Sekso žaislai vyrams

silicone-sex-dolls-sexdoll.png
 
2 komentarai
Didžioji dalis sekso prekių orientuota į moteris, jų poreikius, suteikiant progą pažinti save. Nemažai moterims skirtų žaisliukų galima pritaikyti ir poros seksualiniame gyvenime. Tai padeda geriau pažinti partnerį, skatina labiau pasitikėti, suartina. Tačiau šįkart kalbėsime apie sekso žaisliukus vyrams, kurių, gal ir mažiau, tačiau jie nė kiek ne mažiau verti dėmesio.

Daugybė stipriosios lyties atstovų dar drovisi išbandyti jiems siūlomas prekes, tačiau patariame būti atviresniems ir atrasti žaisliukų teikiamą malonumą bei naudą -  ne tik išsklaidant  įtampą, neturint partnerės, bet ir geriau pažįstant save, išmokstant valdyti susijaudinimą bei taip prailginant lytinį aktą, atrandant  įvairesnių pojūčių. Taigi:

Masturbatoriai

Šie žaisliukai sukurti padidinti stimuliaciją masturbuojantis ranka, tai – bene populiariausias ir lengviausiai naudojamas žaislas.  Masturbatorius dažniausiai atrodo tarsi ilga tūbelė iš minkštos, gana storos medžiagos (gelio ar silikono),  pvz. Masturbatorius Tenga. Nors masturbatorių angos atrodo mažytės, tačiau tai tik jūsų malonumui - jie įsitempia net iki 8 cm. Atkreipti dėmesį į plotį vertėtų tuomet, jei Jūsų varpa žymiai storesnė nei standartinė ir rinktis šiek tiek laisvesnį masturbatorių. Taip pat, jei norite aštresnių pojūčių, galite išbandyti masturbatorius su vibracija, pvz. Masturbatorius Rotatorius, kurio vidus dar ir su spygliukais, padidinančiais malonumą.

Nemažai vyrų baiminasi, kad masturbatorius yra vienkartinis ir panaudojus teks išmesti. Taip, tokių masturbatorių yra, tačiau jų ir kaina maža, ir kokybė prastesnė, pojūčiai nebus tokie realistiški. Kiti masturbatoriai naudojami tiek, kiek norisi, tačiau būtina atkreipti dėmesį į rekomenduojamą naudojimą ir valymą – kai kuriuos teks naudoti tik su prezervatyvu, kitus po panaudojimo tiesiog išvalysite. Neretai masturbatoriaus vidus būna lubrikuotas, tačiau tolesniam jų naudojimui turėtumėte įsigyti lubrikantą, kurį išsirinksite iš plataus asortimento čia. Išsirinkite savo favoritus ir mėgaukitės!

Vibruojanti burna... oralinis malonumas!

Dauguma vyrų sutinka, jog oralinis seksas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Turintiems nepažabojamas poreikius, neturintiems antrųjų pusių, turintiems drauges nemėgstančias oralinio, nemėgstantiems grybštelėjimo dantimis vyrams padėti gali oralinio sekso stimuliatoriai. Minkšta ir švelni vibruojanti burna, reguliuojama vibracija... tai gali padovanoti nepakartojamą malonumą! Vienas iš tokių gėrių yra vibruojanti burna Saldžios lūpos. Tokia prekė pasižymi itin aukšta kokybe, tikroviškumu ir garantuotu malonumu, paprasta priežiūra ir galimybe išpildyti slaptas svajones.

Stimuliatoriai – vaginos

Moteris patenkinti gali vibratoriai, tuo tarpu vyrams tradicinis žaisliukas yra... realistiškos vaginos!Nors jų būna įvairių formų, spalvų, įvairių realistiškumo lygių, mes jums siūlome itin realistišką stimuliatorių Keli - malonumų rožė. Norintiems išbandyti analinį seksą, derėtų išbandyti masturbatorių Dvigubas malonumas, kuris imituoja ne tik moters vaginalinę, bet ir analinę angą. Be to, šis žaisliukas pagamintas iš medžiagos, kuri panaši į tikrą odą. Priežiūra taip pat paprasta, naudojama su lubrikantais. Treniruokite savo seksualinius raumenis, ištvermę ir... mėgaukitės žaisliukų teikiamais malonumais!

Sekso lėlės

Sekso lėlės dažniausiai naudojamos bernvakariams,  priskiriamos juokingoms gimtadienio dovanoms, puikiu pokštu gali tapti ir lėlė Mr. Garry su pritvirtinama varpa, ji tiks ir vienišiui ar porelei, siekiančiai paįvairinimų. Daugeliu atvejų norima, kad sekso lėlė tiktų oraliniam, vaginaliniam, analiniam seksui, kad turėtų dideles krūtis. Ir šiuolaikinės technologijos įgyvendina ne tik tai, suteikia dar natūralesnę išvaizdą – pasirūpina, kad galvą puoštų švelnūs plaukai, kad veidas būtų simpatiškas, o prisilietimai kuo malonesni, pvz. Tikroviška sekso lėlė Mona. Tokia lėlė gali būti ne tik linksmas pokštas, bet ir puiki draugija neturinčiam antrosios pusės. Niekas nesužinos, kad kas naktį glaudiesi prie seksualios lėlės ir mėgaujiesi jos teikiamais malonumais.

Sekso prekių vyrams ir ne tik, galite įsigyti čia.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
geriausias sekso žaislas moterims - vibratorius :))))
geriausias sekso zaislas vyrams yra moteris :D nepripazystu tokiu dalyku :)
Naujas komentaras