Lubrikantai

pexels-photo-5915399.jpeg
 
3 komentarai
Lubrikantai – bene vienas svarbiausių akcentų sekso metu. Juk natūralus drėgnumo pojūtis, ypač svarbus, o lubrikantai ne tik palengvina trintį, bet ir daro seksą kur kas kokybiškesnį. Daugeliu atveju jie sustiprina pojūčius, palengvina įsiskverbimą ir suteikia daugiau malonumo.

Net jei susijaudinti pavyksta pakankamai, kai kuriais atvejais lubrikantai būtini. Pavyzdžiui meilės žaidimais užsiimant duše ar analinio sekso metu. Lubrikantų rūšių tiek daug, jog visai nenuostabu, kad jų gausa gali ne juokais apsukti galvą. Todėl ar žinote, kaip išsirinkti tinkamą lubrikantą? Visų pirma, reikėtų įsidėmėti, jog lubrikantai skirstomi pagal sudėtį bei naudojimo paskirtį.

Lubrikantų rūšys

Populiariausi, žinoma, vandens pagrindo, tinkami naudoti visais atvejais bei su visais sekso žaisliukais ir prezervatyvais. Nesukelia alergijos ar kitų nemalonių pojūčių, itin lengvai nuvalomi, nepaliekantys dėmių. Tiesa, vandens pagrindo lubrikantai greičiau išdžiūsta, todėl prireiks šiek tiek didesnio jo kiekio arba papildomo drėkinimo.

Aliejaus pagrindo lubrikantai išlieka dar ilgiau nei vandens pagrindo ir dažnai būna pagaminti iš natūralių sudedamųjų dalių. Vienas minusas – ši priemonė negarantuoja saugaus sekso, todėl, kad su prezervatyvais naudoti yra dažniausiai netinkami. Paprastai, aliejaus pagrindo lubrikantus geriausia masturbacijos metu naudoti vyrams, ji padės išvengti nutrynimo, o pojūčiai bus žymiai malonesni. Po to aliejaus pagrindo lubrikanto nepamirškite nuplauti muilu ir vandeniu, priešingu atveju ant drabužių ar kitų audinių gali likti dėmių.

Silikoniniai lubrikantai – ilgiausiai išsilaikantys, todėl nepamainomi užsiimant seksu vonioje. Tiesa, juos nuvalysite sunkiau nei vandens pagrindo lubrikantus, todėl nepamirškite muilo ar kitos prausimosi priemonės. Renkantis silikono pagrindo lubrikantą atkreipkite dėmesį, kad jo naudoti nevalia su sekso žaisliukais, pagamintais iš analogiškos medžiagos, nes galite pažeisti jų paviršių.

Lubrikantai gali būti skirstomi į vaginalinius, analinius ir oralinius

Vaginaliniai – universaliausi, dažniausiai bekvapiai ir bespalviai (nors kai kurie gali būti ir su kvapu). Tinkami ir analiniam seksui, tik reikės šiek tiek didesnio jo kiekio.

Analiniai – garantuoja stiprų ir ilgalaikį drėkinimą, todėl dažniausiai pagaminti silikono pagrindu. Žinoma, mėgstantys natūralumą, gali rinktis ir vandens pagrindo lubrikantus, tereikės užtepti didesnį jo kiekį.

Oraliniai – įvairiausių skonių ir kvapų įvairovė. Tinkami naudoti ne tik oralinio, tačiau ir vaginalinio sekso metu.

Dar keli patarimai

Naudojant lubrikantą ne tik sukursite natūralų drėgmės pojūtį, tačiau seksualinis gyvenimas taps šimtąkart kokybiškesnis. Pavyzdžiui:

  • Jei mylimąjį gamta apdovanojo itin dideliu pasididžiavimu – lubrikantas palengvins jo partnerės dalią, kuri sekso metu nejaus diskomforto.
  • Lubrikantas užkirs kelią galimoms infekcijoms. Trintis padidina vaginos temperatūrą, todėl ši vieta tampa itin palankia terpe veistis mikrobams, o kai nelieka nemalonios trinties, sumažėja vaginos sienelių pažeidimo rizika.
  • Mažesnė trintis – mažesnė nėštumo rizika. Todėl jei norite to išvengti, lubrikantas tikrai pravers. Be to, sekso metu suplyšęs prezervatyvas ne juokais sunerimti priverčia abu partnerius, todėl lubrikantas ne tik pagerins sekso kokybę, tačiau padės išvengti nereikalingo streso.
 
Komentarai (3)
Mane veza lubrikantai
Pries seksa reike padaryt gera kunilinga ir tas lubrikantas supelis spinteleje nerekalingas. Ir isvis nemegstu june bent tas diurekso intens ar kaip ten jis kai ryte pirsciukais zmona prikelt malonei noriu
Man tai patinka
Naujas komentaras