Pirmasis vizitas į sekso reikmenų parduotuvę

sparrow2.jpg
 
6 komentarai
Svajojate apie pikantišką sekso žaislą, tačiau skrandis iš nervų sustoja vien nuo minties, kad iš pradžių teks jį nusipirkti? Nusiraminkite ir atsipalaiduokite, nes iš tikrųjų nėra viskas taip baugu.

Nepatogumo jausmas kai kuriems žmonėms gali būti toks stiprus, kad jie taip visą gyvenimą niekada ir nenusipirktų to, apie ką nuolatos galvoja. Tačiau yra keli būdai, kurie šią baimę gali gerokai apmalšinti. Kokie jie?

  • Sekso žaislų pirkimas gali būti kur kas smagesnis, jeigu į šį žygį leisitės su savo antrąja puse. Galėsite ne tik pasidalinti nuomonėmis, požiūriais ar galiausiai išsirinkti pirkinį, bet ir drauge pakrizenti iš kartais itin keistų miegamojo palydovų. Be to, galbūt toks vizitas sekso reikmenų parduotuvėje pasufleruos naują idėją, kaip galite paįvairinti savo intymų gyvenimą.
  • Kyla klausimų? Nesijauskite nepatogiai ir klauskite. Jeigu pirktumėte bet kokį buitinį prietaisą, apie jį išsiaiškintumėte net pačias menkiausias ir nereikšmingiausias detales. O kodėl turėtų situacija pasikeisti, jeigu ketintumėte pirkti vibratorių? Apie tokį pirkinį klausimų iškiltų netgi daugiau. Reikia suprasti, kad, nors kai kuriuos klausimus užduoti ir nepatogu, tačiau ne jūs pirmas ir ne paskutinis tokių dalykų klausiate. Pardavėjai tikrai neišpūs burbulo dėl norimos sužinoti informacijos smulkmeniškumo, jūsų dėl jaudulio užsikertančio balso ar skruostus išmušusio raudonio. Sekso žaislai nėra pigūs, jie nepriimami atgal, todėl prieš perkant svarbu išsiaiškinti viską, kas domina.
  • Negalite susiturėti visa gerkle nenusijuokę? Net jeigu jums atrodo, kad viską jau esate kažkur matę, realybėje galite atrasti tokių sekso žaislų, kurie iš tikrųjų iš nuostabos atkabintų apatinį žandikaulį arba suteiktų gero juoko dozę. Tai natūralu, todėl savęs nevaldykite. Pardavėjai prie to pripratę ir tikrai niekas nežiūrės į jus kreivai. Elgtis šiek tiek subtiliau reikėtų nebent dėl kitų pirkėjų.
  • Jeigu vizitas į sekso prekių parduotuvę jums vis tiek kelia milžinišką nepatogumo jausmą arba norite visiškai apsaugoti savo privatumą – apsipirkinėkite internetu. Neretai taip net patogiau, nes galite skirti kiek tik norite laiko konkrečios prekės išsirinkimui, jos nuotraukų peržiūrinėjimui ar aprašymo analizavimui.
  • Vis tiek norite subtilųjį žaisliuką įsigyti realioje parduotuvėje, tačiau bijote netikėtai susitikti pažįstamų? Kaukės dėtis nebūtina – tiesiog apsipirkinėkite tokiu metu, kada tikimybė su kažkuo susidurti būtų mažiausiai. Tam tinkamiausias metas yra ankstūs savaitgalio rytai ar, pavyzdžiui, šeštadienio vakaras, kai visi žmonės veikiausiai ruošiasi savaitgalio linksmybėms, o ne vaikšto po sekso reikmenų parduotuves.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Mielai pabendrauciau Donata jei tau nieko pries isipareogoja... nes as taip pats trokstu ir buna maza...
sex`o as irgi beprotiskai noriu...dar nesu bandes tu `pagerintoju` , bet..gal man jie netgi butu kenksmingi?? Isproteciau besi....s?
kaip noriu sekso net degu noreciau susirasti koki nor bicia ir pasimileti taip kad net nepabuciau jo glebi jieskau tokio bet nerandu!!
ko nesamone. vis paivairina seksa.ne kiekviena diena naudojam su vyru, bet idomu ir su jais...
tai jo, naturaliai geriau :DD
Aj nežinau, man tai nesąmonė tie "žaisliukai".
Naujas komentaras