Populiariausi vibratoriai - "kiškučiai"

 
4 komentarai
Šį kartą papasakosime apie vibratorius, žinomus Rabbit vardu, išvertus iš anglų kalbos tai reiškia kiškutį, kuriuos „Seksas ir miestas“ išgarsino, o viso pasaulio moterys įvertino. Tokį vardą vibratoriai gavo dėl savo unikalios išvaizdos – atšakos klitorio stimuliavimui, kuri yra kiškučio pavidalo.

Kadangi rabbit vibratoriai stimuliuoja ne tik vaginą, bet ir klitorį, jie yra daugiafunkciniai, priklauso dvejopo veikimo vibratoriams, kurie kilo iš tolimosios Japonijos. Japonijoje buvo ir yra nelegalu gaminti sekso žaislus, kurie yra panašūs į genitalijas. Dėl to buvo pradėti gaminti vibratoriai, panašūs į vandens ar laukinės gamtos būtybes, įgyjantys egzotišką išvaizdą. Todėl rabbit vibratoriai taip pat netradiciškai atrodantys žaislai.

Rabbit vibratoriai daugybę metų jaudina moteris, priverčia virpėti iš malonumo, tačiau šie vibratoriai išpopuliarėjo ir tapo tokiais mėgstamais moterų tik dėl serialo „Seksas ir miestas“, kuriame drąsios ir seksualumu trykštančios moterys viename iš epizodų paminėjo šį sekso žaislą. Tuomet, dar dešimto dešimtmečio pabaigoje, seriale nuskambėjo dialogas, kuriame Keri teigia, jog vyro nepakeis joks vibruojantis prietaisas, Miranda paprieštarauja, kad, matyt, ji dar neišbandė rabbit vibratoriaus, o Samanta pasijuokia, kad jei jau ketinama pirkti vibratorių, geriau įsigyti pavadintą eržilu, o ne kiškiu. Tuo tarpu Šarlotę įkūnijanti Kristin Davis suvaidino priklausomybę nuo šio įmantriai atrodančio žaisliuko.

Rabbit vibratoriai yra efektyviausi, galbūt dėl to ir populiariausi vibratoriai visame pasaulyje. Su jais garantuojamas ne tik klitorinis orgazmas, kuris lengviausiai pasiekiamas ir patiriamas didžiosios dalies moterų, tačiau ir vaginalinis, kuris sekso metu ne visoms pasiekiamas bei įspūdingasis G-taško orgazmas, kurio metu galima ir moteriška ejakuliacija. Beje, su rabbit vibratoriumi galimas dvejopas klitorinis ir vaginalinis orgazmas vienu metu, kuris yra pats intensyviausias ir labiausiai vertinamas dailiosios lyties atstovių.

Kad įvertintumėte rabbit vibratorių privalumus ir pranašumą prieš kitus vibratorius, šiuo metu siūlome ypatingą vibratorių Mažąjį kiškutį už neįtikėtiną kainą. Vibratorius Mažasis kiškutis yra naujos kartos sekso žaislas, sukurtas visų moterų malonumui. Nedidelis, tinkantis pradedančioms seksualinį gyvenimą, nemėgstančioms didelių gabaritų, tačiau pakankamai galingas, kad būtų įvertintas ir turinčių patirtį moterų. Bendras vibratoriaus ilgis 21 cm, maksimalus įsiskverbimo gylis - 13 cm, skersmuo - 2 - 3,5 cm. Vibratorius pagamintas iš minkštos želinės medžiagos. Vibraciją valdo du slenkantys mygtukai - vienas reguliuoja vibratoriaus atšakos - kiškučio vibravimo intensyvumą, kad pasirinktumėte norimo stiprumo stimuliaciją klitoriui, kitas valdo vibratoriaus pagrindą, kurį sudaro nedidelė tikroviška galvutė ir žemiau jos esantys rutuliukai, suverti ant vertikalių metalinių strypelių. Įjungus vibratorių, galvutė švelniai banguoja aplink savo ašį, o rutuliukų juostelės sukasi ratu, taip sukeldamos maksimalų malonumą. Skoningas sekso žaislas atsparus vandeniui, todėl juo mėgautis galėsite ir duše.

Labai panašus į Mažąjį kiškutį yra ir kitas rabbit vibratorius Alisos triušiukas, kurio pagrindinis skirtumas yra tas, kad ties vibratoriaus pagrindu esantys 24 rutuliukai nėra sujungti ant strypo, o juda laisvai, sukurdami įvairesnę stimuliaciją G-taškui.  Tačiau dydis panašus tiek ilgiu, tiek apimtimi, jo galvutė taip pat švelniai banguoja apie savo ašį, kiškutis pagal Jūsų pageidavimus stimuliuoja klitorį. Nuostabu yra tai, kad rabbit vibratoriai turi du mygtukus valdymui, Jūs galite pasirinkti, ar norite tiek vaginos, tiek klitorio stimuliavimo, o gal tik klitorio arba tik vaginos. Visi rabbit vibratoriai turi bent kelis vibravimo režimus, nuo paties švelniausio, masažuojančio, iki intensyviai vibruojančio ar pulsuojančio skirtingais ritmais. Dėmesio! Kiškučiai smagiai karpo ausytėmis, judina rankytes, šoka visu kūnu.

Ne visi rabbit vibratoriai turi viduje rutuliukus. Vienas tokių yra Piktasis triušiukas, pasižymintis šiek tiek didesne apimtimi (skersmuo siekia 4 cm) bei gilesniu įsiskverbimu – 14 cm. Glotni želinė medžiaga garantuoja lengvą slydimą, horizontalūs ruoželiai ties pagrindu atstoja rutuliukus, jo galvutė nesisuka apie savo ašį, tačiau atšaka – kiškutis yra ypatingai galinga, sukurta stipriam klitorio stimuliavimui, labiausiai tinkantis moterims, kurioms svarbiausias klitorinis orgazmas, nes visa vibracija sutelkta į kiškutį.

Panašaus įsiskverbimo ir apimties (14 cm įsiskverbimas, apie 4 cm skersmuo) yra ir vibratorius Ilgaausis, tačiau jo pagrindas labiau formuotas, apvalesnė galvutė, aplink kurią yra iškilę burbuliukai, papildomam stimuliavimui, rutuliukai ties pagrindu ne tik juda laisvai, bet ir sudaro didesnę apimtį ties jais, kad G-taškas būtų maksimaliai jaudinamas. Visa vibracija sutelkta į kiškutį ir į vibratoriaus pagrindą, kad labiausiai stimuliuotų klitorį, vaginos prieangį, G-tašką.

Purpurinis prisilietimas atstovauja rabbit vibratorius, kurie vietoj kiškučio turi kitokios formos atšaką klitorio stimuliavimui, labai panašų į aštuonkojo čiuptuvėlį. Tai ir didesnis žaislas, įsiskverbimo gylis 16 cm, skersmuo apie 3,5 cm. Rutuliukai sudaro didžiąją dalį vibratoriaus pagrindo, suverti ant strypelių ir sukasi ratu, klitorio stimuliacija kiek švelnesnė, pritaikyta moterims, kurios jautriau reaguoja į jo spaudimą.

Rabbit vibratorių atmaina, beveik niekuo neprimenantys rabbit vibratorių, naujos kartos, itin aukštos kokybės dvejopo veikimo vibratoriai, labiau panašūs į vandens ar laukinės gamtos būtybes. Tai įmantrios formos, fantaziją žadinatys, savotiški ir prabangūs žaislai. Kaip pavyzdį pateikiame Close2you firmos pasididžiavimą Egzotišką gėlę. Apvali, didoka galvutė puikiai stimuliuos G-tašką, šalia esantis lankstus atsikišimas masažuos klitorį. Riesta uodegėlė puikus puošybos elementas, tačiau, pasitelkus fantaziją, rasite, ką ir kaip su ja pakutenti. Itin aukštos kokybės vibratorius pagamintas iš silikono, be jokių kenksmingų cheminių medžiagų, neturi jokio kvapo, tylaus veikimo, atsparus vandeniui, kad galėtumėte mėgautis malonumu ir duše, net 8 skirtingi vibracijų ritmai, primenantys melodijas.  Šis nekaltas malonumas yra 22 cm ilgio ir 4 cm skersmens.

Taigi, po netradicine skirtingų rabbit vibratorių išvaizda slypi daugiafunkcinis ir neįtikėtinas malonumas, kurį pasirinko nemažai moterų pasaulyje. Gal Jūs viena iš tų moterų?

Primename ir rekomenduojame, kad visi sekso žaislai, ypač didesnių apimčių vibratoriai turėtų būti naudojami su lubrikantais. Taip patirsite didesnį malonumą ir užkirsite kelią diskomfortui ar susižeidimui. Niekada neskubėkite įvesti žaislo, įjunkite švelniausią vibraciją ir lieskite kaklą, krūtis, šlaunis. Eksperimentuokite su skirtingais vibracijų lygiais. Jei nesate tikra, ar vibratorių galima naudoti su silikono pagrindo lubrikantais, visada rinkitės vandens pagrindo, tokius kaip Glissando, Erotic Nature Extra ar Agape.

Kad visos moterys galėtų išbandyti, ką reiškia magiški Kiškučio prisilietimai - patį populiariausią modelį šią savaitę parduodame su 50 % nuolaida - tik už 69 litus!

 
Komentarai (4)
man jis patinka bet labiau patinka kai laizo klitoriu tai taip smagu ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah
viskas, noriu mazojo kiskucio
superiniai..nieko negali sakyt...
nesistebiu.... man rabbit vibratoriai labiausiai patinka :)
Naujas komentaras