Vyrų penį pakeitė vibratorius, o liežuvį - Sqweel 2

 
7 komentarai
Taip taip, kai viso pasaulio moterys pamažu grįžta prie puikaus išradimo pavadinimu "vibratorius" (XIX a. kilmingos damos juo jau gydė "isteriją", tik laikui bėgant vibratorius neteisingai buvo uždraustas) ir vyrai jau susitaiko su tuo, kad moterims reikia daugiau ir labiau kompleksiško malonumo nei vyrams - pasaulį užvaldė dar vienas visiškai naujas sekso žaisliukas - oralinio sekso stimuliatorius Sqweel 2.

Sqweel 2 - oralinio sekso virtuozas - sekso žaisliukas idealiai imituojantis oralinį seksą. Jūs neklystate - vyro liežuvis nėra vienintelis "prietaisas" galintis suteikti jums, mielos damos, nepakartojamą malonumą. O jei jūsų brangieji tiesiog tingi, arba nemėgsta pakylėti jus ligi dausų vikriais liežuvio judesiais - tai vienintelė legali išeitis! Tylus ir ergonomiškas sekso žaisliukas nepaliks abejingų ir nepatenkintų (tiesiogine to žodžio prasme).

Nors Sqweel prekės Lietuvoje ne naujiena - anksčiau buvo pirmoji oralinio žaisliuko Sqweel versija, tačiau su naujuoju Sqweel 2, jos negalima net lyginti - tai 5 kartus tobulesnis sekso žaisliukas. Jis ne tik turi 10 besisukančių silikoninių liežuvėlių (pojūtis panašus į tikro liežuvio), tačiau reguliuojasi ir jų sukimosi greitis bei kryptis (to nebuvo pirmąjame Sqweel). Be to, sukurtas galingesnis motoras ir, visiškai niekur iki šiol nematytas, frikcijų modulis, kuris veikia kaip tikras liežuvis (greitais judesiais sukasi aukštyn ir žemyn).

Angliškasis COSMOPOLITAN šį sekso žaislą apibūdino kaip orgazmų (R)evoliuciją, po kurios lieki netekusi amo, o žaisliuką įvertino vertu meilės ir priežiūros.

Kūrėjai netgi sukūrė puikų klipą apie šį inovatyvų sekso žaisliuką:

SQWEEL Lietuvoje parduodamas tik Suaugusiems.lt sekso prekių parduotuvėje!

 
Komentarai (7)
vyru reikes visada, tik jie patys to nesupranta :)
hmmm tuoj vyru kaip ir nebereikes :)
mesa ir soja pakeite ......
na bet vistiek tai tik pagalbines priemones :)
turiu pirmaja versija, bet sita atrodo ispilde visus norus, apie kuriuos as galvojau... kas turejo buti patobulinta, tas ir yra - saunu reikes isbandyti!
Damn, daba žinau, ką sakysiu, jei manęs paklaus, ko noriu gimtadienio proga
uzsimaniau (blush)
Naujas komentaras