TOP 10 vibratorių pagal Carol Queeen

Vesper-le-pendentif-Vibromasseur-de-Crave.png
 
Išsirinkti vibratorių gali būti nelengvas uždavinys. Sekso prekių ekspertė Carol Queeen yra viena garsiausių erotinių prekių įkūrėjų visame San Franciske. Taigi, sužinokite, kokį vibratorių rekomenduoja pasirinkti geriausių erotinių prekių žinovė.

Pretenzija į meno kūrinius

"Tai gražus ir unikalus vibratorius. Jam net nereikia ieškoti vietos rankinėje. Šį stiprų ir ploną vibratorių galima pasikabinti ant kaklo ir nešioti kaip papuošalą!".
 

Womanizer

"Mūsų testuotojai šiam daikčiukui jau skyrė pirmąją vietą savaitės TOP prekių apžvalgoje.Inovatyvus ir ilgai lauktas klitorio masažuoklis leis susipažinti su siurbimo efektu. Kai pagalvoji apie  tai, ar tai ne puiki priežastis įsimylėti womanizer?"


 

Inovacijos

"Įdomaus dizaino ir atviras naujiems potyriams. Šis sekso žaisliukas yra skirtas erotinei stimuliacijai. Stimuliatorių galima naudoti masturbuojantis ar kartu su partneriu. Galingos vibracijos ir patogūs prisilietimai leis įgyvendinti genialią sekso strategiją!".

 

Kulka

"Tai smulkutis vibratorius - vinis! Diskretiško dizaino pulsuojačią kulką tikslinga naudoti taikliems įsiskverbimams. Šis vibratorius turi kelias rėžimo funkcijas. Tai tikras 21 amžiaus technologijos atradimas!".


 


Rūpestingasis

"Šis mažylis lengvai nešiojamas, todėl patirti vibraciją galite beveik visur. Kai kurie mini vibratoriai nepasižymi dideliu galingumu, bet šio daikčiuko skleidžiama vis intensyvesnė vibracija leis patirti naujas aukštumas.".


 

Triušis

"Jei Jūs trokštate šio to glaudesnio, atkreipkite, dėmesį į vibratorių -  triušį. Šis  vibratorius ant pjedes stalo  užlipo  po savo pirmojo pasirodymo filme Seksas ir miestas. Dvi mažos triušiuko auselės pasirūpins jūsų klitoriu, kada šio zuikučio kūnas ir besisukiojanti  galvutė stimuliuos G tašką. Kai kurioms moterims taip ir nepavyksta pasiekti orgazmo. Su šiuo vibratoriumi gausite visą puokštę malonumų!". 

Klasika

"Šis vibratorius  jau tapo vienu perkamiausių žaislų, o patobulinta masažuoklio versija leis mėgautis intensyvia išorinių lytinių organų stimuliacija sekso metu. Tai priežastis numeris 1, kodėl jį taip myli moterys."


 


G taško bangavimas

 "Kalbant apie atradimus, šis daikčiukas yra tikras G taško ir klitorio vibrafonas. Pulsuojantis, galingas ir gero dydžio bei formos vibratorius šiuo metu yra vienas universaliausių žaislų, pasitaikiusių moters fantastinių atradimų kelyje".
 

Vieningu ritmu

 "Daugelis šiuolaikinių vibratorių suprojektuoti patirti G taško ir klitorio stimuliacija vienu metu. Tačiau šio vibratoriaus išskirtinumą pajausite vos pradėjus žaidimą. Itin elastingas silikoninis vibratorius leis mėgautis vieningos vibracijos ritmu stimuliuojant skirtingas moters intymias zonas".


 

Gigi 2

"Gigi 2, tai patobulinta  versija. Vibratoriaus lenkta ir plokščia  galvutė yra pritaikyta G taško stimuliavimui. Tačiau priešingai nei kiti populiariausi vibratoriai, Gigi suteikia galimybę rinktis! Lieknas, bet ne per plonas vibratoriaus kotas patenkins jus vaginaliniu būdu arba plokščia galvutė ir patogi rankenėlė leis patirti orgazmą stimuliuojant tik klitorį. Aš jį rekomenduoju visais atvejais.".

 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras