Top 4 greito efekto priemonės didesniam peniui

average-penis-size.jpg
 
Kalbos apie penio dydį visais laikais užėmė garbingas diskusijų pozicijas. O kaip gi kitaip - vyriškas pasididžiavimas, ne šiaip daiktas. Ir nors apklausos rodo, kad 88 procentų moterų tenkina vyro varpos dydis, stiprioji lytis trokšta dar labiau nustebinti moterį. Ir tame tikrai nėra nieko blogo, juk staigmenos patinka visoms!

Tikrai ne dydyje esmė, tačiau stangresnė ir tvirtesnė varpa ne tik atrodo didesnė, bet ir seksas suteikia stipresnių pojūčių abiems partneriams.

Siūlome išbandyti keletą sekso triukų, kurie privers aiktelėti ne tik ją, bet ir jus pačius maloniai nustebins bei  įkvėps  Kaligulos žygiams. Taigi pradėkime....
 

1. Penio pompos.  Esminis šio sekso įrankio principas veikia vakuminio masažo būdu. Taip padedant priplūsti į varpą net iki trijų kartų daugiau kraujo, nei priplūsta įprastos erekcijos metu. Taigi, galite įsivaizduoti, kad varpos apimtis tikrai galima  gerokai padidinti. Varpo pompas neretai  savo pacientams skiria urologai lytinių organų kraujotakos pagerinimo tikslais, esat erekcijos disfunkcijai. Varpos pompą galima įisgyti ir be gydytojo rekomendacijos, tačiau turėtumėte ją naudoti pagal instrukcijas ir jokiu būdu ne per dažnai. Penio pompų būna pačių įvairiausių ir masažo trukmė gali skirtis. Vidutiniškai, varpo masažas pompa ,neturėtų trukti ilgiau kaip 20-30 min. per dieną.

2. Varpos apimtis didinantis kremas. Gamta tuo ir nuostabi, kad galima mėgautis jos teikiamais džiaugsmais ir pasinaudoti joje esančiomis gėrybėmis. Ginkmedis (Ginkgo biloba) kaip teigė Č. Darvinas – gyvosios iškasenos. Galbūt daugeliui ginkmedis asocijuoja su atminties sutrikimų gydymu, tačiau jis gerina ne tik smegenų kraujotakos darbą, bet sukatyvyna ir lytinių organų kraujo apytaką, kas turi įtakos greitesnei ir tvirtesnei erekcijai. Tad nenuostabu, kad šį augalą taip mėgsta farmacija ir natūrali medicina. Kremas HOT XXL greit įsigeria ir prasiskverbia pro kraujagyslių sieneles, todėl kremą reikėtų vartoti 2-3 minutės prieš aktą. Taip pat kremas praturtintas jobobos aliejumi, alavijų sultimis bei pantenonu rūgštimi. Šie komponentai turi organizmui reikalingų medžiagų bei vitaminų, pasižymi antiseptinėmis ir kitomis savybėmis.
 

3. Vibro žiedas. Apie varpos žiedus ne kartą rašėme. Šį žaisliukas mylimas tiek vyrų, tiek moterų. Pagrindinė šio žiedo funkcija veikia kraujo sulaikymu varpoje principu, todėl varpa būna stangresnė, o erekcija išlieka ilgiau. Žinoma, žiedų būna pagamintų iš pačių įvairiausių medžiagų, o papildomų funkcijų pasirinkimas gali susukti galvą kiekvienam. Todėl prieš įsigyjant varpos žiedą svarbu nuspręsti kokių papildomų funkcijų pageidausite jūs ar jūsų partnerė.

4. Antgaliai. Jei mėgstate šokiruoti ir norite net iki 33%  didesnės varpos, siūlome pagalvoti apie penio antgalį. Antgaliai veikia movo principu. Daugelį antgalių, pagal individualius poreikius, galima karpyti, todėl jums nereikės užsiimti matavimais. Užmovę antgalį ant stačios varpos, galėsite lengvai nuspręsti su kokio dydžio varpa jausitės patogiai. Žinoma, penio jautrumas gali būti paskaičiuotas moters lytinių organų stimuliacijos sąskaita. Tačiau moteris skoloje jums neliks ir su malonumu  už tai atsidėkos.


Atminkite, kad visų svarbiausia ne penio dydis, o nusiteikimas seksui ir pasitikėjimas savimi, o jei to pasiekti padės keli "triukai", tuomet  palaukite tinkamo momento, o tada pirmyn. Nustebinkite ją!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras