Sekso istorija: Sulaikytas kvėpavimas

 
5 komentarai
Tu užsiropšti pas mane į lovą. Rankomis glostai man galvą ir stebi, kaip po truputį praskečiu kojas. Plačiai, taip, kad matyčiau kylantį jaudulį tavo veide.

Juntamas feromonų kvapas mus dar labiau kaitina, susijaudinu ir nebelieka nieko kito kaip tik apsilaižyti savo pirštus ir leisti jiems judėti drėgna mano vagina. Paliečiu savo G-tašką, jaučiu, kaip jis auga, o tu mane stebi. Tavo penis tampa vis standesnis, nes visą dėmesį sukoncentruoji į mano pirštus – stebi, kaip šie juda manyje. Tą akimirką, kai priartėjusi prie didžiojo O užsimerkiu, griebi mano ranką ir atitrauki ją nuo intymiosios vietelės. Uždedi ranką ant savo pasididžiavimo ir prašai, kad stipriai jį suspausčiau. Lėtai priartėji prie mano kūno, rankomis glostai šlaunis, sulenki kelius ir įspraudi savo kūną tarp jų. Tavo penio galvutė glosto mano klitorį – spaudi, trini, erzini tol, kol susijaudinu iki negalėjimo.

Sulaikau kvapą ir tikiuosi tavo įsiskverbimo. Krūtys pasunkėja, tarsi pakyla, maldaudamos išleisti iš plaučių orą. Nesugebėsiu kvėpuoti tol, kol nepajausiu gilių tavo įsiskverbimų! Stebiu tavo akis ir tikiuosi atspėti, koks bus kitas žingsnis.

Lėtai priglaudi varpos galvutę prie mano lytinių lūpų, laukdamas, kada galėsi įeiti. Nuo penio sklinda karštis, jis skverbiasi į mane ir jaučiuosi tarsi sukaustyta. Bijodama, jog apskritai nustosiu kvėpuoti, stipriai spaudžiu šlaunis ir bandau apglėbti tavo pasididžiavimą.

Bausdamas mane už tai, kad žengiau pirmąjį žingsnį, manyje judi be galo lėtai. Prikandu apatinę lūpą ir bandau sulaikyti riksmą, kūnas trokšta greitesnių įsiskverbimų.  Penio galvute pradedi stimuliuoti G-tašką ir gili aimana išgelbsti mano lūpą nuo prikandimo. Rankomis įsikabinu į lovos kraštą, aistra tik auga ir vis labiau trokštu didžiojo malonumo!

Rankas uždedi ant nuo lėtų judesių tingiai judančių mano krūtų. Žaidi su speneliais ir judesiai tampa vis greitesni. Žinoma, kartu, mano aimanos tampa vis garsesnės ir kai jaučiu visai netrukus ateisiantį orgazmą, tu imi ir ištrauki penį! Bandau rėkti iš nusivylimo, tačiau ranka užspaudi man burną – nuo to tik dar labiau susijaudinu.

Viskas tarsi prasideda iš naujo – imi bučiuoti mano smakrą, kaklą, lėtai slinkdamas link krūtų. Paglamonėjęs apglėbi jas rankomis ir spaudi vieną link kitos, kartas nuo karto paįvairindamas tai spenelių laižymu. Kai speneliai pakyla ir sustandėja, atsitrauki. Beveik jėga pakeli ir prasketi mano kojas, tarp kurių imu jausti tavo kvėpavimą. Laižai vidines šlaunų puses... Sudrėkstu bene iki ejakuliacijos, tačiau tavęs tai nestabdo – priešingai! Lūpomis priartėji prie klitorio. Staiga pajaučiu švelnius dantų prisilietimus ant lytinių lūpų. Liežuvis skverbiasi ir glosto mano klitorį, vaginą, o aš vėl nebegaliu kvėpuoti.

Tavo liežuvis juda manyje, netrukus prie malonumo prisideda ir miklūs pirštai. Rodos, stengiesi vėl priartinti mane prie orgazmo ir tau puikiai sekasi! Išriečiu nugarą, mat kūnas ima vis nevaldomiau judėti, rankomis vėl įsikabinu į lovos kraštus. Mano kūnas virpa, sutraukiu dubens raumenis ir – kai pagaliau manau, kad ateina laiminga pabaiga – tu vėl sustoji. Kankinės žvilgsniu stebiu tave ir nebyliai klausiu, kodėl vėl neleidai man patirti nepamirštamojo orgazmo. Tačiau tu rankomis suėmi mano kulkšnis ir kūną trauki žemyn prie savęs. Mūsų lūpos vėl susilieja, o tavo penis vėl glaudžiasi prie mano kūno. Rankomis paglostai mano intymiąją vietelę ir lėtai prasketi kojas. Penio galvutė ir vėl liečiasi prie lytinių lūpų, kūnas tiesiog maldauja įsiskverbimo!

Ryžtingai ir stipriai įeini į mane. Vienas gilus ir paprastas įsiskverbimas, stimuliuojantis jautrųjį G-tašką – to užteko priartėti prie lauktojo ir nepaprastai stipraus orgazmo. Bandau sulaikyti riksmą bei aimanas, bijau, kad tai išgirdęs vėl sustosi. Nagais įsikabinu į tavo nugarą ir nebesugebu nutildyti dejonių.

Mano kūnas virpa, pulsuojantys vaginos raumenys tave dar labiau suspaudžia. Vos keletas gilių įsiskverbimų ir „sprogsti“ – jaučiu tavo sėklą savyje, ji teka net per šlaunis. Tavo kūnas virš manęs tampa sunkus, rankomis spaudžiu tavo krūtinę ir priverčiu po truputį atsitraukti – aš išsilaisvinu.

Atsiguli greta, mano krūtinės ląsta ima stipriai kilnotis. Užsimerkiu ir mėgaujuosi tuo, kad vėl galiu kvėpuoti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
puikumelis!
tikrai karsta.
Mmm!.. Norėčiau ir kad man tai būtų kada nors...
karsta..
idomu buvo skaityti...
sauni istorija...:))
Naujas komentaras