Peršviečiamas stebuklas – neaprėpiamas “O”

OMfinpr1BRBTt3x1I0kGFQ-wide.jpg
 
Tikriausiai nei vienai svajonei išsipildyti nėra taip paprasta, kaip patirti tą neapsakomą “O”. Tad siūlome ne tik svajoti, bet ir įgyvendinti pačias paprasčiausias, tačiau bene maloniausias savo fantazijas!

Nauji potyriai

Į atšaldytą vandenį kelioms valandoms įdėkite stiklinį falą (esant žiemai šį žaisliuką trumpam galite nunešti į balkoną). O kas tada? Jei mėgstate šaldantį masažą, šis krištolinis daiktas puikiai tam tiks. Žinoma, išbandyti atšaldytą falą galite ir pagal jo paskirtį. Taip pat galite stiklinį  imitatorių naudoti ir šildomam poveikiui. Tuomet šį žaislą palaikykite karštame vandenyje ir netrukus išbandykite masturbuojantis. Galbūt visa tai norėsite išbandyti tiesiog vonioje. Tad tikėtina, kad po tokio seksperimento vonios teikiamais malonumais mėgausitės kur kas dažniau.

Stiklinio falo privalumai

Vien pamačius stiklinį dildo (falo imitatorių) galima sulaikyti kvėpavimą. Daugelis šių žaislų turi išskirtinį dizainą. Tad kiekviena mergina ar moteris išsirinks sau patinkantį falą pagal savo skonį ir pageidavimus.

Šį krištolinį žaislą yra labai paprasta prižiūrėti. Jam nereikia ypatingos priežiūros ir specialių laikymo sąlygų. Tiesiog laikykitės higienos, falo imitatorių nuprauskite ir mėgaukitės.

Kitas šio elegantiško daikto  privalumas tas, jog jis puikiai tiks į alergijas linkusioms moterims ir merginoms. Nemaža dalis moterų nepagrįstai bijo, jog stiklinis imitatorius bus nesaugus. Tačiau yra priešingai, stiklas yra ta medžiaga, kuri retai  kada sukelia organizmo alergines reakcijas, o jei norite būti  užtikrinta, kad prekė  bus saugi, galite rinktis pačius naujausius antialergiškus stiklo žaislus. 

Įvairiausios formos individualioms užgaidoms

Kiekviena dailiosios lyties atstovė žino  koks penis ją labiausiai jaudina. Gal kiek lenktas ar status kaip stulpas, o gal mėgstate kai jūsų partneris naudoja varpos žiedą, penio antgalį ir kitaip paįvairina intymius reikaliukus lovoje. Na, o ką daryti jei vyro reikiamu momentu tiesiog nėra? Šiuolaikiniai stikliniai falo imitatoriai gali būti grublėti, su didesne ar mažesne galvute, kiek  lenkti ir statūs. Vien mintis apie tokią krištolinę vyriško pasididžiavimo formą sujaudina ir nuteikia patiems intymiausiems žaidimams. 

Ne tik falas, bet ir kitas galas

Bandžiusios analinius kaiščius tikrai žino koks nepakartojamas „O“ gali aplankyti. Tad medicininio silikono ar kitos medžiagos analiniai kaiščiai tikrai dar ne viskas. Išbandykite stiklinius žaisliukus analiniai stimuliacijai pasiekti ir patirkite vedantį iš proto orgazmą. Juk visai kaip ir stiklinius falo imitatorius, taip ir stiklinius analinio sekso stimuliatorius galima šildyti bei šaldyti.

Pasinerk į tikrą ekstazę ir patirk neaprėpiamą malonumą!
 

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras