyje jau išsikovoję savo rinkos dalį, o Lietuvoje dar tik atrandami dėl gebėjimo padovanoti itin stiprų orgazmą – ne tik klitorinį ar vaginalinį, bet ir abu vienu metu. Turime pabrėžti, kad ir vibruoja tiek pagrindas, tiek "kiškutis", o pasirinkimui turite net 10 vibracijos lygių. Su tokiu 17,8 cm ilgio vibratoriumi orgazmas garantuotas!

 

 

5 vieta. Analinei stimuliacijai – vibratorius Rodeo

O taip, nors niekas apie tai nekalba, bet tai daro ir tą patvirtina aukšta 5 vieta! Siauras, 1 - 2,5 cm skersmens, todėl tinkamas pradedantiems, tačiau ilgas, iki 20 cm, pasiekiantis tiek, kiek norisi Jums. Šį žaislą derinkite su vaginaline sueitimi arba klitorio stimuliacija, didesniam malonumui. Slidus, minkštas, populiariausias žaislas analiniam seksui. Tačiau nepamirškite, kad analiniam stimuliavimui privalomi analiniai lubrikantai, kurie ne tik apsaugos nuo susižalojimo, bet ir užtikrins didžiausią malonumą. Netikėti atradimai drąsiems, ieškantiems naujų pojūčių vyrams ir moterims!

 

 

4 vieta. Analinei arba vaginalinei stimuliacijai – Saldi Realybė

Natūraliai atrodantis vibratorius pritaikytas dvejopam malonumui - tiek vaginalinei, tiek analinei stimuliacijai. Ilgas, siekia 19,5 cm, siauras, tik 2,5 cm skersmens, maža galvute, su kraujagyslių imitacijomis. Tvirtas, standus, nes pagamintas iš PVC medžiagos, taip pat pasižyminčios ir geromis terminėmis savybėmis, atsparumu, nedegumu. Itin popoliarus dėl daugiafunkcinio panaudojimo, aukštos kokybės ir kainos. Galinga kintanti vibracija šį žaislą paverčia neabejotinu lyderiu renkantis tokio tipo vibratorių. Vibratorius nėra atsparus vandeniui, todėl venkite kontakto su juo, valymui naudokite specialias servetėles.

 

 

 

3 vieta. G taško paieškoms – vibratorius Harmonija

Trečia vieta rodo, kad vis daugiau moterų ieško savojo G-taško. Šis vibratorius tam ir skirtas – ilgas - 18 cm, plonas - iki 2 cm skersmens, kiaušinėlio formos galu – kad G-taškas neliktų nesurastas. Stilingas, subtilus, kokybiškas žaislas gera kaina. Slidaus, blizgaus paviršiaus, atsparus vandeniui, daugiafuncinis vibratorius dar nepažintam malonumui. Tokie g-taškui skirti žaislai gali Jus ir nustebinti - didžiausia tikimybė patirti moterišką ejakuliaciją! Labai tinkamas žaislas paįvairinti seksą poroje ir taip sustiprinti patiriamus pojūčius. Pagamintas iš ABS medžiagos, pasižyminčios cheminiu atsparumu ir tvirtumu, suteikiančios gaminiui galingumo, kietumo, blizgesio, garantuojančios lengvą priežiūrą.

 

 

 

2 vieta. Klitoriui ir G-taškui – Rožinis Šedevras

Vienas iš geriausiai vertinamų ir perkamų pačios aukščiausios klasės vibratorių. Vertas antros, neabejotinai ir pirmos vietos pozicijų. Lengvai valdomas, puikiai atrodantis ir sukeliantis nepamirštamus pojūčius. Puiki dovana sau ar mylimai moteriai! 8 vibravimo intensyvumo režimai, valdomi vienu paspaudimu. 16 cm ilgio, 2,5-4 cm skersmens. Atsparus vandeniui, todėl galima naudoti ir duše. 80 laipsnių išlenkimas leidžia stimuliuoti tiek G tašką, tiek klitorį vienu metu.

 

 

1 vieta. XXL draugas – vibratorius Patikimas draugas

Norite didelių apimčių vibratoriaus? Patikimas draugas bus geriausias pasirinkimas! Itin ilgas - 23 cm ir storas, net iki 5 cm skersmens, natūraliai atrodantis vibratorius pranoks bet kurią varpą! Pirma vieta įrodo, kad moterims vis dėlto svarbus dydis. Šis vibratorius pagamintas iš minkštos želinės medžiagos, tačiau labai tvirtas, kietas, galingas žaislas, su reguliuojamu vibravimo intensyvumu. Kad patirtumėte maksimalų malonumą, venkite skubaus vibratoriaus įvedimo, leiskite sau susijaudinti, nepamirškite naudoti vaginalinių lubrikantų.

 

 

Svarbu! Atsparios vandeniui sekso prekės suteikia galimybę naudoti jas duše, plauti vandens srove, tačiau venkite nardinimo po vandeniu, gerai užsukite, uždarykite dangtelį, kad vandens nepatektų į vidų, nelaikykite drėgnoje vietoje ir laikykitės kitų saugumo reikalavimų.

 

Rekomenduojame ir patariame! Didžiausiam malonumui pasiekti, kartu su sekso prekėmis naudokite lubrikantus .

 
Komentarai (5)
Mane tai merginos jaudina labiau:)
Mano kaimynė turi spalvotą, o jūsų kokį?
man geriausi rabbit vibratoriai!
kaip graziai atrodo slaptas pazadas.... siaip net susijaudinau i juos beziuredama ir galvodama, ka galima isdarinet su jais :)
Pati turiu patikima drauga!!!!! negaliu atsidziaugti. Galiu pasakyti, akd prie sex zaislu priprantama :D
Naujas komentaras