Pirmasis sekso žaisliukas

1(7).jpg
 
8 komentarai
Sekso prekių pramonė – jau nemaža ir dar auganti. Štai keletas priežasčių, kodėl verta įsigyti keletą suaugusiems skirtų žaisliukų:
  1. Žaisliukai gali tam tikra prasme pakeisti partnerį, kai jo nėra ar tenka ilgai nesimatyti. Tam moterys dažniausiai renkasi vibratorius, o vyrai didelį malonumą suteikiančius žaisliukus masturbatorius.
  2. Tai puikus būdas pasimėgauti stimuliacija, kurią sunku pasiekti sekso metu.
  3. Galimybė pasiekti jautrius taškelius, kurių partneris negali (ar nenori) pasiekti. Pavyzdžiui, analiniai žaisliukai...
  4. Žaisliukai pasitarnauja situacijoje, kai vienas partneris reikalauja daugiau dėmesio, nei kitas gali duoti (daugialypis orgazmas – nepakartojama!).
  5. Nepamainoma, kai „labai norisi“, o partneriui – toli gražu...
  6. Naudinga sveikatai! Orgazmas padeda numalšinti stresą, įtampą; tai puikus būdas pradėti žvalią dieną ar nusiraminti prieš miegą...  Susidorojus su seksualinio nusivylimo keliamomis problemomis žmonėms lengviau susidoroja ir su kitais sunkumais. Beje, išvykus partneriui ar apskritai jo neturint, tai puiki išeitis pasitenkinti nerizikuojant neištikimybe ar galimybe užsikrėsti, pasimylėjus su bare sutiktu priešingos lyties atstovu.

Pamaloninti moterį

Klitoriaus stimuliacija

Daugelis moterų negali pajusti orgazmo be klitorio stimuliavimo; vaginalinės sueities pozos dažniausiai nesuteikia šios stimuliacijos pakankamai. Žaisliukai gali suteikti ir papildomų pojūčių, panašių į juntamus oralinio sekso ar prisilietimų metu. Ko gero visos, kurioms teko naudotis vibratoriumi, patvirtins, kad šio žaisliuko dovanojamas malonumas – intensyviausias. Beveik visi vibratoriai turi vibracijos intensyvumo reguliavimą, tad kiekviena trokštamų pojūčių stiprumą gali prisitaikyti sau. Beje, vibratoriaus dėka orgazmą pasiekti galima vos per keletą minučių! Moters klitoriui labiausiai "patinka" vibruojantys varpos žiedai (jei mylimasi su partneriu)

Daugialypis orgazmas

Pabandžiusios pasimėgauti vibratoriumi moterys netrukus atranda ir daugialypio orgazmo džiaugsmus. Priklausomai nuo žaisliuko universalumo, įvairialypiškumo, galima pasiekti daugybę orgazmo rūšių. Vaginalinis orgazmas iš tiesų skiriasi nuo klitorinio, šis – nuo analinio. Vibratorius tenkins jus taip ilgai, kaip to norėsite – galite visus minėtus orgazmus patirti per vieną vakarą! Ir net vienu metu... 

Šiek tiek pagalbos

Kai kurios moterys trokšta švelnios stimuliacijos, trunkančios ilgą laiką – tik taip jos gali pasiekti kulminaciją. Tuo tarpu daugybė vyrų negali to daryti ilgai vienos sueities metu. Ar nebūtų šaunu turėti žaisliuką, padedantį išlaikyti susijaudinimą tuo metu, kai partneris ilsisi prieš dar vieną sueitį? Nesvarbu, ar vibratoriumi pasinaudosite susijaudinimo palaikymui, ar orgazmo pasiekimui – puiki seksualinė patirtis garantuota. Būsite patenkinta, o ir partneris nesijaus nepilnaverčiu dėl to, kad nepasiekėte didžiojo O. Toks streso panaikinimas naudingas abiems partneriams!

Patenkinti vyrą

Orgazmo sukūrimas

Vibruojantys žaisliukai orgazmą pasiekti padeda ir vyrams! Tereikia pridėti jį prie penio galvutės, sėklidžių ar prostatos liaukos (kur gaminasi spermos skystis). Šie orgazmai dažniausiai lengvai pasiekiami, intensyvūs ir gali būti daugialypiai. Įvairi (keleto vietų) stimuliacija gali dovanoti stipriosios lyties atstovui tokį malonumą, apie kokio egzistavimą anksčiau šis nė nenutuokė! Tam galima panaudoti švelnesnės vibracijos vibratorių.

Orgazmo patobulinimas

Nesvarbu, ar būnant vienam, ar su partnere, vibruojantis žaisliukas vyrui gali būti tarsi garnyras vietoj pagrindinio patiekalo. Tai gali patobulinti masturbaciją, oralinį seksą ir net sueitį. Pavyzdžiui, penio žiedai šiandien yra patobulinti – jie gali vibruoti, tokiu būdu ne tik stimuliuoja visą penį, bet ir suteikia daugiau malonumo partnerei. Nors daug stipriosios lyties atstovų baiminasi analinių žaidimų, prostatos liaukos stimuliacija gali dovanoti neeilinę, nuostabią seksualinę patirtį!

Erekcijos pasiekimas

Vyras patiria sunkumų dėl erekcijos? Yra būdų jam pagelbėti! Sekso žaisliukas gali tapti puikiu glamonių palydovu, net gali padėti pasiruošti tikram sekso maratonui...

Sekso žaisliuko išsirinkimas – labai individualus. Daiktas turi atitikti jūsų poreikius, svarbu neišsigąsti siūlomos įvairovės. Didelis ir galingas, mažas ir elegantiškas, norimo tipo, formos, kainos... nuspręskite, ko norite, išsirinkite ir mėgaukitės!

Suaugusiems.lt

Kur įsigyjate/įsigytumėte sekso žaislus?
 
Komentarai (8)
kaip tik - ne gana zait. poros lytinis aktas privalo buti kuo zaismingesnis, ivairesnis, kitaip greitai ateis rutina, vis reciau ir trumpiau truks lytinis artumas, o dar ir maziau malomumo teiks. esu uz zmones, kurie iesko iseiciu, nebijo naujoviu - nuo ivairiu pozu, idomesniu vietu iki sekso zaislu
Gana gal jau zaist? :)
reklama ne reklama, bet jei perku tai is tu, kurie tikrai ismano, o ne nueini i parduotuve! akcentuoju parduotuve ir paklausi, kam kas skirta arba pasakai, ko reikia ir guscioja paneles peciais, israusta ir nezino nei kas nei kur... tad as uz reklama, jei ji is zinanciu zmoniu
Nenoriu sudaryt sarkastiško įvaizdžio, (čiuju sudariau), aš už žaisliukus, beveik visus (60% pateisinu, likusius kitus 40% kiek mačiau tai privatūs poreikiai tikriausiai (pvz dėžė su vinim viduje, panelės galvai patalpint sekso metu)) :D kad ir kaip te bebūtų, aš už, svarbu kad išbandytumėte ir pirktumėte iš čia! :*
tik pirkite
Sekso zaisliukai labai paivairina meiles zaidimus, bet reikia iskart, kad abu partneriai butu ne senoviniai, o pasiruose naujovems :)
Sitie zaisliukai tikrai nepakeiciami abiems pusems - tiek vyrui, tiek ir zmonai. Zymiai maziau pagundu eiti i kaire, kai po ranka tai, ko reikia :)
žmona padovanojo masturbatorių (burnyte) prieš išvykstant dirbti į užsienį... iš pradžių juokiausi iš jos ir galvojau, kad šitos nesąmonės niekada nepanaudosiu, bet kai jau spaust pradėjo labai gerai padėjo :) kaip sakoma ir vilkas sotus ir avis sveika :)
Naujas komentaras