Makšties rutuliukai: malonu ir sveika

6935-Kegel_balls-1296x728-header(1).jpg
 
Makšties rutuliukų naudojimo paslaptys buvo saugomos dar imperatorių laikais, o jais naudotis buvo apmokomos Romos imperatorių sugulovės. Daugelis moterų mokančių elgtis su šiais daikčiukais turėjo labai gerą sveikatą ir net vėlyvame amžiuje galėjo mėgautis kokybišku seksu.

Imperatorių meilužės stebuklingus kamuoliukus naudodavo mylintis su imperatoriumi, o Japonijoje šias paslaptis žinojo tik geišos. Tad vaginalinių rutuliukų naudojimas buvo ir yra malonus ne tik moterims, bet ir vyrams, kadangi jie gerina makšties raumenų darbą, kas užtikrina didesnį varpos suspaudimą lytinių santykių metu. Šiandien, sekso žaislų pramonė siūlo platų makšties kamuoliukų asortimentą. Tad kiekviena moteris išsirinks sau tinkantį  ir patinkantį žaisliuką.

Vaginos raumenų treniruotei ir ligų profilaktikai 

Kaip ir minėjome, vaginos kamuoliukai pagerina makšties raumenų darbą. Jie niekuo nenusileidžia (ar yra pranašesni) už Kėgelio pratimus. Šių kamuoliukų pranašumas tas, jog jie sugeba pasiekti taip vadinamąją “mirties zoną”. Tai zona, kuri nėra pasiekiama net intymiausių santykių metu, o makšties kamuoliukai leidžia tai padaryti, nes suintensyvina moters lyties organų kraujotakos veiklą ir sumažina stangaciją (gleivių patekimą į šlapimą), ko pasekoje galima išvengti nemažai ligų, susijusių su šlapimo nelaikymu, dubens organų uždegimu ar net inkstų akmenlige.

Makšties kamuoliukų įvairovė

Makšties rutuliukų būną pačių įvairiausių dydžių bei formų. Įprastai kamuoliukų skersmuo siekia 3,5 cm, bet taip pat galima pasirinkti ir mažesnius, nuo 1,9 cm iki 3 cm skersmens. Šie įvairių dydžių kamuoliukai gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų – metalo, plastiko, stiklo, medicininės gumos.  

Taip pat vaginos kamuoliukai gali skirtis ne tik dydžiu, medžiaga iš kurios jie pagaminti, bet ir grublėtumu bei  savo fizinėmis savybėmis. Jie gali būti lygūs, grublėti ar kitokio paviršiaus, o taip pat kai kurių rutuliukų viduje gali būti įdėti svertiniai (papildomi metaliniai kamuoliukai viduje), kad pojūčiai būtų dar intensyvesni.

Kaip pasirinkti?

Prieš įsigyjant vaginos kamuoliukus, pirmiausia turite nuspręsti, kokiam tikslui  juos perkate.

Formai atgauti. Jeigu jaučiate, kad makšties raumenys yra nusilpę (ypač tai aktualu po gimdymo) rekomenduojama rinktis didesnius kamuoliukus su grublėtesniu paviršiumi. Grublėti kamuoliukai lengviau išsilaiko makštyje, todėl iš pradžių išmoksite geriau jausti pačius makšties raumenis, o vėliau galėsite nesunkiai kontroliuoti raumenų darbą. Šiuo atveju puikiai tiks ir rutuliukai treneriai. Jie padės susigrąžinti norimą formą gimdžiusioms moterims ir leis mėgautis stipresniais pojūčiais sekso metu tiek vyrui, tiek moteriai. Kai sustiprinsite vaginos raumenukus, vėliau vertėtų pagalvoti ir apie svertinius ar kitus šio tipo žaisliukus.

Daugiau malonių akimirkų. Jei jūsų vaginos raumenys dirba kuo puikiausiai, tačiau siekiate dar daugiau pojūčių sekso metu, rekomenduojama naudoti rutuliukus su metaliniais kamuoliukais jų viduje. Šie laisvai judėdami sukels malonius virpesius ir taip stimuliuos reikiamus vaginos taškus. Taip pat svertiniai kamuoliukai kuo puikiausiai atliks ir Kegelio pratimų funkciją.

Masturbacija duše ar vonioje. Mėgstančios save pamaloninti  duše ar vonioje tikrai nesuklys pasirinkusios stiklinius kamuoliukus. Kaip ir visi makšties rutuliukai, taip ir šie stiklo žaisliukai yra skirti vaginalinei stimuliacijai bei  makšties raumenų darbui pagerinti. Esminis skirtumas kuo stikliniai kamuoliukai skiriasi nuo kitų - stiklo rutuliukus galima šildyti ar šaldyti. Tai suteiks aštrių pojūčių kiekvienai damai.

Naujų potyrių vergėms. Na, o jeigu trokštate išbandyti kažką  naują ir esate nieko prieš vibruojančius virpesius, vertėtų save nudžiuginti Geišos kamuoliukais su nuotoliniu pulteliu. Šių kamuoliukų pagalba seksas bus dar karštesnis, dar griausmingesnis. Galite pultelio estafetę perduoti partneriui ir kuomet mažiausiai tikėsitės, Jūsų kūną užvaldys orgazmo džiaugsmas.

Kaip naudotis?

Svarbu, kad prieš naudojant kamuoliukus pirmą kartą būtų naudojamas antiseptinis tirpalas. Po to sekso žaisliukus gerai nuplaukite muilu ir šiltu vandeniu.

Prieš naudojimą, kamuoliukus patepkite nedideliu kiekiu lubrikanto.

Gulint arba pusiau vertikalioje padėtyje įsidėkite kamuoliukus į makštį. Tada atsistokite ir stenkitės tam tikrą laiką išlaikyti kamuoliukus viduje (iš pradžių pakaks vienos minutes, o po to trukmės laiką ilginkite nuo 15 - 30 minučių).

Vėliau, kai išlavinsite kamuoliukų judėjimo meną makštyje, šie žaisliukai galės tapti puikiais kompanionais sportuojant, vaikštant ir net mylintis.

Įspėjimas. Jeigu jus dažnai kankina įvairios kilmės makšties infekcijos, prieš pradedant naudoti šiuos sekso žaislus rekomenduojama pasitarti su savo ginekologu.

Šie maži apvalūs rutuliukai leis kiekvienai moteriai pasijusti tikra Geiša, o  santykiai su partneriu taps kur kas artimesni, glaudesni ir intymesni. Laikas patirti neapsakomą malonumą iš naujo. Vėl ir vėl...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras