Sekso prekių priežiūra, valymas ir naudojimas

417404_253_48000_tKI4OqR6V.jpg
 
Sekso prekių pramonei sparčiai vystantis, pasiūloje atsirandant naujiems įvairesniems sekso žaislams, kurie pasižymi tikroviškesne išvaizda ir pojūčiais, neįprastesnėmis formomis ir tekstūromis, kyla klausimas, kaip juos tinkamai naudoti, kaip prižiūrėti bei valyti. Mes galime Jums padėti!

- Tik įsigijus, prieš pirmą kartą naudojant, ištyrinėkite sekso žaislą, ar jis kokybiškai pagamintas – neturi gerai matomų defektų – įtrūkimų, aštrių siūlių, spalvos pakitimų ir pan., įdėkite baterijas, įsitikinkite, kad žaislas veikia tinkamai.

- Baterijų naudojimas:

1. Naudokite naujas baterijas, įsitikinkite, kad galiojimo laikas nepasibaigęs;

2. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamo tipo baterijas (tiek ant pakuotės, tiek ant pačios prekės nurodoma, kokios baterijos reikalingos);

3. Atitinkamą baterijų kiekį dėkite pagal + ir – polius.

 

 

 

 

4. Baterijų ir sekso prekės kontaktai turi būti švarūs, blizgūs.

5. Jei sekso žaislas naudoja daugiau nei 1 bateriją, jas keičiant, niekuomet kartu nedėkite senų su naujomis, keiskite visas vienu metu.

6. Panaudojus žaislą, išimkite baterijas, jas vėl įdėkite tik prieš sekantį žaislo naudojimą.

- Kad viską atliktumėte teisingai, turėtumėte elgtis itin atsargiai, jei nemokate įdėti/išimti baterijų ar kyla kitų neaiškumų, paimkite į rankas instrukciją – daugelis sekso prekių jas turi, tarp nežinomų kalbų, raskite jums suprantamą anglų, rusų ar kitą kalbą, įdėmiai peržiūrėkite paveikslėlius, vaizduojančius pagrindinius priežiūros ir naudojimo veiksmus.

- Prieš pirmą kartą naudojant, sekso prekę derėtų gerai nuvalyti, nuplauti. Tam jums reikia žinoti iš ko pagamintas žaislas, ar jis atsparus vandeniui (waterproof) ir kitus niuansus. Niekuomet nenardinkite į vandenį žaislų, kurie naudoja baterijas/yra pakraunami. Neplaukite verdančiu vandeniu (nebent nurodoma kitaip). Saugiausia žaislus valyti su jiems skirtais valikliais arba drėgna medvilnine medžiaga ir antibakteriniu muilu. Dėl tikslesnės konkrečios prekės priežiūros drąsiai teiraukitės sekso prekių parduotuvėje. Trumpą medžiagų informaciją pateikiame ir čia:

1. Silikonas – Antialergiškas ir lengvai prižiūrimas. Silikono falo imitacijos ir žaislai, nenaudojantys baterijų, gali būti pavirininami 2 - 3 minutes arba plaunami vandeniu ir muilu. Niekada nevirinkite silikoninių žaislų su elektroniniais komponentais. Prieš padėdami į saugią vietą, leiskite patiems visiškai išdžiūti arba nusausinkite medžiaga, neturinčia pūkelių.

2. Plastikas/akrilas/stiklas – Plaunamas šiltu vandeniu ir antibakteriniu rankų muilu, sterilizuojamas spirituotu vatos ar medvilnės gumulėliu. Akrilo ir stiklo žaislai gali būti pamerkiami į karštą vandenį, jei nenaudoja baterijų ir nėra pakraunami.

3. Guma/lateksas/želinė medžiaga – Akytas gaminys, todėl kruopščiai plaukite šiltu vandeniu ir antibakteriniu muilu, gerai nuskalaukite, kad neliktų muilo likučių, kurie galėtų paskui sukelti odos sudirginimą. Su šiomis medžiagomis geriausia naudoti prezervatyvą.

4. Realistic – Tokia medžiaga kaip cyberskin, soft touch, ultraskin ir pan., kruopščiai plaunami šiltu vandeniu (tik ne karštu) ir skystu antibakteriniu muilu. Leiskite patiems išdžiūti. Prie tokių prekių paprastai pridedama atnaujinimo (renewing) pudra, kurios užbarstykite ant sauso sekso žaislo. Tam tinkami ir kukurūzų krakmolas. Niekada nenaudokite talko ar pudros, skirtos kūdikiams.

- Jei ketinate su sekso žaislu naudoti ir lubrikantą, išsirinkite tinkamą. Vandens pagrindo lubrikantas tinkamas su visais sekso žaislais. Silikono pagrindo lubrikanto nenaudokite su silikoniniais sekso žaislais, taip pat jis netinkamas ir su cyberskin, ultraskin ir kitomis realistic material atmainomis. Aliejaus pagrindo lubrikantų, vazelino ir pan. nenaudokite su jokiais sekso žaislais. 

- Jei ketinate sekso žaislu dalintis su partneriu arba naudoti tiek vaginaliniam, tiek analiniam stimuliavimui, būtinai kruopščiai nuvalykite po kiekvieno panaudojimo, kad išvengtumėte infekcijų. Jei neturite galimybės kiekvieną kartą nuvalyti, galite naudoti prezervatyvus, juos keisti bus paprasčiau ir greičiau.

- Sekso žaislus laikykite švarius, atskirai vienas nuo kito, tinkamoje (vėsioje, sausoje) vietoje, kad būtų apsaugoti nuo nešvarumų ir dulkių, geriausia, kai laikoma originalioje pakuotėje arba specialiame medžiaginiame maišelyje. Tik visiškai sausus, nudžiūvusius sekso žaislus galite padėti į jiems skirtą laikymo vietą.

- Kaip žinoti, kad sekso žaislas nebetinkamas naudoti?  

1. Motoras sulėtėjęs arba neveikia net po baterijų pakeitimo;

2. Atsirado įtrūkimų/įplyšimų ir kitų išorinių defektų;

3. Pastebėjote atsiradusių pelėsių, medžiagos irimo požymių;

4. Aiškiai matoma baterijų korozija.

Nebandykite patys taisyti sugedusio ar nusidėvėjusio sekso žaislo, verčiau įsigykite naują.

Smagių ir saugių ekstazės akimirkų, kurias jums garantuos tinkamai prižiūrimas sekso žaislas! 

Suaugusiems.lt
 
Komentarai
Naujas komentaras