10 kunilingo patarimų

seksas-moteris-67934406.jpg
 
12 komentarai
Jei panaršytumėte forumuose, sutiktumėte nemažai įrodinėjimų, kad kunilingas nėra žeminantis vyrą procesas, bet atvirkščiai, seksas, kai vyras atsiskleidžia pačiu geriausiu būdu. Kuo kunilingo technika labiau išvystyta, tuo geresni atsiliepimai apie partnerį. Ir apskritai, niekas čia nieko nesiruošia įrodinėti: kaip sakant, niekas už liežuvio netempia.

Ir nereikia čia įžvelgti jokių moralinių - etinių aspektų. Jei norite privesti moterį prie aukščiausio pasitenkinimo taško liežuvio ir pirštų pagalba, pasitelkite keletą patarimų – jų žinojimas suteiks jums gana aukštą reitingą tarp daugelio moterų. Juk dalis moterų negali kitais būdais patirti orgazmo.

1. Paruoškite partnerę

Pirmoji kliūtis, su kuria gali susidurti pirmąkart į plačiuosius vandenis išplaukęs vyrukas – tai moteriškos genitalijos.

Jei prieš jus – plaukų giraitė, pabandykite delikačiai pasiūlyti partnerei jos atsisakyti. Bent jau iš dalies. Tarkim, pasiūlykite pasidaryti intymią šukuoseną salone. Arba paprasčiausiai nuveskite ją į vonią ir atsargiai padirbėkite skustuvu. Tegul tai būna preliudija į meilės žaidimus.

Jei į jūsų maldavimus ir įkalbinėjimus, vis tiek išgirstate griežtą „ne“ ir savo augalotumo gynimą, gali būti, kad jūs sutikote frigidišką arba itin aukštos moralės moterį, su kuria turėsite pora gražių vaikučių, stulbinančius sekmadieninius pietus, tačiau niekada – aistringo sekso.

Dar vienas delikatus momentas, kuris stabdo vyrus leistis žemiau pusiaujo – tai nemalonus kvapas. O juk moters kvapas turėtų jaudinti vyrą. Ir jei to neįvyksta, vadinasi, kažkas yra ne taip. Arba su ja, arba su jumis.  Jei jūsų partnerė tikra švaruolė ir pastoviai prausiasi prieš ateidama į lovą, galbūt jai reiktų apsilankyti pas ginekologą ir pasitikrinti, ar nėra infekcijos. O jei tikrai nėra jokių ligų, tuomet problema slypi jumyse: greičiausiai jūs ne tiek ją mylite, todėl normalu, kad nemylimos moters kvapas jus erzina. Bet kokiu atveju, jei kvapas jums nėra tinkamas, jūs priekabiausite prie bet ko: prie rūbų, prie vairavimo stiliaus ir pan. Gal išsiskirkite jau dabar?

2. Atsisakykite kvailų įpročių

Dauguma vyrų kažkodėl naiviai galvoja, kad kunilingo technikos esmė – greiti liežuvio veiksmai. Nepersistenkite! Tai gali ir nesuveikti, ir nesuteikti partnerei teigiamų emocijų. Netgi atvirkščiai – jūsų judesiai gali ją skaudinti, tik jūsų partnerė nedrįsta apie tai prisipažinti.

Visų pirma, nustokite kandžiotis. Visų antra, niekas neprašo vaidinti žiurkėną, kuris užlaižė savo draugei mirtiną žaizdą. Prisilietimai liežuviu turi būti lengvi ir vos juntami, ypatingai pradžioje. Beje, nebūtina atkakliai ieškoti jos klitorio, o užčiuopus – griebtis kaip skęstantysis šiaudo. Žinoma, labai gerai, jei žinote, kur yra moters klitoris, tačiau nepamiršti ir aplinkinių zonų.

3. Išsiaiškinkite, kokioje pozoje jai patogu laikyti kojas

Sunku patikėti, bet jūsų draugė nebaigusi cirko mokyklos, todėl kai kuriuos akrobatinius numerius jai atlikti bus tikrai sunku. Ir įvairūs nepatogūs kojų tempimai bei išsirietimai jai gali kelti nepatogumų, kuriems esant galima pamiršti apie malonumo suteikimą. Juk nenorite, kad vaizduotėje jai prieš akis iškiltų griežtas kūno kultūros mokytojas ar ginekologijos kėdė...

Beje, yra tokia paslaptis: daugelis moterų pajunta orgazmą tik tada, kai jų kojos suspaustos. Ir nesvarbu, ar kojos ištiestos, ar pakabintos prie lubų, svarbiausiai, suglaustos. Pasidomėkite, ar jūsų draugei iš tikrųjų patogu tokioje pozoje, į kurią jūs ją suraitėte.

4. Išmokite naujus judesius liežuviu

Jei per savo seksualinio gyvenimo periodą jūs išmokote iškišti liežuvį, kaip pas otolaringologą konsultacijoje, juo sukinėti ir giliai sukišti į moterišką deimančiuką, didžiuotis dar nėra ko. Dauguma moterų tokias „terliones“ kenčia tik iš mandagumo. Štai keletas patarimų:

1) Iškiškite liežuvį taip, kad jo paviršius būtų visiškai plokščias. Tada pradėkite lėtai judėti aukštyn - žemyn, taip, lyg kinkuodamas galvą sakytumėt: „Taip, mano ponia...“. Tokiu būdu paliečiate pačias jautriausias moters kūno dalytes liežuvio paviršiumi.

2) Pilnai atpalaiduokite liežuvį, kad jis taptų minkštas. Tada lyžtelėkite tarp mažųjų lytinių lūpų. Drėgnumui panaudokite savo seiles. Turėkite omeny, kad kuo lėčiau veikiate, tuo daugiau ji jaučia.

3) Žinoma, kad viena klitoriaus pusė yra jautresnė nei kad kita. Išsiaiškinkite, kuri. Jei jūs nekantraujate užsiimti klitoriu, atminkite, kad neverta imtis vien tik „stebuklingo mygtuko“. Pabandykite apgaubti lūpomis aplink jį, nelendant į vidų su liežuviu. Absoliuti dauguma moterų greičiausiai jums tik padėkos orgazmu.

5. Fantazuokite!

Taip jau yra, kad moterys išsiskiria intuicija, ypač, jei tai liečia seksą. Todėl, jei jūs būdamas tarp kojų pradėsite galvoti, kas šiandien išlošė futbolo rungtynes, moteris iškart tai pajus. Jei pavargote, jums tai nuobodu, pradėkite fantazuoti. Nes kitaip ant visų jos orgazmų ir gero meilužio reputacijos galite iškart uždėti kryžių.

Pabandykite įsivaizduoti kažką jaudinančio – netgi jei tai ir „iškrypusios“ fantazijos. Ir jokiais būdais nesigėdinkite dėl to, nes jūs tik stengiatės suteikti malonumą savo mylimai moteriai.

6. Gilus prasiskverbimas

Tipinė vyrų klaida – įsitikinimas, kad liežuvį reikia grūsti kuo giliau. Iš tikrųjų, kai kurios damos labai susijaudina dėl šio triuko, tačiau dauguma to net nejaučia, o dar kitos be nemalonių pojūčių nejaučia nieko. Nežinote, kuriai kategorijai priklauso jūsų  moteris? Paklauskite jos pačios apie tai. Tokiu būdu išvengsite ir jūs nereikalingų veiksmų bei pastangų. O jei moteriai gilus prasiskverbimas patinka, tuomet darykite tai tik tuomet, kai moteris stipriai susijaudinus.

7. Naudokite pirštus

Liaudies išmintis teigia, kad vyras tol ne impotentas, kol turi bent vieną pirštą. O jūs turite – visus dešimt. Svarbiausia, mokėkite teisingai jais naudotis. Visų pirma, suraskite koordinaciją tarp pirštų ir liežuvio. Pasirinkite liežuvio judėjimą, kuris labiausiai patinka jūsų partnerei ir tuo pačiu metu veikite su pirštais. Ką jūs darysite su pirštais, tai jūsų pasirinkimas, svarbiausiai, kad jie būtų drėgni.

8. Individualumas

Kaip ir bet kuri kita sekso rūšis, taip ir ši reikalauja individualaus priėjimo prie partnerių. Partnerei šiuo atveju labai svarbi emocinė pusė. Todėl jei į jūsų lovą atsidūrė atsitiktinė partnerė, leiskite jai suprasti, kad ji – individualybė. Stenkitės meilės žaidimų metu išsiaiškinti jos visas slaptas jautrias vieteles, aistringus poreikius. Gal jai oralinio sekso metu patiks pilvo glamonės, galbūt šlaunų, o kitoms patinka kai partneris šneka nešvankybes. Svarbiausiai – nieko nesumaišyti.

9. Leiskite patirti orgazmą

Siūlome jums dvi taktikas, kad moteris patirtų orgazmą, žinoma, jei ji iš principo gali jį patirti. Visų pirma, pasirinkite optimalią liežuvio judėjimo taktiką, kad jūsų maršrutas būtų šalia klitorio ir laikykite stabilų ritmą. Partnerė noriai padės jums rasti teisingą tašką – svarbiausiai, nebijokite apie tai jos paklausti.

Antrasis triukas lėtume: veikite lėtai kiek įmanoma ilgiau. Net jei jaučiate, kad ji vis daugiau ir daugiau susijaudina, nedidinkite tempo. Galite netgi padaryti nedideles pauzes – tai ją tik dar labiau įkaitins. Kitaip tariant veikite taip, kad atrodytų, jog vienintelis jūsų tikslas – jokiais būdais neleisti jai šiandien patirti orgazmo. Turėkite kantrybės ir išlaukite, kol pajusite, kad jūsų partnerė yra ant ribos. Išlaukus paskutinę, labiausiai kankinančią pauzę, galite drąsiai pulti ją kaip alkanas šuo kaulą.

Be to, tempą juk galite padidinti bet kada. Jei jau labai nekantraujate.

10. Leiskite atsikvėpti

Valio! Jūs tai padarėte! Štai šitaip suteikėte moteriai orgazmą! Ir nors jūs nekantraujate toliau pratęsti meilės žaidimus ir pasisotinti pats, leiskite savo partnerei pilnai pasidžiaugti suteiktu malonumu. Jokiais būdais nekalbinkite jos apie rytdienos orus ir nepasakokite linksmo anekdoto, išgirsto vakare – paprasčiausiai apkabinkite ir kartu atsipalaiduokite. O kai ji atsimerks, galite pasiūlyti jai misionieriaus pozą. Tik jokiais būdais neužbaubkite: „Sukis, dabar mano eilė!“

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
Supeer straipsnis
Aha, labai geras dalykelis, tas motets pamaloninimas liezuveliu, man ypatingai patinka kai ji pradeda virpeti iš malonumo...ir mane stumia pasiekus aukščiausia taška...o pailsejus dar raitelia prajoja, dvigumas malonumas jai...tiesiog nuostabu tai pajusti ir matyti kaip spindi jos veidas
Jei del kvapo tai cia rimtai... Kartais higiena nepades, ligos buna... Chlamidijos pvz. Tarp kitko moterims tai gresia nevaisingumu jei nieko nedarys del to. O buna tokiu skanumynu, jei viskas tvarkoje... 69 pasaka!
Sukis - DABAR MANO EILĖ! Tas buvo geras :D
Straipsnis geras, šmaikštus :) ir į temą.
Deja nekoks maksties kvapas tikrai atbaido nuo noro patenkinti mergina tokiu budu, jei ir ne nuo pacio noro myletis. Rupinkites higiena mielosios ir gyvenimas nusvis grazesnem spalvom =]
susijaudinau...
daugelis moteru atsisako kunilingo del vienos labai paprastos priezasties, pienlige. Deja burnoje yra daug bakteriju, o moters makstis gan jautri vieta.
nesamones. tikrai savo liezuvio ten nekisciau. Juolabiau tai sukelia gerkles vezi. Delfyje yra apie tai straipsnis..
Butu vysai nieko kad po straipsniu pasirasinetu kas parase ji.straipsnis seip nieko vysai bet gale galejot parasyti po vyso to mielos moteris nepamirskit savo vyru jis tikisi is jusu to paties. o ne ne as to nedaysiu man tai nepatinka slikstu bet kai man daro tai tinka :-DDD
del kvapo irgi nusisneka
"kunilingas nėra žeminantis vyrą procesas, bet atvirkščiai, seksas, kai vyras atsiskleidžia pačiu geriausiu būdu"
nebekliedekit, seksas ir yra seksas, o cia visi kiti partnerio pamaloninimai
Naujas komentaras