Naujoji karta: futuristiniai sekso žaislai

uhhh.jpg
 
Per pastaruosius kelerius metus sekso pasaulyje tapo labai populiari media tema - pasauliniai leidiniai įvairiais būdais ieško G taško, o mokslininkai analizuoja porno pramonę. Tačiau tuo pat metu, mūsų šalyje, vyksta atvirkštinis procesas. Panašu, jog lytinis švietimas labiau primena "sausas" pamokas, o apie seksualinio gyvenimo įvairovę verčiau neprasitarti, juk visa tai daro "žalingą" įtaką vaikams. Į žalingas tendencijas mes atsakome per pažangos ir malonumų prizmę! Tai kas malonu, gali būti labai modernu, žavinga, saugu bei estetiška!


Fun Factory Mr. Pink

Karimas - labai gerai žinoma pramoninio dizaino figūra, kuri įprastai stebina visus savo ekstravagantiškomis formomis ir neįprastu prisitaikymu įvairiose srityse. Ką gi, šiuo metu ši moderni figūra  pretenduoja ir į seksualinę erdvę. Jei vis dar sunku suprasti, kokia yra šio daikčiuko paskirtis, pasufleruosime, tai švelnus bei glotnus dildo, suteikiantis ypatingų pojūčių tiek viduje, tiek išorėje.
Lelo  Ora

Oralinio sekso stimuliatorius. Nebūtina nieko išvesti iš kelio tam, kad pasimėgauti tikrais kunilingo prisilietimais. Glotnus  ir šiek tiek futuristinis, minimalistinio dizaino, patogus ir labai galingas klitorio stimuliatorius Lelo Ora.


Fun Factory Cobra 2

Naujos kartos masturbatorius. Apskritai, viskas yra paprasta, tai žaislas vyrams. Tačiau masturbatorius turi išskirtinį bruožą, jis suvienija komfortą ir malonumą. Yprasti masturbatoriai sukurti taip, jog Jums vistiek tenka atlikti veiksmą "aukštyn-žemyn", tačiau šio masturbatoriaus technologija visiškai skirtinga! Jis dviejų motorų pagalba audrina jautriausią penio dalį - galvutę ir apatinę dalį, t.y. suteikiamas panašaus tipo malonumas, kokį patiria moterys klitorio stimuliacijos metu!
Lelo  Soraya

Jis stimuliuoja klitorį ir vidinę makšties sienelę. Paprasta sistemos konfiguracija, tačiau yra daugiafunkcis. Glotnus lyg oda ir sukelia abiejų tipų orgazmus.Vibease

Vibease yra pirmasis pasaulyje nešiojamas makštyje mini vibratorius, kuris leidžia poroms išlaikyti intymumą bet kur ir bet kada. Sukurtas remiantis revoliucine technologija, siekiant suteikti moterims aukščiausio lygio malonumą.  Kaip manote jūs, ar įmanoma išsaugoti meilę per atstumą?Fun Factory Duke


Kitas ekstravagantiškas dalykas vyrams, kuris kalba apie šį tą daugiau nei parašyta mokyklinio lygio brošiūruose  ar biologijos vadovėliuose. Šis daikčiukas stimuliuoja P - zoną ir idealiai prisitaiko prie vyro anatominių savybių. Be abejonės, tai vienas įdomiausių ir unikaliausių FUN FACTORY gaminių.
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras