Vibruojantis kelias į orgazmą

 
4 komentarai
Ilgą laiką orgazmą pasiekti galėjau tik vibratoriaus pagalba. Vaikinas po vaikino, vyras po vyro tyrinėjo mano kūną, stengėsi padovanoti man tą drebinantį malonumą... Nesėkmingai. Tikrą malonumo viršūnę pasiekdavau tik vibruojančių žaisliukų dėka. Beje, imituoti, vaidinti orgazmo nesutikau, tad mano visi mano gyvenimo ir sekso partneriai laikui bėgant pasiduodavo. Išskyrus vieną.

Jis buvo tarsi prisuktas, viskas, ko troško – tai mano malonumo šauksmai. Tuo tarpu aš, žinoma, troškau, kad jam pasisektų. Nors vibratoriai ir ne tas pats, kas mano pačios ranka, vis gi troškau „svetimo“ orgazmo. Taip norėjau suprasti, koks jausmas aplanko tą palaimingąją akimirką sekso metu.

Leidau išbandyti visus normalius kelius į išsvajotąjį mano orgazmą. Jis švelniai trynė ir pirštais suko ratus aplink mano kraujo pritvinkusį klitorį. Maloniai dejavau, tačiau tikrų orgazmo šauksmų nebuvo. Klitorį glamonėjo ir liežuviu, tuo pačiu metu žaisdamas savo pirštais manyje. To irgi nepakako. Dėl kažkokios priežasties (nežinau, fizinės ar psichologinės), troškau tos mechaninės vibracijos.

Laimei, partneris to neišsigando. Priešingai – atrodė dar labiau įkvėptas, jis net skyrė sekso žaisliukams investicijų. Beje, vyro ištikimybė mano orgazmui padarė jį dar labiau gundančiu, troškau, kad jis būtų pirmas, kuriam padovanosiu savo orgazmą. Taigi, partneris nupirko įvairiausių žaisliukų: vibruojančių aksesuarų jo pirštui, liežuviui, peniui... Atsidaviau į jo rankas, leidau daryti viską, ko trokšta!

Pirmiausiai, užsidėjo nedidelį specialų vibratorių ant piršto. Vien vibracijos garsas privertė mane sudrėkti! Jaučiau, kokia jautri pasidariau. Kūnas instinktyviai žinojo, kas jo laukia ir ėmė tarsi maldauti orgazmo. Tai, kad į šį veiksmą buvo įtrauktas ir vyras, kėlė tik dar daugiau jaudulio ir susižavėjimo.

 Mylimojo pirštas žaviai ir švelniai drebėjo prie mano jautriausios kūno vietos. Jo lūpos tyrinėjo mano kūną. Jo kūnas glaudėsi ir spaudė mano kūną. Vibruojančiu pirštuku partneris mane masturbavo, taip pat išgirdau nemažai seksualių žodelių. Galiausiai, įsikabinau į jį – taip, aš rėkiau iš malonumo. Vyro veidą papuošė sėkme spindinti šypsena – aš pagaliau tarsi ištirpau greta jo.

Kaip bebūtų, tuo viskas nesibaigė. Mano riksmai ir virpantis kūnas tik padrąsino partnerį. Jis laukė, kol atslūgs begalinis malonumas ir... užsidėjo liežuvio vibratorių bei „nėrė“ man tarp kojų.

Sklido keistas šlapios vibracijos garsas, jo liežuvis slydo manyje... Buvo drėgna ir iš jaudulio krėtė drebulys. Mažasis liežuvio vibratorius palietė mano klitorį. Vyras tiesiog valgė mane, judėjo giliai, o dar kaip tuo mėgavosi! Liežuvio švelnumas drauge su stipriais vibracijos judesiais privertė manė aimanuoti iš visų plaučių!

Tuo metu, kai vyras dėjosi vibruojantį penio žiedą ant savo pasididžiavimo, maniau, jog mirsiu iš malonumo. Kad ir kaip patiko vibruojančios glamonės pirštu ir liežuviu, supratau, jog nėra nieko maloniau, nei jo gilus įsiskverbimas ir judėjimas manyje. Virpėjau iš jaudulio... Taip, buvau apdovanota dar vienu stipriu orgazmu, tik šį kartą mylimasis irgi mėgavosi tokiu pačiu maloniu jausmu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Tiesiog įkvepianti istorija ir tiek, o dėl reklamos... man asmeniškai nuorodos netrukdo, o kai kam gal net padeda ;)
LUL kaip gali but toks pats malonumas jei ji patyrė 3 reklaminius orgazmus, o jis viena nelygybė xD
Grazi reklama :)
Ir fantazijos pas zmones siais laikais :d
Naujas komentaras