Sekso istorija „Diena, kai jis prarado analinę nekaltybę“

 
24 komentarai
Sandros vyras, Tomas, nenorėjo, kad kažkas artintųsi prie jo išangės – jis turėjo tikrą fobiją. Sandra kartas nuo karto užsimindavo, kaip malonu, kai jis įkiša savo pirštelį į jos išangę, tačiau pačio išbandyti analinių malonumų neprikalbindavo.

Iš tiesų, Tomas troško įveikti savo baimę. Pasikonsultavęs su sekso prekių specialistu jis užsisakė ploną analinį dildo ir specialaus lubrikanto. Gavęs registruotą siuntinį nusprendė, kad rytoj bus ta ypatinga diena, po kurios jis nebebus „nekaltas“.

Sandra buvo duše. Ji dievino ilgas maudynes, tad tikimybė, kad mylimoji netrukus išeis, buvo labai maža.

„Labas, brangioji!“,- ištarė Tomas, įžengęs pas ją į dušą. Analinį sekso žaisliuką ir lubrikantą jis padėjo ant spintelės, ten, kur mylimoji nemato.

„Ar paskutiniu metu sakiau tau, kaip stipriai tave myliu ir kaip tavimi pasitikiu?“,- jis paklausė.

„Taip, tiesą sakant, parodai tai kasdien.“

„Na, noriu paprašyti tavo pagalbos.“ Jis paėmė analinį dildo ir parodė Sandrai. „Padėk man pasimėgauti analiniu seksu. Tu nuolat kalbi, kaip tai malonu, be to, matau, jog stipriausią orgazmą pasieki būtent tada, kai mano pirštukai atsiduria tavo išangėje... Ko gero, tai turėtų būti puikus jausmas, tad nenoriu taip niekada jo ir nepatirti.“

Sandra matė, jog partneris pasirinko gerą žaisliuką – ploną, nedidelį – toks nebaugino jo pasąmonės ir nesukėlė susikaustymo, kaip ankstesni moters bandymai.

„Pagaliau, priėmei puikų sprendimą! Pažadu, padėsiu tau ir būsiu labai švelni“,- tarė ji apkabindama.

„Aš tikrai jaudinuosi..“

„Suprantu. Bet nesijaudink, kai tik norėsi sustoti ar sulėtinti tempą – sakyk mūsų slaptažodį „Kabuki“. Pradėkime nuo pirštukų, taip jausiesi saugiau..“

Rankomis Sandra pradėjo glostyti partnerio sėdmenis. Ji atsiklaupė duše, veidu glaudėsi prie standaus penio ir rankomis masažavo sėdmenis – tol, kol raumenys atsipalaidavo ir Tomas jautėsi patogiau.

Ji burna apglėbė jo penio galvutę, ją laižė, glamonėjo. Burnoje pajuto pirmuosius sūrius sėklos lašelius. Dešine ranka, užsitepusi pakankamą lubrikanto kiekį, ji pamažu skverbėsi į Tomo išangę.

„Ar viskas gerai?“ ,- ji paklausė.

„Taip, nesustok. Jausmas malonus.“

Tomas palinko į priekį, kiek labiau pražergė kojas – taip sudarė dar geresnę prieigą prie jautrios analinės angos. Sandros pirštas įslinko vidun ir netrukus atgal, tuomet lėtai judėjo ratais visai netoli išangės pradžios. Žinoma, tuo metu ji nenustojo tenkinti mylimojo ir oraliniu būdu. Kai tik moteris jautė, kad partneris yra visiškai atsipalaidavęs, pirštą įkišo kiek giliau. Tomas sudejavo ir nepastebimai gūžtelėjo. Ji toliau glamonėjo penio galvutę ir tuo tarpu pirštu vis giliau stimuliavo išangę.

„O Dieve, kiek daug aš praleidau!“,- Tomas dejavo.

„Patinka?“,- viliokliškai paklausė Sandra.

„Taip, nesustok. Tik judėk lėtai.“

Pirštu Sandra vis giliau judėjo partnerio išangėje, tai įkišdama, tai ištraukdama pirštuką, tačiau visą laiką nenustodama glamonėti Tomo penio. Burnoje jautė, kad stiprėjant judesiams išangėje, penis vis labiau standėja.

„Nesustok. Jausmas – nuostabus“,- tyliai šnabždėjo Tomas.

Kai Sandra jautė, kad mylimasis visai šalia didžiojo O, į išangę įkišo ir antrąjį pirštą. Raumenys aplink pirštus kiek susitraukė, ji judėjo labai lėtai, leisdama Tomui priprasti prie naujo jausmo. Tuomet, gerai ištepusi lubrikantu, į meilės žaidimą „įjungė“ ir analinį dildo.

Į išangę įvedusi dildo galvutę, ne daugiau nei kelis centimetrus, ji paklausė:

„Ar viskas gerai?“

„O taip, tik nesustok!“

„Priimsiu tai kaip teigiamą atsakymą“,- šypsodamasi atsakė ji.

Sandra įkišo dildo kiek giliau ir netrukus, lėtai ir neskubėdama, ištraukė. Taip kas kartą ji žaisliuką įkišdavo vis truputį giliau. Tomas negalėjo priimti savyje viso dildo, tačiau mylimoji ir nesiruošė daryti jam spaudimo.

Įstabaus sekso žaisliuko pagalba judėdama iš ir į Tomą, Sandra vis dar nenustojo glamonėti jo penio. Įkišusi dildo kiek giliau, ji švelniai suko juo ratais. Pasiekus ir pradėjus stimuliuoti prostatos liauką, Tomo sėkla jos burnoje staigiai išsiveržė. Sandra glamonėjo jį tol, kol nebeliko nei lašelio spermos.

Nuo to vakaro jie turi naują tradiciją – kartą per savaitę mėgautis analiniais malonumais. Beje, neatsisakant išbandyti naujų tam skirtų žaisliukų...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (24)
Grazus aprasymas
atsakymas Andriui... ghm pašikus galiūna- juokiausi . ydomu ... šiaip prostatoa padidėja vyrui susijaudinus būtent atsistojus peniui atsiranda kaip iškilimas- gumbelis tada ir stimuoliuojama :) bet ne visiems vyrams tai patinka- oi tikrai ne visiems vyrams. Ir tikrai ne visiems gėjams- juk yra jų tik aktyvų kurie nesileis net prieiti prie savo išangės- ir ne be reikalo :)
o dėl merginų pasiryžimo--- o daug- bet kitas dalykas ar pats pasiryžęs?? A? pirmas dalykas jei kas susivilios tikrai paskaitykit apie analinį seksą daugiau nei švelnias reklamas analinių žaisliukų...
pirma pasirūpinkit lubrikantu, antra būtinai pasirūpinkite partnerio nagų ilgiu trečia guminėmis "daktaro" pirštinėmis- ir ne dėl higienos o dėl jūsų analinės angos saugumo- menkiausias įbrėžimas jums kainuos keletą dienų "smagumo" einant didelio reikalo. dar- pasirūpinkite savo partnerės apšvietimu, kad jinai žinotų ko ieškoti ir kur ieškoti o ne aklai baksnotų jus- tai tik sužalos... Ir dar- geriausia iš pradžių patys pabandykite besimasturbuodami - gali būti kad jums tai visiškai nepatiks... Tai ko siūlyti?
nesamonė- visų pirma vyrams analinis seksas teikia malonumo tik tuomet, kai jiems patinka prostatos glamonėjimas, kitiems tai per intencyvu ir erzina... nors sakoma sveika. Kitas dalykas- pirštuką įkišo... atsižvelgiant į šiuolaikinių moterų nagų ilgumą tas pirštuko įkišimas tegalėjo vyrą traumuoti... net gerai nukirpti nagai "ten" jaučiasi kaip katino knebliai. Ir pagaliau paskutinis pastebėjimas vyras aikčiojo ir kaifavo ne nuo pirštuko išangėje o nuo gero mineto... TEN pasiekiamas "kaifas tik intensyviai ilgai švelniai trinant ir šiek tiek spaudžiant ir tai tikrai ne kiekvienam- net užkietėję gėjai ne visi propoguoja analinį seksą- čia reikia arba pačiam būt gerai pasikausčiusiam arba labai pasitikėti savo partneriu, nes sužaloti labai lengva
..saunuoles tuos moterys, kurios taip pamalonina savo mylimus vyrus.Jei tai priimtina abiem,tai as tik abiem rankom uz tai.
Visiems sekmes ir nauju pojuciu ;)

tai ko isvis tokius straipsnius skaitot?
gerai kad neapsiko tos panos ;DD jaučiu tie pirštai sudini buvo ;DD
Geriau as jiems kuola i sikna ikaltau ir nereiketu daugiau po siknasgrabaliotis .
visai norėčiau tai išmėginti :) tik kažin ar daug merginų tam pasiryžtų :P
Iskrypeliai, slykstu, gejai... kokie jus banalus zmones. Kiekvienas turi savo seksualini gyvenima. Ir kiekvienam priimtinas savitas seksas. Niekas nevercia bandyti bet metytis purvais ant tu kuriems tai patinka... brandos reikalas matomai... :) chill out.
meluojat visi kurie sakot, kad tik gejai taip daro. bent puse apie tai galvoje yra ir dar puse eksperimentavo. nereikia la la. fsio.
taip visokiu ciudu pridaryti galima ,nereikia gejiskais dalykais gundytis ,pas vyra niekas neturi ten ilisti jis taip nesutvertas,tai svarbus psihologinis veiksmas ,nes paskui ir dildu nebereiks ,o trecias asmuo prisijungs ,su tikru
super, vyrai jei svajojat apie tai - parasykit man AZ
KA JUS SUPRANTAN
aš irgi turiu šiknos fobiją, bet ir su peiliu prie gerklės man jos neišmuš, nu blyn vaikystėj į šikną gavau žvakučių nuo užkietėjimo ir pakako, o juk žvakutė tai pusiau kaip mažasis pirštas..nuo to laiko mano šikna-mano tvirtovė..
kam patinka tai patinka, lai daro tegu, bet kurie to nedarę ir nenori daryt, tai geriau nė nebandyt. juk akivaizdu kad šitas herojus norėjo pabandyt šiknonj ką susikišt, tik kad stabdė jį matyt kažkokie kompleksai, todėl vyrai neapsigaukit dėl šitos propagandos ir to nedarykit(aišku jeigu nėra slaptų norų). o dėl prostatos stimuliavimo, tai ką žinau, iš kur čia tokios fantazijos, jčia matyt kai žmogui tas patinka, tai prisigalvoja visokiausių pateisinimų, o juk kiekvienas žino, kad seksualinis pasitenkinimas iš esmės yra galvoj.. prostatą stimuliuoja..kiekvienam kažkada buvo pakietėję viduriai kai galiūna iššiki su milžiniškom pastangom kur paskui net nenusileidžia unitazas?na tai ar kas nors jautėt malonumą kai tas kietas kakalas jūsų prostatą glamonėjo?kažin.prakaitas ir išsspogę akys nėra malonumo požymiai..
super straipsniukas, bet as taip nedrisciau :)
iskrypeliai
sutinku - tai prostatos masazas, itin malonus dalykas, bet merginos tam nereikia, uztenka ir prostatos masazuoklio ;)
paskaityti idomu. Tik greiciausiai cia yra paprasciausias prostatos masazas, tik siek tiek porele susipornuxino :)
Trūksta subtilumo, erotikos. Nepatiko šį kartą.
ne tu vienas...
Va taip ir uzsimano paskui vyrai vyru, nesamone kazkokia, kam lyst ten kur nereikia... !!!
GEDA.
susijaudinau beskaitydamas.
Naujas komentaras