Strap-on – ką reikia žinoti visiems?

best-sex-toys-of-2017-hey-epiphora-original.jpg
 
Kiek stipresniam seksualinio gyvenimo paįvairinimui pasirenkamas strap-on žaisliukas yra beveik idealus sprendimas. Beveik 10 atvejų iš 10 jis atneša itin naujų pojūčių į poros santykius bei leidžia pajusti stipresnį malonumą.

Galbūt šį straipsnį skaito žmonės, kurie dar tiksliai nežino, kas tas strap-on? Tai iš dviejų dalių sudarytas sekso žaislas. Viena dalis yra diržas (nebent jis naujo – bejuosčio tipo), antra – falo imitatorius. Sujungus šiuos du akcentus gauname strap-on arba diržu prisitvirtinamą falo imitatorių, kuris skirtas sueičiai. Tokiu būdu partneriai gali apsikeisti gavėjo-davėjo rolėmis arba tenkinti vienas kitą. 

Na, o ką dar reikia žinoti apie strap-on?

Kaip naudoti strap-on falo imitatorių?

Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad falo imitatorius nėra pradedantiesiems arba labai neseniai kartu lytinį gyvenimą pradėjusiems žmonėms. Nepasiekus tam tikro artumo lygio, strap-on nesuteiks didelio malonumo, mat į žaidimus reikės įtraukti be galo daug komunikacijos, reikia ir pažinoti vienas kito kūną. Strap-on falo imitatorių naudokite tik tada, kai abu partneriai to nori ir pozityviai priima jo suteikiamas galimybes. Pasiruoškite ir tam, kad pripratimui gali reikėti truputėlio laiko.

Strap-on beveik visada naudos moteris. Nors vyras irgi gali jį užsidėti bei partnerę maloninti dviguba sueitimi arba stipresniais malonumais (su tuščiaviduriu strap-on), tačiau dauguma naudotojų bus moterys, kurios apsikeis vaidmeniu su partneriu ir tenkins jį analiniu būdu. Taip pat ir žaidimai tik tarp moterų dažnai sulaukia strap-on paįvairinimo.

Tam, kad pavyktų pasiekti didžiausią malonumą, reikia tinkamai prisiveržti diržą ir pradėti labai lėtai, su daugybe komunikacijos. Naudojanti moteris bus neapsipratusi su judesių amplitude, specifika bei pačios sueities mechanikos principais, tad pirmi kartai turėtų būti daugiau kaip pamoka ir pasiruošimas tikrajam malonumui. Visgi, jeigu naudosite pakankamai lubrikanto (jis, beje analinei sueičiai – būtinas) ir komunikuosite, nėra kliūčių, kurios sutrukdytų pasiekti orgazmą iš pirmo karto.

Strap-on tipo falo imitatoriai poroms

Kadangi šis žaislas neišvengiamai bus naudojamas poroje, svarbu komunikuoti ne tik naudojimo metu, tačiau ir pačiame procese, kuomet jį nusprendžiate įtraukti į savo žaidimus.

Porai svarbu turėti tuos pačius nuostatus apie tokį laisvalaikio leidimo paįvairinimą. Nė vienam neturėtų būti nemalonu ar nepatogu tai daryti, abu turėtumėte norėti išbandyti strap-on ir tada tikrai sulauksite sėkmės savo eksperimentuose.

Tiek heteroseksualios, tiek homoseksualios poros turi galimybę būtent taip papildyti pojūčius lovoje. Pasirinkimas tikrai yra platus. Tuščiaviduriai, bejuosčiai, rinkiniai, moterims skirti ir t.t. Tad kaip gi priimti tinkamą sprendimą pirkimo metu?

Kaip išsirinkti tinkamą?

Visų pirma pradėkime nuo pačios pirkimo vietos. Turbūt norisi, kad perkant bet kokį intymų produktą būtų saugojamas jūsų konfidencialumas. Taip pat svarbi ir gera kaina, todėl ne tik strap-on, bet ir kiti sekso žaislai internetu – geriausias sprendimas kainos ir saugumo atžvilgiu.

Užsukę į https://www.fantazijos.lt/strap-on rasite platų tuščiavidurių, poroms skirtų, moterims skirtų, bejuosčių strap-on ir net jų diržų geromis kainomis. Svarbu nepamiršti kreiptis pagalbos, jeigu sunku išsirinkti arba kyla klausimų.

Taigi dabar metas panagrinėti kiekvieną šių žaislų porūšį plačiau, kad pavyktų greičiau prieiti prie pasirinkimo:

Tuščiaviduriai strap on – tokio tipo žaislas skirtas vyrui. Pastarasis jį užsimauna ant savo varpos ir taip gali geriau patenkinti savo antrąją pusę. Jie dažniausiai skirti varpos storio bei ilgio didinimui arba stipresniems pojūčiams, mat gali vibruoti ar būti su iškilumais.

Falo imitatoriai moterims (arba strap-on moterims) – kaip ir savaime suprantama, žaislas skirtas moteriai, kuri naudos strap-on ir taip taps davėja, o ne gavėja. Pasirinkimo aibė tikrai didžiulė. Jie taip pat gali būti įvairiausių tipų, tačiau tiks tik moteriai.

Strap on rinkiniai – kada vieno neužtenka ir šie žaidimai jums tampa labai svarbiu miegamojo prieskoniu, laikas įsigyti rinkinį. Juose galite rasti įvairių bei kitokių žaisliukų, vis kitai nuotaikai.

Bejuosčiai strap on – modernus ir vis populiarėjantis strap-on tipas, kuriame nėra diržo. Šiuo atveju žaislą naudoja moteris ir jis įvedamas į makštį bei teikia papildomą malonumą moteriai, kol ji tenkina partnerį(-ę).

Strap on diržai – jeigu jūsiškis suplyšo arba norisi kitokio akcento, laikas įsigyti naują diržą!

Kaip prižiūrėti strap-on?

Kadangi žaislas bus naudojamas netradiciniams pojūčiams suteikti ir taip pat dažnai – analinei sueičiai, gera higiena ir tinkama strap-on priežiūra būtina.

Nors nebūtina būti tokiems higieniškiems, kaip gydymo įstaigoje, tačiau elementari pagarba sau ir savo kūnui nueis labai tolimą kelią. Priežiūra nėra sudėtinga. Diržo prižiūrėti beveik nereikia, apart paprasto nuvalymo. Na, o falo imitatoriaus dalį prižiūrėti reikėtų pagal tai, koks jo tipas ir sudėtis. Yra antibakteriniai plovikliai bei specialios, būtent sekso žaisliukams skirtos valymo priemonės. Naudodami jas malonumais mėgausitės saugiai, smagiai ir be jokio bereikalingo diskomforto.

Rekomenduojami strap-on žaisliukai

„Galia“  - tuščiaviduris guminis ir vibruojantis strap on labai patogiai prisitvirtina prie vyro kūno bei taip leidžia lengviau pamaloninti partnerę. Papildomas dydis pagerins aktą, o vibracijos varys iš proto kiekvieną kartą, kada juo naudositės. 

„Dvigubas Strap On“ – su tokiu strap on būsite tikrai pašėlusi porelė. Dvigubas falo imitatorius yra raudonos spalvos ir apart to, kad įsiskverbimą papildo stipriomis ir giliomis vibracijomis, dar gali patenkinti ne tik gavėją, tačiau ir davėją. Turėdamas du, į priešingas puses nukreiptus antgalius, šis žaisliukas porelei suteiks stiprius pojūčius.

Prisegamas vibratorius „Alias“ – 18cm ilgio tuščiaviduris, tačiau kietas violetinės spalvos Alias nustebins visus naudotojus. Pats imitatoriaus paviršius yra įspūdingas, padengtas realias venas atitinkančiu raštu. Alias vibruoja, todėl žaidimai bus aštrūs ir pikantiški.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras