LELO sukūrė naujos kartos prezervatyvą

LELO-HEX-Condom-6.jpg
 
Švedų kompanija LELO, garsėjanti aukštos kokybės ir modernaus dizaino vibratoriais, sukūrė tai, apie ką svajoja daugelis – naujos kartos prezervatyvą, kuris garantuos dar geresnę apsaugą nuo nepageidaujamo nėštumo ar lytiškai plintančių ligų. Į rinką ateina prezervatyvas LELO Hex –sunkiai pažeidžiamą prezervatyvą.

Jau liepos viduryje pasirodė pirmieji pranešimai apie „naujo dizaino prezervatyvą“, kuris, pasak marketingo vadovo Steve‘o Thomsono, privers žmones pamiršti visus nusistatymus prieš mums jau įprastą prezervatyvą.

Kuo jis toks ypatingas?  

Kaip rašė internetinis portalas health.com, naujos kartos prezervatyvo kūrėjams buvo svarbu pakeisti ne medžiagą, iš kurios jis yra gaminamas, bet jo struktūrą. LELO įkūrėją Filipą Sedicą įkvėpė grafenas – ploniausia dirbtiniu būdu gauta medžiaga, sudaryta iš vieno sluoksnio anglies atomų, išsidėsčiusių šešiakampėje gardelėje.
 

Jie neįtikėtinai ploni

LELO Hex prezervatyvai išsiskirs ne tik šiuolaikiška struktūra, bet ir dizainu. Kaip teigia gamintojai, Hex prezervatyvai ypač ploni, todėl neteks nerimauti dėl pasikeitusios sekso kokybės. 
 


Jie sugriaus visus pasiteisinimus

Prezervatyvai yra viena iš geriausių priemonių bandant išvengti lytiškai plintančių ligų. Jūsų partneris kiekvieną kartą nenoriai sutinka naudoti prezervatyvą teisindamasis, kad „tai nužudo malonumą“? Kaip teigia Hex prezervatyvo kūrėjai, dabar jūsų partneris turės labiau pasistengti sukurdamas dar vieną pasiteisinimą, nes LELO Hex ne tik apsaugos nuo LPL, bet ir leis jums pasiekti dar neatrastus malonumo lygius. 
 

Prezervatyvai iš latekso

Dabar turėtų suklusti lateksui alergiški asmenys – pirmieji prezervatyvai bus gaminami iš latekso, bet gamintojai žada, kad ateityje bus sukurta speciali linija alergiškiems asmenims.

Sudomino šis išradimas? Nekantriausiems turėtų suklusti – jau rugpjūčio mėnesį šie prezervatyvai pasirodys prekyboje.

 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras