Renkantis falo imitaciją (dildo)

 
Falo imitacijos priklauso kaip-tik-norisi žaisliukų kategorijai. Priešingai nei vibratoriai, dildo patys nejuda – nevibruoja, nepulsuoja, visas malonumas priklauso nuo Jūsų veiksmų. O kas geriau už Jus žino, kaip suteikti sau malonumą? Niekas. Falo imitacijos, kaip ir vibratoriai, gali būti įvairaus dydžio ir formų, pagaminti iš įvairių medžiagų, labiau tinkami vaginaliniam arba analiniam stimuliavimui, žaidimams vienumoje arba poroje. Viskas, ką Jums reikia žinoti renkantis dildo, čia ir dabar!

Seniausias sekso žaislas, atrastas archeologų, yra dildo. Jam daugiau nei 26tūkst. metų. Tikrai ilgas laiko tarpas, kai naudojamos falo imitacijos. Tačiau dabar dažniausias pasirinkimas – vibratorius. Tai dėl vibracijos, kuri nėra būdinga net tikrai varpai. Dėl to be reikalo nuvertinamos realius ir švelnesnius pojūčius suteikiančios falo imitacijos. Skaičių kalba – sekso žaislus naudoja (ar nors kartą naudojo) 20-30% suaugusiųjų. 50% jų rinkosi vibratorių, kuris yra populiariausia sekso prekė, tačiau falo imitacijos pagal populiarumą patenka į penketuką.

Kodėl dildo?

Priežastys dėl kurių žmonės renkasi falo imitacijas:

  • Smalsumas
  • Savęs pažinimas
  • Ilgalaikių santykių paįvairinimas
  • Mėgavimasis įvairios tekstūros, dydžio, formos penetracija be partnerio
  • Dviguba penetracija (varpa ir dildo)
  • Vaidmenų žaidimai
  • Kai nepriimtina vibracija

Kokių dildo būna?

Didžioji dalis falo imitacijų skirta vaginalinei stimuliacijai (netinkami analiniam stimuliavimui, nebent nurodyta kitaip). Jums tereikia pasirinkti didelį kaip Brandon Lee ar mažą kaip Galaktika, natūraliai atrodantį kaip Yago, Alechandro ar įmantresnės formos kaip Malonumų gėlė.

Dvigubi dildo (pvz.: Dvigubas malonumas) suteikia galimybę dviems žmonėms vienu metu mėgautis stimuliacija arba vienam žmogui patirti dvigubą įsiskverbimą (pvz.: Įsiskverbimas).

Prisegamos varpos (strap on) – imitacijos skirtos stimuliuoti partnerę/partnerį nenaudojant rankų. Jos būna vienpusės kaip Nakties valdovė, dvipusės kaip Suvedžiojimas, skirtos vyrams kaip Nesibaigiantis nuotykis (su ertme) ir t.t.

Analiniai dildo sukurti analinei stimuliacijai, nors tinkami ir vaginalinei. Paprastai mažesni, kietesni, nors ne visada, pritaikyti, kad būtų saugūs – neįslystų visas, nenulūžtų, neužstrigtų. Pvz.: Galaktika, Įsiskverbimas, Pulsuojanti aistra.

Iš kokios medžiagos pagaminta?

Guma, plastikas – reikalauja kruopštaus valymo, nežinomos gumos sudėties, nėra ilgalaikiai. Tačiau nebrangūs, gali būti įvairios pageidaujamos formos ir spalvos. Pvz.: želinė Pulsuojanti aistra, Galaktika.  Lateksas taip pat priskiriamas prie šios kategorijos – reikalauja valymo specialiu latekso purškikliu, kai kurie žmonės alergiški lateksui. Latekso pvz.: Latekso kelnaitės, Suvedžiojimas.

Cyberskin (žmogaus odos imitacija) ir Sensafirm pasižymi tikru, itin realistišku pojūčiu, gaminiai pasižymi dvejopu tankumu: giliai viduje kieti, tvirti, išorėje minkšti, švelnūs. Taip pat reikalauja kruopštaus valymo, reikia saugoti nuo įplyšimų. Pvz.: Brandon Lee.

Silikonas – geriausios kokybės, funkcionaliausi, universaliausi dildo. Ilgalaikiai, antialergiški, lengvai valomi. Pvz.: Aistrų gėlė, Malonumų gėlė.

Stiklas – galimi įvairaus dydžio ir formos gaminiai, itin lengvai valomi. Išoriškai pribloškiantys, glotnūs, slidūs, be siūlių, sunkoki. Naudojant pagal paskirtį, nedūžta, neskyla, tačiau reikia saugoti, kad nenukristų iš didesnio aukščio ar ant kieto paviršiaus. Pvz.: Nakties Tyloje.

Metalas – tokie gaminiai tinkami žmonėms, kurie alergiški gumai, lateksui. Ilgaamžiškiausi, tačiau ne visiems priimtini dėl savo tekstūros.

Svarbu:

Su falo imitacijomis rekomenduojame naudoti lubrikantus. Vandens pagrindo universaliausi, analiniam stimuliavimui rinkitės analinius lubrikantus, nenaudokite silikono pagrindo lubrikantų su silikoniniais dildo.

Nebijokite naudoti prezervatyvų kartu su dildo – taip apsisaugosite nuo galimos alergijos medžiagai iš kurios pagaminta imitacija, bus daug paprasčiau valyti, galėsite ją naudoti tiek analinei, tiek vaginalinei stimuliacijai. Jei gydotės lytiškai plintančią ligą, prezervatyvas apsaugos nuo galimo pakartotinio užsikrėtimo.

Visi dildo gali būti naudojami vaginalinei stimuliacijai, bet ne visi tinkami analinei.

Prieš naudojant dildo pirmą kartą, gerai nuplaukite vandeniu ir antibakteriniu muilu arba specialiu žaisliukų valikliu.

Niekada neskubėkite įvesti falo imitacijos. Jei nesate susijaudinusi/susijaudinęs, nenaudojate lubrikanto, galite jausti diskomfortą arba susižeisti.

Iš pradžių neskubėkite, eksperimentuokite su greičiu ir ritmu, įvedimo kampu ir gyliu, pozomis, nepamirškite klitorio stimuliacijos.

Saugių ir malonių seksualinių atradimų!

 
Komentarai
Naujas komentaras