Sekso žaidimas "Bloga mergaitė!"

 
16 komentarai
Jūsų partnerė buvo išdykusi? Galbūt – dar daugiau, gal net buvo visiškai bloga? Manote, jai reikia pamokos? Tai, kas labiausiai pagelbėtų, yra senamadiška disciplina. Moteris turi suprasti, kas nutinka blogoms mergaitėms (stiprūs pliaukštelėjimai per nuogą užpakaliuką?). Svarbiausia – turėti tam tinkamą seksualų botagėlį ar visą priemonių rinkinį... Ar gi šiuo metu neįsivaizduojate savęs, švelniai sugriebiančio moters sėdmenis ir sakančio:

„Jaunoji panele, jūs manęs neklausėte paskutinį kartą! Jums teks išmokti labai sunkią pamoką, po kurios, galiu užtikrinti, nebedrįsite nepaklusti. Dabar eikite į štai tą kampą ir stovėkite veidu į sieną. Rankas laikykite už nugaros ir pražerkite kojas. Stovėkite ir galvokite apie tai, ką blogo padarėte. Draudžiu apsisukti ir žiūrėti! Priešingai – bausmė bus padvigubinta.“

Kol partnerė stovi kampe, galite užsiimti norima veikla: žiūrėti televizorių, nusiprausti po dušu, pasigaminti kažką užkąsti... Taip pat, galite nuspręsti, kaip ilgai moteris turės stovėti kampe. Beje, nesijauskite priverstas visą laiką būti tame pačiame kambaryje, tiesiog stenkitės kuo dažniau vaikščioti pro šalį ir tikrinti, ar ji klauso nurodymų. Taip priversite dailiosios lyties atstovę nerimauti, nekantrauti. Tuomet pasakykite, jog jai liko penkios minutės. Tuo tarpu pats galite nueiti į kitą kambarį, pasiimti BDSM aksesuarus ir tiesiog pasiruošti kitam moters bausmės etapui.

Priverskite partnerę pasilenkti žemyn, viena koja apglėbkite jos kojas – taip išvengsite spyrio ar kitokio pasipriešinimo. Liepkite jai atsiremti rankomis į žemę (ar, pvz., staliuką, jei nėra tokia lanksti) ir taip stovėti. Kalbėkite apie bausmę, tuo tarpu švelniai masažuodami jos pusnuogį užpakaliuką, viršutinę šlaunų dalį. Įsitikinkite, kad partnerės apatinės kelnaitės yra švelniai įsirėžusios tarp sėdmenų žandukų bei priekyje tarp kojų. Skirkite šiek tiek laiko kalboms, kodėl ji atsidūrė tokioje pozoje ir kodėl daugiau tokios bausmės ilgai nebepatirs. Galiausiai, tiksliai papasakokite, kokius jausmus apima orgazmas ir kas jos laukia... Pirmiausia, naudokitės tik ranka, tuomet malonumų plunksnomis, galiausiai – ir botagėliais. Paaiškinkite moteriai, kad čia nebus jokių glamonių, erotinio jaudulio ir kitokių šildančių dalykų. Leiskite jai žinoti, ko iš jūsų tikėtis, taip pat,  ko jūs tikitės laikydami ją tokioje pozoje, skaičiuodami pliaukštelėjimus ir t.t. Tuomet pradėkite... stipriai ir greitai!

Rankomis pradėkite „išvarinėti“ moters nuodėmes. Be apšilimo, jos užpakaliukas netrukus įkais ir paraus. Tęskite pliaukštelėjimus, kartais keisdami sėdmenų žandukus, kartais pliaukštelėdami į tą pačią vietą keletą kartų. Nepalikite nepaliestos vietos! Raudonio spalva ant užpakaliuko turi būti vienoda. Žinoma, būkite atidus ir nepersistenkite, smūgių stiprumas ir skaičius (tiek dabar, tiek tolimesniuose bausmės etapuose) priklauso nuo partnerės, ar jai patinka tokie žaidimai.

Jeigu ji išdrįso pakelti nors vieną ranką ar pasimuistyti keliais, nedelsdami privalote partnerę nubausti. Botagėliu ar specialia mentele pliaukštelėkite  per šlaunis iš nugaros pusės... priminkite tik vieną kartą, jog kiekvienas prasižengimas bus atitinkamai vertinamas bausme. Kai jūsų rankos pavargs, o moters sėdmenys – įkais, skirkite keletą minučių tiesiog giliam masažui. Nors tokie prisilietimai buvo labiau laukiami prieš tai, dabar jie sukels ypatingus pojūčius, dar didesnį jautrumą, net skausmą.

Ką gi, atėjo laikas numauti apatines kelnaites. Leiskite minutei išlaisvinti kojas, liepkite jas pakelti ir numaukite apatinius. Dar kartelį liepkite grįžti į buvusią padėtį, t.y. pasilenkti. Paimkite dešinę ranką (ar kairę, jei ji yra dominuojanti) ir prisekite antrankiais prie savęs ar kažkokio daikto greta, taip pat galite tiesiog įsakyti laikyti ranką priglaudus prie nugaros. Taip partnerė nesugebės išsilaisvinti... Pasakykite, kiek dar smūgių jos laukia ir liepkite skaičiuoti bei po kiekvieno pliaukštelėjimo jums padėkoti. Nepamirškite informuoti, kas nutiks, jei ji neklausys.

Pradėkite pliaukštelėjimus garsiai skaičiuodami ir jokiu būdu nesustokite, kol nepasieksite numatyto skaičiaus. Tarp smūgių darykite keleto sekundžių pertraukas – leiskite priimti skausmą ir tęskite be atlaidumo.

Kai tai padarysite, vėl skirkite keletą minučių sėdmenų ir šlaunų masažui. Jeigu moteris buvo gera, pasakykite, jog ji įveikė jau pusę bausmės ir jūs ja tikite, paglostykite. Jeigu partnerė neklausė – dar labiau ją pagąsdinkite. Beje, nepamirškite įvykdyti kiekvieno pažado.

Leiskite jai atsistoti ir liepkite nusirengti visus likusius drabužius (prisegtą ranką išlaisvinkite tik po to). Vieną kartą pliaukštelėkite botagu, tuomet labai švelniai ir lengvai glostykite moterį plunksna ir paklauskite, kiek pliaukštelėjimų jai žadėjote prieš tai. Jeigu išgirsite teisingą atsakymą – būtinai pagirkite. Priešingu atveju – grubiai sugriebkite jos rankas už jos nugaros ir paklauskite dar kartą.

Įsitikinkite, kad stovite tinkamu atstumu ir lėtai pliaukštelėkite. Nors neskubėsite, pasirūpinkite, jog smūgiai būtų tokie stiprūs, kiek manote moteris gali iškęsti. Muškite per sėdmenis ir šlaunis, pliekdami nugarą privalote būti švelnesni.

Kai tik pliaukštelėjimai bus baigti, apkabinkite moterį, priglauskite ją prie savęs švelniai ir šiltai... Parodykite, jog jos nuodėmės yra atleistos, nuvalykite ašaras, paguldykite, ištepkite partnerės kūną švelniu losjonu ar kvepiančiu masažo aliejumi. Bučiuokite, mylėkite ir laikykite savo glėbyje!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (16)
Viesnia?
kas pažaist?
gal ir visai nieko?
hmm..
skamba jaudinančiai, tačiau manau prieš tai darant bent žodeliu reikėtu persimesti, nesukeliant itarimo, su mergina ar jai patiktų tokie žaidimai. Nes kitu atveju, manau mergina šoko ir ar skausmo būsenoj labiau būtu, negu malonumo. nevisos vienodai tai supranta ir priima:)
geras scenarijus
Ar atsiras merginu/moteru, norinciu isbandyti tokius zaidimukus? rasykite ir esikuklinkite, patyres valdovas supazindins su dar neatrastu pasauliu. El.pastas: viskasnieko@gmail.com
Aisku kad merginoms tai patinka, jos apie tai svajoja, deja vyam gaila musu todel ir nispildo musu fantaziju
Mmm, aciu ;)
http://prekes.suaugusiems.lt/patarimai/BDSM-ir-fetisas/bdsm-kas-tai-yra-ir-kaip-pradeti-1
Manau netiketai negalima,nebent elementu kazkokiu, bet ne toki scenariju. sitas skirtas jau pazengusiems megejams, iki asaru. Kadanors netycia apie tai uzsiminkite, jei partnere nera labai pries - viena karta pabandykite kazkokiu elementu, be didesnio skausmo/asaru. ir po truputi;)
Laura tai gal galetum man patart? :D Kaip geriau, Pakalbet apie tai iskart, susitart? ar tesiog va taip, netiketai? :)
O as kaip tik maniau, kad tik merginos apie tai svajoja :))
Super :O Tik kaip dabar cia su saviske ta padaryti kad neissigastu :D o jei susitarsi tai manau ne taip idomu bus :/ O isvis merginom tas patinka? ar cia tik vyrai dazniausiai svajoja? :)
Na cia abu turi tureti poleki. be jo - liktum nesuprastas.
super senarijus
Naujas komentaras