Penio "pagerinimai"

penis.jpg
 
Penio dydis gal ir ne problema, tačiau jeigu moterys turi galimybę turėti didesnes krūtis, kodėl vyrai negali pasiilginti varpos? Gali! Varpos ilginimo įrankiai - puikus pasirinkimas.

Penio ilgintuvai skirti ne tik pasididžiavimą padidinti norintiems vyrams, bet taip moterims, dievinančioms gilaus įsiskverbimo pojūčius. Penio ilgintuvai būna dviejų rūšių: pritvirtinami virvutės pagalba ir tiesiog užmaunami. Pirmieji – tuščiaviduriai, standūs arba pusiau standūs „vamzdeliai“, dedami ant penio erekcijos metu. Užrišama ant juosmens virvutė tiesiog prilaiko ilgintuvą. Užmaunami ilgintuvai panašūs į prezervatyvus, tik ties galvute turi keletą centimetrų kur kas storesnės medžiagos. Tai – dar vienas puikus meilės žaislas, puikiai tinkamas papildomai stimuliacijai lūpomis ar liežuviu.


Ilgintuvai labai paveikia varpos jautrumą – jausmas panašus, kaip dėvint keturis ar penkis prezervatyvus. Nors ilgintuvas apima visą varpą, yra pakankamai storas – jis nėra laikomas priemone, apsaugančia nuo lytiškai plintančių ligų ar nėštumo, tad rekomenduojama po ilgintuvu su virvutėmis užsidėti prezervatyvą. Jei naudojate ilgintuvą be virvučių – prezervatyvą dėti turėtumėte ant jo.

 

Ypatingo rūpesčio ir atsargumo reikia naudojant želinį, silikoninį ar guminį ilgintuvą – įplyšimas gali būti labai skausmingas. Taip pat svarbu nepamiršti, jog aliejaus pagrindo lubrikantai, vazelinas neturėtų būti naudojama kartu su guminiais, lateksiniais ar odą imituojančiais daiktais.Tuo tarpu silikono pagrindu sukurti lubrikantai negali būti naudojami su silikoniniais žaisliukais. Pasirinkus netinkamą priemonę penio ilgintuvas gali greitai nusidėvėti ar net tapti apskritai nebenaudojamu. Beje, viskas, ko reikia ilgintuvo valymui – tai vanduo ir truputis muilo.

 

Šie ekstravagantiški žaisliukai gali iš tiesų paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Ilgintuvas padidina tiek penio ilgį, tiek plotį – tai (kartu su įvairiais žaisliukų paviršiais) padeda atrasti naujus pojūčius. Jei vyras mano, jog sumažėjęs jautrumas lems mažesnį malonumą – iš pradžių galite pabandyti kiek vibruojantį penio ilgintuvą – nepakartojamas malonumas (abiems!) garantuotas. Beje, moterys turėtų priminti partneriui, jog noras išbandyti šį žaisliuką – ne dėl prasto sekso su esamu. Tai tiesiog puikus būdas atrasti naujas seksualinio malonumo aukštumas!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras