TOP 5 drąsiausių porelių žaisliukai

sex-couple-10425552.jpg
 
Sekso prekių parduotuvės – tikras išsigelbėjimas vieniems ir vienišiems. Juk neturint nuolatinio partnerio, pačio sekso poreikis nesumažėja. Tad erotinių prekių industrija, orientuota į vyrų ir moterų masturbaciją ir savęs patenkinimą stengiasi nustebinti net visko mačiusius! Tačiau sekso žaislų paskirtis praskaidrinti vienišų žmonių gyvenimą tikrai ne vienintelė. Žaisliukus suaugusiems ir įvairius erotinius priedus taip pat vertina ir susituokusios porelės. Kartais būtent tam tikri daikčiukai padeda išvengti stagnacijos miegamajame ar net skyrybų.

Taigi, norintiems išvengti fiasko lovoje ir siekiantiems patirti  naujų įspūdžių, rekomenduojame TOP 5 sex žaisliukus, skirtus tik pačioms drąsioms porelėms!


5 VIETA  - "U" formos vibratoriai porelėms

Tai klasikinis ir tradicinis sutuoktinių pasirinktas žaisliukas, atnešantis abiems visai netradicinius pojūčius. "U" formos vibratoriai naudojami sekso metu,  leidžia patirti papildomą stimuliaciją abiems partneriams. Viena vibratorius atšaka stimuliuoja moters išorinius lyties organus -  klitorį, kita – vidinę makšties zoną. Tad įsiskverbimo metu vyras taip pat jaučia vibraciją ir gali visiškai atsipalaiduoti bei mėgautis masažu nesijaudinant, jog kuri nors mylimosios kūno vieta liks neišmasažuota. Nebijokite eksperimentuoti ir priglauskite poroms skirtą vibratorių analinio sekso metu. 


Rekomenduojame išbandyti: We - Vibe Sync, Lelo Tiani 3, PicoBong Mahana


We - Vibe Sync porų vibratorius


4 VIETA  – Pripučiama penio mova

Ar kada nors svajojote apie didesnį penį ir aštresnius pojūčius?  Šią svajonę galite nesunkiai įgyvendinti pasinaudojus pripučiama penio mova. Tai vienas įdomesnių vyriškų žaisliukų, kuris ne tik padidina penio apimtis, bet ir nesumažina malonumo jam! Priešingai,  pripūstas penio antgalis maloniai apspaudžia penį ir padidina varpos galvutę. To rezultatas ryškesni ir intensyvesni pojūčiai sekso metu abiems!
 

Rekomenduojame išbandyti: You2Toys penio movą

You2Toys penio mova


3 VIETA  – Pripučiamas analinis kaištis

Net ir mėgstančios analinį seksą moterys šiam malonumui ruošiasi. Vienas svarbiausių dalykų, ką kaskart turi padaryti moteris prieš analinę skverbtį, tai atsipalaiduoti. Skausmo baimė bene labiausiai trukdo tai padaryti. Ypač tada, jei jo daikčiukas nėra iš mažiausių. O ką, jei skverbtis prasidėtų nuo mažesnio daikto  ir jau būnant viduje, tas daikčiukas palaipsniui didėtų? Partneriui beliks tik jūsų malonumą padvigubinti vaginaline sverbtimi.
 

Rekomenduojame išbandyti: Double Devotion, Titanmen Vibro, Anal Expert


Pripučiamas analinis kaištis Titanmen Vibro


2 VIETA – Sekso supynės

Puikus pasirinkimas taupantiems jėgas ir mėgstantiems žaidimus, trunkančius per nakt. Lėti, gilūs ir taiklūs partnerio prisilietimai privers jus norėti dar ir dar! Jums beliks tik atsipalaiduoti, plačiai pražerkti kojas ir mėgautis lengvai prieinamais malonumais! 
 

Rekomenduojame išbandyti:  Bad Kitty supynės poroms


Bad Kitty sekso pupuoklės


1  VIETA - Strap  On

Ko gero tai ne ką mažiau drąsus žaisliukas už pačią sekso mašiną.  Galima tik įsivaizduoti, kaip leidžia laiką tradicinė heteroseksuali pora turėdama tokį sex įnagį. Strap On padės išpildyti pačias nepadoriausias BDSM fantazijas, susijusias su pažeminimu ir paklusimu, noru įsijausti į vyro vaidmenį,  ar prisegamas dirželis padės įgyvendinti sekso trise fantaziją, kada moterį vienu metu patenkina du vyrai. 
 

Rekomenduojame išbandyti: Bejuostis Strap On,  tuščiaviduris Strap On


Bejuostis Strap On


www.prekes.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras